Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Profilo Bayilik – Profilo Bayilik Şartları

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri dayanıklı, estetik ve ileri teknoloji ile geliştirilen ürünleri ile hayata konfor katıyor. Üst düzeyde elektrik ve su tasarrufu sağlayan ürünler, hem çevrenin korunmasına hem de aile bütçesine destek sağlıyor. Profilo beyaz eşyalarının tamamı A sınıfı ve daha üstü enerji sınıfında bulunuyor. Beyaz eşya gamında solo ve / veya ankastre olmak üzere buzdolabı (LowFrost serisi yeni nesil çift kapılı soğutucudan gardırop tipine kadar çeşitlilikte), derin dondurucu, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi ve fırın ürün grupları bulunuyor. Beyaz eşya gamında bu ana ürünleri midi fırınlar, mikrodalga fırınlar ve set üstü ocaklar tamamlıyor.

profilo bayilik

Türkiye beyaz eşya sektörünün lokomotifi olan soğutucu ürün gamına özel bir önem veren Profilo, bu kategoride en büyük pazar payına sahip kuruluşlar arasında yer alıyor. Gün geçtikçe daha çok talep gören ankastre ürünlerinde çeşitliliği, uygun fiyatı ve tüketici beklentilerine cevap veren özellikleri bir araya getiriyor. Ankastre ürün segmentinde fırın, ocak, bulaşık makinesi ve davlumbaz modelleriyle de tüketicilere farklı ve modern seçenekler sunmaya devam ediyor. Ürünlerimiz ile evinizi ferah tutarken kendinizi de TÜV tescilli klimalar ile ferah tutacaksınız. Tüm klimaları A enerji sınıfında bulunan Profilo klimalarının, 145 yılı aşkın geçmişe sahip Alman bağımsız denetim ve kontrol kuruluşu TÜV (Technischer Überwachungs – Verein/ Teknik Gözetim Birliği) tarafından test edilerek belgelendirilmesini sağladı.

Profilo Bayilik Ürünleri

Beyaz Eşya
Buzdolapları ve Derin Dondurucular
Çamaşır ve Kurutma Makineleri
Bulaşık Makineleri
Fırınlar, Ocaklar ve Aspiratörler
Ankastre
Mikrodalgalar
Bulaşık Makinesi
Ankastre Setler
Isıtma ve Soğutma
Klimalar
Su Sebilleri
Elektrikli Süpürgeler
Küçük Ev Aletleri
Gıda Hazırlama
Pişirici ve Isıtıcılar
Kişisel Bakım
Ütüler
Elektronik Ürünler
Nordmende
Ofis Cihazları
Fotoğraf Makineleri Video Kameralar
Uydu Alıcıları

Profilo Bayilik Bilgileri

Profilo ürünleriyle ilgili her türlü sorununuza en hızlı çözüm 444 77 66 Profilo Çağrı Merkezi’nde. Ürün bilgisinden fiyat bilgisine, bayilik ve lokasyon bilgisinden memnuniyetsizliklerinize, önerilerinizden servis talebi ve yönlendirmelerine hatta randevu verilmesine kadar her bilgi burada.
Profilo Çağrı Merkezi
444 77 66

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu