Şirket Haberleri

Ranchero Restaurant

Meksikalı&Türk bir ailenin işlettiği Ranchero Restaurant, sahip olduğu ambiyansı, orjinal yemekleri ve bu lezzetlere eşlik eden Latin müzikleriyle adeta Meksika’yı İstanbul’a taşıyor. Eğer hafta sonu tüm aile farklı bir lezzet deneyimi yaşamak istiyorsanız, çocuklarınızla birlikte Ranchero’ya gelerek, kendinizi Meksika’da hissettirecek güzel bir gün geçirebilirsiniz.

Ranchero’nun ‘hızlı sosis’leri çocuklarınızın vazgeçilmezi olacak!

Ranchero Restaurant
Ranchero Restaurant

Ranchero Restaurant, minik misafirleri için telaffuzu zor fakat birbirinden lezzetli üç ayrı mönü sunuyor. Bizdeki lavaşa benzeyen el yapımı cheddar peynirli tortillara sarılıp kızartılan sosislerin, yanında parmak patates kızartması ile servis edildiği Türkçe’de ‘hızlı sosis’ anlamına gelen ‘Salchicha de Speedy’, çocukların favorisi. Ranchero’nun çocuk mönüsünde denenmesi gereken diğer lezzetler ise Meksika tarzı bir hamburger olan ‘Burger de Gonzalez’ ve yine Meksika’ya özgü soslar eşliğinde servis edilen kızarmış tavuk nuggetlarından oluşan ‘Nugget de Pollito’.

Bu hafta sonu, Meksika’ya özgü yemekler eşliğinde çocuklarınızla birlikte aile boyu güzel bir gün geçirmek isterseniz, Ranchero’ya uğrayabilirsiniz. Sahip olduğu ambiyansı ve sunduğu yerel yemekleriyle bu sıcak ülkenin restoranlarını aratmayan Ranchero’dan ayrılırken özel Meksika şapkası ‘Sombrero’ ile hatıra fotoğrafı çektirmeyi de unutmayın.

Ranchero Restaurant Hakkında:

Türkçe’de “Meksika Yerlisi” anlamına gelen Ranchero; “Gerçek Meksikalıların elinden çıkan, gerçek Meksika lezzetlerini” İstanbullularla tanıştırmak üzere, 2005 yılı Mayıs ayında Bağdat Caddesi’nde hizmete girdi. İşletmeciliğini Patricia Gonzalez Tanyeri ve eşi Rıza Tanyeri ile çocukları Fatih ve Faruk Gonzalez Tanyeri’nin birlikte yaptığı Ranchero’nun Avrupa Yakası’ndaki ilk şubesi ise Haziran ayı başında Nişantaşı Reasürans Çarşısı’nda açılıyor. Mekanın mutfak danışmanlığını, ailenin Meksika’daki restaurant işletmecisi akrabaları Teresa Gonzalez ve Alejandro Calderon Ramirez yapıyor. Ranchero, artık İstanbul’un her ikisi yakasında da, haftanın 7 günü 12.00 – 24.00 saatleri arasında misafirlerini ağırlıyor.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu