Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Real Gold Altın Kaplama Bayilik Veriyor

Firma İsmi : REAL GOLD
Bayilik Kategorisi : Altin Kaplama
Kuruluş Yılı : 2004
Şube Sayısı : 1000
Firma Tanıtım : Merkezi Almanya’ da olan, Türkiye’ ye olmak üzere tüm Avrupaya ve orta doğu ülkelerine hizmet veren profesyonel bir kaplama ve Üretici şirketiz. Altın ve altının değişik karatları (beyaz altın,rose pembe altın, 18 ayar altın, 9 ayar altın), gümüş, krom, platin ve bir çok değerli metalin kaplanması uzmanlıgimizi sunuyoruz.

24 AYAR PROFESYONEL KAPLAMA

REAL GOLD sanattan mimariye,süs esyasindan mücevhere,günlük hayatta kulanilan digger esyalara kadar kalite zenginliginin göstergesidir ALTIN !

real gold altin kaplama

Annenize , babaniza, arkadasiniza,esinize veya sevgilinize dogum günlerinde veya özel günler de aldiginiz ve hediye edeceginiz hediye olabilir. Bu hediyeyi biz size Altin ,Platin, Nikel , Krom,Gümüs kaplayip hem daha kalici ve daha sik ve güzel görünüm kazandirabiliriz.

Yaptiklarimiz ve yapacaklarimiz sizin düsünce ve hayalleriniz ile sinirli degildir. Günlük hayatta kullandiginiz esyalardan, uzun süre saklayacaginiz degerli esyalariniza, ticaretinizde kullandiginiz ürünler ve dekorasyon neslelerinize kadar , akliniza gelen herseyi 24 Ayar Altin, Platin, Gümüs, Krom, Nikel kaplayarak hizmete sunuyoruz.

Bu calismalari sökmeden , kendi yerinizde yapabiliriz.
Sivilarimiz Boyaya, Cama, Plastige ve Ahsap gibi maddelere islemedigi icin,ürünü sabit yerinde sökülmeden de,istediginiz HAS Maddeyle kaplayabiliriz. Kaplama yapilan ürünler kesinlikle kararmaz ve solmaz, paslanmaz ve oksitlenmez. Doganin bütün sartlarina (yagmur, firtina, kar) yüksek isiya (800 derece) ve soguga dayaniklidir.

Bizim Kaplama Sistemimizle ufak bir kurusdan , komple bir Arabaya ve Minare kubbesine kadar kaplayabiliriz (havuz sistemiyle imkansiz bir sey).Bizde eski sistemdeki gibi günlerce haftalarca beklemeden hayallerinizi gerceklestirebilirsiniz.

Elektronik, Elektrik, Oteller, Konutlar, Otomotiv, Yatlar, Organisazyonlar, Sanat, Denizcilik, Telekommunikasyon, Kozmetik, Taki, Medikal sektörlere verdigimiz sektörlerden sadece birkaci.

AVRUPA CEVRE BAKANLIGINDAN ONAYLI OLAN SIVILARIMIZ TAMAMEN ZARARSIZ VE SEHIRSIZDIR

KAPLAMA YAPTIGIMIZ ÜRÜNLER GARANTILI VE SERTIFIKATLIDIR !!!

Bayilik Şartları : Mail Olarak atilir ,lütfen www.realgold.org dan Bayilik Formunu doldurunuz

Bayilik ile ilgili Destekler : Ücretsiz Kurslar , Sisitem Egitimi

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : Sistemlere Göre Degisir ve 2000 € dan Baslar . Kar Marji ise saat Ücreti olarak hesaplarsak 100 -150 Euro arasidir !

Bayilik için ek şartlar: Yoktur ,Isim kullanma hakki alinabilir !

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : Hüseyin Akbaba
Telefon : 05419661274
Web Sitesi : www.realgold.org
E-posta Adresi : info@realgold.org
Adres : Halkali Istasyon Mah. Sarigül Sok. No. 16 Istanbul

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu