Emlak Bayilikleri

Realty-TR Gayrimenkul Danışmanlık Franchise Veriyor

Realty-TR olarak sadece Türkiye’nin Gayrimenkul Vitrini olmaya çalışıyoruz. Firmanmızı tanıtan en önemli kelimeler; Memnuniyet, Mükemmeliyet, Güvenilir, Kaliteli Hizmet, Eğitimli Uzmanlar, doğru ve hızlı çözümler sunuyoruz.

Realty-TR Franchise ofisi;

Her Realty-TR ofisi bağımsız bir İşletmedir ve kendi bölgesinde tekdir.

Franchise adaylarında aranan temel özellikler:

Gayrimenkul sektörüne ilgi duyan, yönetim, işletme, organizasyon, satış ve pazarlama konularında temel bilgi ve beceriye sahip, hizmet odaklı düşünen ve davranan, sistem ve standartlara uymaya yatkın olan sektör içi ve dışından vizyon sahibi girişimciler uygun Realty-TR franchise adaylarıdır.

ISO-9001 : 2008 Kalite yönetim sistemi

Realty-TR Marka olmanın gerektirdiği ölçülerde hizmet sektöründe olmanın bilinciyle ISO-9001: 2008 Kalite yönetimi sistemi oluşturmuş bir kurumdur.

realty

Ofis Standartları (İç ve Dış Mekan):

Realty-TR mimarlar tarafından özenle tasarlanmış ve benzersiz bir konsepte sahiptir. Model Ofis” uygulamasının kurulum ve dönüşüm hizmetleri Realty-TR Genel Müdürlük tarafından en uygun rakamlarla Franchise ofisine sunulmakta

Bayilik ile ilgili Destekler :

Yirmiyi Aşkın Ülke İle Direkt Bağlantı Ve Dil Desteği

Firmamız Türkiye, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Dominik Cumhuriyeti, Mısır, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, İsrail, İtalya, Kazakistan, Rusya, İspanya, İsviçre, Tataristan, Ukrayna, Birleşik Arap Emirlikleri İngiltere, Amerika Birleşik Devletleri’nin içinde yer aldığı yirmibir ülkenin otuzu aşkın bölgesinde franchise ofisleri kurulmuştur.

Yurtdışında hizmet veren Realty-TR franchise ofisleri, Türkiye ve diğer tüm destinasyonlardaki gayrimenkulleri pazarlayabildiği gibi, yeni kurulacak Türkiye bölge franchise ofisleri de hem kendi portföyünü uluslararası gayrimenkul pazarına taşıyabilecek hem de yurtiçi ve yurtdışı franchise ofislerinin portföylerini kendi bölgelerinde aktif pazarlamasını yapabilecektir.

Neden;

Realty-TR yapmış olduğu AR-GE çalışmaları neticesinde ülkemizi takip eden gayrimenkul sektöründe birlikte en fazla ortaklık kurulan ülkelerin yukarıda bahsedilen ülkeler olduğunu belirtmemiş ve mevcut sistemlere rakip olarak uyguladığı proje ile bu ülkelerde, bir franchise markası olarak ciddi ortaklıklar kurmuştur. Realty-TR üyelerinin doğru yatırımları sıkıntısız ve birebir ilişkilerinde dünya pazarlarına iletişim kurulmasına destek olmuştur.

100 % Dil Desteği

Uluslararası müşteri talepleri Realty-TR merkez ofis bünyesinde konumlandırılmış ve profesyonel bir ekiple hizmet vermekte olan uluslararası ilişkiler direktörlüğü aracılığı ile yürütülmektedir. Call Center üzerinden yönlendirilmekte olan uluslararası müşterilere kendi lisanlarında portföy sunum hizmeti verilmektedir. Bütün bunların yanısıra ulusal ve uluslararası gayrimenkul portallarına tüm franchise ofislerin portföy girişleri Realty-TR bilgi işlem ekibi tarafından portalın hizmet verdiği ülkenin lisanında yapılmaktadır.

Neden;

Realty-TR hizmet verdiği her ülkenin vatandaşlarına, diline ve kültürüne saygı duymaktadır. Ayrıca Realty-Tr olarak biz en iyi pazarlamanın insanın en iyi anladığı dilde daha verimli ve etkili olacağını düşünmekteyiz. Portföylerin Realty-Tr bilgi işlem ekibi tarafından tüm portallara yayılması franchise ofislerinin yaşayacağı zaman kaybı ve lisan sıkıntısını ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır.

Uluslararası ve Ulusal Fuarlar

Realty-TR Genel Müdürlük bünyesinde görevlendirdiği uzman bir ekip ile dünyanın en önemli gayrimenkul fuarlarında yer alarak tüm dünya franchise ofislerinin portföylerini fuar ziyaretçilerine katalog, cd, dergi ve slayt gösterimleri gibi argümanları kullanarak direkt ulaşım sağlamaktadır. Realty-TR tüm bu fuarlara katılarak marka bilinirliği, güvenilirliği oluşturarak franchise ofisinin bölgesinde rakiplerinden bir adım önde olma ayrıcalığını sunmaktadır.

Neden;

Çünkü biz gayrimenkul fuarlarını ziyaret eden nihai alıcıların güvenilir uzman kişilerle görüşmesinden sonra birçok seçenek arasından daha hızlı, daha sağlam kararlar verdiklerini biliyoruz.

Bölgede Rakipsizlik

Dünyanın gayrimenkul vitrini olmayı hedefleyen Realty-TR, her bölgeye bir franchise ofisi konumlandırarak franchise ofislerinin birbirlerine rakip firmalar olmasından ziyade takım olarak çalışmasını hedeflemektedir. Her franchise ofisinin kendi bünyesinde özel ama takım ruhuna uygun özelliklerde varolması gerektiğine inanmaktadır.

Neden;

Biz Realty-TR olarak gayrimenkul sektöründe büyük bir ailenin parçası olarak paylaşmanın rekabetten daha verimli sonuçlar ortaya çıkardığı ilkesine inanmaktadır.

Çağrı Merkezi – Call Center

Realty-TR Merkez Ofisi bünyesinde bulunan çağrı merkezine ulaşan gayrimenkul talep eden veya gayrimenkulünü pazarlamak isteyen müşterilerin talep edilen bölgenin franchise ofislerine direkt yönlendirilmesi yapılmaktadır. Ayrıca çağrı merkezi haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermekte olup, mesai saatlerinde franchise ofislerine direkt yönlendimeyi sağlarken, mesai dışında kalan zamanlarda müşterilere talep ettikleri hizmet için ön bilgi vererek iletişim bilgilerinin franchise ofisine ulaşmasını sağlamaktadır.

Neden;

Çünkü biz müşterinin ihtiyaç duyduğu bilgi ve hizmete istediği her an ulaşabilmesini önemsemekteyiz. Ayrıca global bir yapıya sahip olan Realty-TR ülkeler arasında doğacak saat farkını göz önünde tutarak, çağrı merkezinin çalışma saatlerinin kesintisiz olması kararını almıştır.

Online Pazarlama

Realty-TR gayrimenkul sektöründe yaptığı Ar-Ge çalışmaları ve deneyimlerini birleştirerek online pazarlama konusunda aşağıdaki hizmet ve uygulamaların vazgeçilmez bir gereklilik olduğuna karar kılmıştır.

 1. Yurtiçi ve yurtdışı önemli gayrimenkul portallarına üyelik ve bu portallara sınırsız ilan girebilme.
 2. Çağrı Merkezi üzerinden franchise ofislerine 7gün 24 saat direk yönlendirme.
 3. www.realty.com.tr web sitesi üzerinden girilen tüm ilanların diğer portal ve sitelere merkez bilgi işlem üzerinden dağıtılması.
 4. www.realty.com.tr web sitesinin tüm arama motoru optimizasyon (seo) çalışmalarını profesyonel bir ekip tarafından yapılarak her lisanda daima en önde yer almasının sağlanması.
 5. Google, yandex, yahoo vb. arama motorlarıyla sponsor bağlantılar sayesinde birinci sırada yer alınması
 6. Ipad, Iphone, Android gibi tüm akıllı cihazlara uyumlu uygumalar sayesin ilan girişi ve portföy sunumu gibi işlemlerin daha kolay, daha hızlı yapılabilmesi.
 7. Her ay gelişen ve güncellenen yerli yabancı müşteri portföyüne toplu mail ve sms gönderilmesi
 8. www.secretcv.com işbirliği ile cv veritabanından personel desteğinin sağlanması

Neden;

Realty-TR online pazarlamanın, gelişen ve değişen dünyada en önemli pazarlama olduğunun farkında olan bir bakış açısına sahiptir. Realty-TR online pazarlamanın gücüne inanarak hareket eden tüm oluşumların pazarlama konusunda çok iyi sonuçlar aldığını birçok örnekte görmektedir.

Online Eğitim

Realty-TR’nin franchise ofislerine özel oluşturduğu “Realty-TR Kurumsal Ağ” sayfalarında Gayrimenkul pazarlama, şirket pazarlama stratejileri gibi sektörel ve ticari konularda hazırlanmış, online, sesli ve görüntülü eğitimler mevcuttur. Gayrimenkul sektörü ve iş dünyasının önde gelen eğitimcilerinden oluşan bir grup tarafından özel olarak Realty-TR için hazırlanmış bu eğitimler franchise ofislerinin nitelikli personel yetiştirmesinde önemli bir kaynak olacaktır. Her franchise ofisine özel verilecek kullanıcı adı ve şifre ile bağlanabileceği bu ağ içerisinde istediği anda bu eğitim imkanlarından yaralanabilecek gerek kendisi gerekse personelinin eğitimini gerçekleştirebilecektir.

Neden ;

Hizmet sektörü çok zor bir sektördür kime hizmet verileceğini nasıl verileceğini ne kadar süre verileceğini bilmek gerekir. Bunu öğrenebilmek içinde sık sık kurum içi eğitimlerin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bu nedenle Realty-TR online eğitim başlığını franchise sistemi içerisine ekleyerek franchise ofislerinin hem paradan hem zamandan tasarruf etmesini sağlamaktadır.

Online Alışveriş

“Realty-TR Kurumsal Ağ” içerisinde oluşturulmuş link dahilinde Bölge Müdürlükleri ve franchise ofisleri kartvizit, antetli kağıt, antetli zarf, promosyon malzemeleri vb. ihtiyaçlarını çeşitli ödeme seçenekleri ile sağlamaktadır. Bu sistem Franchise ofislerine anlaşmalı reklam ajansları ve tedarikçiler vasıtasıyla zaman ve para kazandırmaktadır.

Neden;

İnternet üzerinden alışveriş daima en kullanışlı bir o kadar da en riskli işlemdir. Realty- TR Türkiye genelinde anlaştığı tüm Matbaa ve Reklam Firmalarıyla Kurumsal kimliğini ve standartlarını paylaşmıştır. Bu şekilde Realty-TR üyeleri ekstra bir maddi külfete katlanmadan siparişlerini doğrudan üreticilerden alacaklardır. Buda üreticiyle Tüketicinin Realty-TR çatısı altında güvenle buluşabildiğinin bir diğer göstergesidir.

Kurumsal Kimlik

Realty-TR Merkez ofis tarafından pazarlama, tanıtım ve sunum konuları ile ilgili tüm kurumsal kimlik çalışmaları tamamlanmıştır. Realty-TR bünyesinde hizmet vermekte olan reklam ve tanıtım departmanı ile franchise ofislerinin ihtiyaç duyacağı tüm grafik, tasarım, uygulama ve üretim hizmetleri bu departman aracılığıyla yürütülmektedir.

Ayrıca “Model Ofis” uygulamasını da hayata geçiren Realty-TR, Franchise ofisinin dekorasyon ve dönüşüm hizmetlerini de sunmaktadır. Tüm franchise ofisleri tek tip ve standart ürünlerden oluşmaktadır. Ofislerde kullanılacak materyaller anlaşmalı tedarikçilerden sağlanarak uygun fiyat ve tek tip ofis konsepti oluşturulmaktadır. Kurumsal kimlik konusuna büyük önem veren Realty-TR Franchise ofislerinin uygun fiyatlı, tektip ve kaliteli hizmet almasını sağlamaktadır.

Neden;

Firmaların Kurumsal kimlikleri onlarla bütünleşmiştir. Realty-TR bu bütünleşmeyi daha rahat ve standartlarına uygun hale getirmek için Türkiye’nin bir çok bölgesine sorunsuz hizmet verilecek bir oluşuma sahiptir.

Hukuk Danışmanlığı ve Bilgi Desteği

Realty-TR Franchise ofislerinin sorunsuz sözleşme formatları, bedelsiz bilgilendirme, yönlendirme ve danışmanlık gibi hukuk hizmetlerini alabileceği bir birimi oluşturmuştur. Bu birim sayesinde franchise ofisleri hukuki sorunlarını daha kolay ve hiçbir ücret ödemeden çözebilmektedir.

Neden;

Ülkemizde Hizmet sektörü hukuksal sorunlarla sık karşılaşmaktadır. Bu da firmalara güvenin yitirilmesine neden olmaktadır.

Tanıtım

Yurt içinde ve yurtdışına gazete, dergi, internet, billboard ve tv aracılığı ile genel tanıtım, portföy tanıtımı vb. reklamlar verilmektedir. Yeni kurulacak franchise ofislerinin kuruluş aşamasından önce ve kuruluş ve açılış aşamalarında kendi bölgelerinde reklam ve tanıtım çalışmaları merkez ofis tarafından üç ay süre ile yapılmaktır. Bu çalışmalar kurulacak bölgeye göre billboard reklamı, Tv – Radyo, gazete – dergi reklamı veya o bölgeye hitap eden internet sitelerine reklam verme olarak değişkenlik gösterebilmektedir.

Neden;

Realty-TR bir Markadır ve Marka olmanın en birincil koşulu akıllardan silinemeyecek kadar sık ve tekrar tekrar gözlerden dillerden uzak kalmamaktır. Ve Realty-TR Dünyanın Gayrimenkul vitrini olmayı hedeflemektedir.

ALIFE Gayrimenkul ve Yaşam Dergisi

Realty-TR’nin iki ayda bir okuyucuları ile buluşan kurumsal yayını A LIFE Gayrimenkul ve Yaşam Dergisi, gayrimenkul dünyası, ev hayatı, doğa, turizm, teknoloji gibi yaşamın içerisinde bulunan birçok konuyu okuyucularına, özgün bir içerik ve görsel tasarımı ile sunmaktadır.
Sektör dergilerinden çok farklı bir içerikle yayın yapan dergi içeriğinde gayrimenkul ilanı olarak sadece franchise ofislerinin portföyleri yer almakta ve ilanlar için franchise ofislerinden hiçbir ücret talep edilmemektedir.

Her franchise ofisine 50’şer adet ücretsiz gönderilen dergi aynı zamanda Yaysat aracılığı ile tüm Türkiye’de gazete bayilerinde satışa sunulmaktadır.

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı :

1. İnşaat Firmalarıyla Ülke Çapında Yapılan Anlaşmalar Doğrultusunda Projeden Satışlarda Elde Edilecek Gelirler

 • Off Plan Projeler’de : %10 + KDV
 • Yapım aşamasında : %8 + KDV
 •  Oturuma Hazır : %6 + KDV

2. Kendi Bölgesinde Konut / Ticari Gayrimenkul Satışı
Realty-TR Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı İle Tek Satıcılık (Exclusive) Sözleşmesine Sahip Gayrimenkullerde Hizmet Bedeli

 • Mal Sahibinden : %3 + KDV
 • Alıcıdan : %3 + KDV

3. Ulusal veya Uluslar Arası Diğer Bölgelerdeki Satışlar

 • Ulusal Bölgelerden : %3 + KDV
 • Uluslar Arası Bölgelerden : %2,5+ KDV

ÖNEMLİ NOT : Ülke veya bölge franchise ofisinin ülkesel veya bölgesel hizmet bedelinin arasındaki farklılıklar sözleşmede belirtilerek revize edilebilir.

GİDERLER

1. Franchise Giriş Bedeli
Yapılacak bölge franchise anlaşmalarında franchise 10.000 EURO giriş bedeli talep edilecektir. Bu bedel 3 yıllık kullanım hakkını kapsamaktadır.

2. Franchise Ofis Satış Payı Bedeli
Bölge franchise ofisleriyle gerçekleşen ulusal gayrimenkul satışlarındaki gelirlerden Realty-TR Genel Müdürlük hiçbir ücret talep etmemektedir. Uluslar arası gerçekleşecek satışlarda ie Realty-TR Genel müdürlük satış gelirinden %1 satış payı talep etmektedir.

3. Reklam ve Fuar Katkı Payı
Realty-TR Genel Müdürlük olarak Türkiye içerisinde ülke veya bölge franchise ofislerinin tanıtımlarını gerek kendi mecralarında gerekse ulusal mecralarda daimi olarak yapacaktır. Yapılacak reklam ve katılım sağlanacak uluslar arası fuarlar ile ilgili olarak aylık 150 USD (Amerikan Doları) katkı bedeli talep edilecektir.

4. Yatırım Bütçesi
Realty-TR Genel Müdürlük Franchise ofisinin kuruluş aşamasında “Model Ofis” uygulamasının kurulum ve dönüşüm hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Bu bağlamda franchise ofisinin yatırım bütçesi 200 USD M² olarak belirlemiştir.
Bayilik için ek şartlar:

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : REALTY
Telefon : +90 850 207 40 41
Web Sitesi : www.realty.com.tr
E-posta Adresi : info@realty.com.tr
Adres : Kemeraltı Mahallesi 99. Sokak No: 21/A Marmaris / MUĞLA

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu