Şirket Haberleri

Recep İvedik şirketleri dörtledi!

Şahan Gökbakar, son dönemin en çok izlenen komedyenlerinden. 1980 İzmir doğumlu Gökbakar, 2002 yılında Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Önce TV8, ardından da Atv’de yayınlanan “Dikkat şahan Çıkabilir” programındaki tiplemeleriyle gönüllerde taht kurdu.

Son dönemlerde seri halde çektiği Recep ivedik sinema filmleri de gişelerde rekorlar kırıyor. Recep ivedik 5 şu anda gösterimde. Gişe performansı diğerlerinden daha iyi. Gökbakar, patron sanatçılardan biri. Sadece sanatçı kimliği değil girişimleriyle de biliniyor.

Gökbakar, ilk şirketini 2011 yılında Çamaşırhane Film Yapım ismiyle kurdu. Bu şirket ile hem reklam hem sinema filmlerinin çekimlerini yapıyor. Bulaşıkhane Gıda Sanayi şirketini ise 2015 yılında kurdu.

Bu şirketle gıda sektörüne girdi. Yine aynı yıl Yemekhane Gıda Ürünleri ismiyle üçüncü bir şirket daha kurdu.

Burgerman markasıyla hamburger ve köfte restoranı açan Gökbakar bir süre sonra bu restoranı kapattı. Ancak Gökbakar’ın gıda sektörüne ilgisi bitmedi. Bu kez GBT Hayvancılık ismiyle yeni bir şirket kuruluşu daha yaptı. Gökbakar’ın bu şirkette ortaklan da var. Yani yalnız değil. Kardeşi Togan Gökbakar’ın dışında besicilik konusunda yatırımları bulunan Tevfık ve Tolga Bayoğlu ile ortaklar. Anlaşılan Gökbakar bu kez işini şansa bırakmamış, işi bilen birileriyle ortaklık kurmuş. Ortaklarıyla tavuk çiftliği kurup, tavuk eti ticareti yapacaklarmış.

Bu arada İstanbul Ticaret Odası kayıtlarına göre, Şahan Gökbakar’ın adına kayıtlı dört şirket bulunuyor. Gökbakar, sinema ve reklamlardaki başarısını bakalım iş dünyasına taşıyabilecek mi…

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu