Bayilik ve FranchiseBayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Reklam Bisikleti Franchise

Reklam Bisikleti Franchise, Reklam Bisikleti Bayilik, Reklam Bisikleti Franchising, Reklam Bisikleti Bayilikler

Eksiksiz hizmet anlayışı…

Reklambisiklet, Nisan 2010′da kurulan ve yalnızca organize açıkhava reklam sektörü için baskı hizmeti üreten bir reklamcılık tesisidir. Tesiste, organize açıkhava medyasının klasik billboard ve dijital baskı teknikleri ile üretim yapılmaktadır. Şirketin üretim prosesi ‘cd’den mecraya’ şeklinde tanımlanmaktadır. Görseller cd ortamında kreatiften teslim alınmakta, baskı tekniklerine uygun ön hazırlıkların ardından açıkhavaya özel boyalarla, yalnızca açıkhavada kullanılan kağıtlara basılmaktadır. Medya planına uygun olarak yurt içi ve dışındaki uygulama noktalarına ulaştırılan görseller vizyona çıkıncaya kadar takip edilmekte, vitrin uygulamaları sırasında ortaya çıkan problemler ivedi olarak çözülmekte, kampanyanın eksiksiz ve hatasız olarak vitrinde yerini almasıyla üretim prosesi tamamlanmış olmaktadır.

Biz

Reklambisiklet, organize açıkhava reklam sektörünün Türkiyede ki ilki olarak baskı dalında markalaşma sürecini önemli ölçüde tamamlamaya çalışmaktadır, Açıkhavayı,caddeleri ve halkın yoğun halde bulundukları mecraları kullanarak reklamverenler, ajanslar ve medyaplanlamacılar için katma değer üreten bir çözüm ortağı olduğunu kanıtlamıştır.

Genç ekibimiz,tecrübeli yöneticilerimiz yenilikçi ve standarda uygun hizmetin asgari kaliteye sahip olduğu kalitenin ise; standardın üzerinde olduğu düşüncesiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Müşterilerimize reklam departmanı kadar yakın hizmet vermek ihtiyaçlarını anlamak,sonuç odaklı çalışmak ve çözüm üretmek 24 saat ulaşılabilir olmak,doğru ve hızlı çalışmak ve bütün bunlar bakış açımızı oluşturur.

İLETİŞİM
İnanç Yeşil – 0531 742 18 18
Gyula Kovats – 0505 968 76 37
Adresimiz
Yakında Yeni Ofisimize Taşınıyoruz – İzmit/KOCAELİ
E-mail : info@reklambisiklet.com
Web : http://www.reklambisiklet.com

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

3 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu