Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Resamik Dekorasyon Bayiliği ve Distribütörlük

SERAMİK SANAT ; 1999 yılında reklam sektörü ile başlayıp ilerleyen yıllarda dekorasyon alanında faaliyet gösteren iki firmanın da katılımı ile 2014 yılında tek çatı altında birleşmiş bir firmadır.

resamikFirmamız patentli ürünleri PAMUKAP  ve RESAMİK ile görselliği ve kaliteyi ön planda tutarak, tercih edilen yaşam alanlarının dekorasyonunu ve izolasyonunu yapmaktadır.
SERAMİK SANAT kendine özgü kimyasal ürün ve teknikler ile alışageldik dekorasyon firmalarından çok daha farklı bir çizgidedir.

İstenilen her resmi sağlam ve kalıcı bir şekilde seramiklere işleyerek evlerinize, işyerlerinize renk katıyoruz.. Ürünlerimiz tüm kimyasal temizlik malzemelerine, ısıya , buhara ve mekanik darbelere karşı son derece dayanıklıdır.

Firmamız patentli ürünleri ile tüm Türkiye ye bayilikler ve tüm dünyaya distribütörlükler dağıtmaktadır.

SERAMİK SANAT, Teknik ve sanatın buluşması ile hayallerinizi inşa ediyor.

RESAMİK Nedir?

RESAMİK , dış etkenlere karşı dirençli, yanmaz, çizilmez, leke tutmaz, bütün temizlik kimyasalları ile silinebilir, solmaya karşı dirençlidir.

RESAMİK ile farklı mekanlarda farklı ihtiyaçlara cevap verecek nitelikte çeşitli tasarımlar yaratılabilir, fotoğraftan daha detaylı ve canlı görsel neticeler elde etmek mümkün hale gelir.
RESAMİK  ile uygulayacağınız ürün grubunda bugüne kadar hiç elde edemediğiniz yüksek görsellik düzeyi ve sınırsız sayıda renk kartelasına ulaşmanız artık çok kolay.

RESAMİK  ürün grubu Avrupa ve Amerika normları gereği, toksik maddeler barındırmaz, ağır metaller, kükürt ve phataletes içermez.

RESAMİK NE KADAR DAYANIKLI?

SERAMİK SANAT kullandığı RESAMİK  sayesinde her türlü kimyasala karşı dirençlidir. Kireç çözücü, tuz ruhu, yoğun bileşenli temizleyiciler, toz bileşenli temizleyiciler, sıvı temizleyiciler gibi piyasada farklı alanların temizliğinde kullanılan her türlü temizlik maddesiyle rahatlıkla silinebilir. Üzerindeki desen veya görsel asla zarar görmez. RESAMİK ürünleri kesinlikle kesilerek kırılarak kullanılamaz.

SERAMİK SANAT RESAMİK  sayesinde -20 derecede bile ilk günkü yapısını korumuştur. Görselli bir ürün 4 gün derin dondurucuda bekletilerek test edilmiştir.

SERAMİK SANAT RESAMİK  sayesinde çok yüksek sıcaklıklara dayanıklı bir ürün konumundadır. Dolayısıyla üzerine direkt dökülen sıcak sıvılardan etkilenmez

SERAMİK SANAT yine aynı şekilde bünyesinde barındırdığı RESAMİK  ile çizilmelere karşı da yüksek direnç göstermektedir.

Dekorasyon sektörü

Dekorasyon, mekân içerisindeki tüm objelerin bir uyum ve oran içerisinde kullanılmasıdır. Bu uyum; gerek renk, gerek sekil, gerekse boyut gibi önemli faktörlerle sağlanır.
Dekorasyon denildiğinde akla gelen mobilyacılardan veya yapı marketlerinden alınan ürünlerdir; fakat dekorasyon öylesi zengin ve geniş bir yelpazeyi içerir ki sadece bir oda, salon, banyo veya mutfağın dekorasyonu dahi sayfalar dolusu yorum gerektirir. Bunun nedeni ise dekor kavramının anlamca genişliğidir. Dekorasyon sadece eşyalarla düzenlenmiş bir alan yaratmanın da ötesinde uyumun, renklerin, psikolojinin, estetiğin ve daha birçok kavramın dâhil olduğu somut malzemelerle soyut değerler yaratma sanatının genel adıdır.
Bir insanın nasıl parmak izi sadece kendine ait ve benzersizse o denli muhteşem bir farktır dekorasyon ile insan arasındaki bağ.

Sonuç olarak yaşam alanınızda yaptığınız dekorasyon sizi tam anlamıyla yansıtıyorsa orada MUTLU, HUZURLU ve RAHAT bir hayat sizi bekliyor demektir.
SERAMİK SANAT Huzurlu alanlar yaratır.

Misyonumuz

Dekorasyon sektöründe gelişmekte olan yenilikleri takip ederek sektöre yansıtmak ve minimum maliyet, minimum kar marjı ile maksimum kalite ve müşteri memnuniyetini sağlamak, ustalarımız ve mimarlarımızla kaliteli hizmeti tam anlamıyla vermektir.

SERAMİK SANAT iç ve dış dekorasyon sektöründe hizmet vermektedir. Günün koşullarına uygun renk, desen ve kaliteyi göz önünde bulunduran cazip fiyat seçenekleriyle, stoklarını her zaman güncelleyen yenilik ve değişim arayışında olan müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir.

SERAMİK SANAT her geçen gün kendini geliştirmekte, kurumsal marka olma yolunda ilerlemektedir. Firmamız dekorasyon hizmeti vererek, kaliteli malzeme sağlayarak ekonomik fiyatlarla uygulama hizmeti vermektedir. Dekorasyon konusunda profesyonel ekibimiz ile Türkiye genelinde malzeme ve uygulama satış hizmeti vermekteyiz.

s3

NEDEN BAYİLİKLER VERİYORUZ

Amaç SERAMİK SANAT firmasını , kaliteli ve farklı hizmet anlayışını tüm TÜRKİYE de yaymaktır.

Bu sebepten dolayı seramik sanat ailesi olarak her il ve ilçede bulunmak ve tüm müşterilerimize ulaşmak istiyoruz.

BAYİ ÇALIŞMA ŞEKLİ VE ŞARTLARI

SATIŞ NOKTASI

Şehir gözetmeksizin her il yada ilçede kurulabilir. Sektöre yakın olması dışında herhangi bir şart aranmaz. Merkezden yada mevcutsa o bölgede bulunan seramik sanat ana bayilerinden bitmiş montaja hazır ürünleri teslim alarak müşterisine satış ve montajını gerçekleştirir.

ANA DAĞITICI

Üretim yapmayan ana bayi statüsünde çalışan firmalardır. Kendisine teslim edilen bölge de satış noktaları oluşturur. Bitmiş ürünü merkezden teslim alarak satış noktalarına dağıtır.
Ana dağıtıcılık hakkı için 100 m2 lik ürün alma zorunluluğu dışında extra bir şart yoktur. Hava parası isim hakkı talep edilmez. Merkez gerekli gördüğü durumda ana dağıtıcıdan banka teminat mektubu isteyebilir.

il merkezlerine sadece tek ana dağıtıcılık verilecektir ( aşağıda yazılan iller hariç). İlçe merkezleri ayrı bayilik gerektirmektedir.

(İstanbul 4 bayilik, Ankara 2 bayilik, Bursa 2 bayilik, Antalya 2 bayilik, Gaziantep 2 bayilik )

İnternet yada herhangi bir kanaldan gelen siparişler direk olarak o bölgede ki bayi ye yönlendirilmektedir. Henüz bayilik verilmemiş il veya ilçelerden gelen talepler de mesafe olarak en yakın olan bayi ye yönlendirilecektir.

Bayilik talebin de bulunan şahıs yada firmaların tüm hakları sözleşme ile garanti altına alınacaktır.

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : 20.000 TL %100

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : Gokhan GOKSU
Telefon : 0 555 592 06 06
Web Sitesi : resamik.com
E-posta Adresi : gokhangoksu1975@hotmail.com
Adres : 1561 son no:65/1-B Çınarlı -İZMİR

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu