İş Fikirleri ve İş Kurmak

Romantik Catering Servisi

Romantik Catering Servisi iş fikirleri

Genel Bakış:

Çiftler için, romantizm konseptini kullanarak ve uygun bir menü hazırlayarak baş başa geçirebilecekleri güzel bir akşam yemeği stili dizayn edebilirsiniz.

Sizin romantik catering servisiniz sayesinde unutulmaz bir  akşam yemeği yemek dururken, insanlar aşk perilerine neden ihtiyaç duysun ki? İşte romantik catering işinde başarılı olmanın anahtarı, insanların hatta en başta kendinizin böyle düşünebilmesini sağlayabilmektir! Örneğin evlilik yıldönümünü kutlayacak bir çiftin aklına ilk gelecek şey o akşamı sizin hizmetinizden faydalanarak geçirmek olmalıdır.

İhtiyaçlar:
Bu işte bol bol yaratıcılığınızı kullanmanız gerekecektir. Müşterilere unutulmaz bir tecrübe yaşatmak üzere özenli bir plan yapmalısınız. Örneğin, akşam yemeği bir parkın içinde yapılan romantik bir fayton yolculuğu ile başlayabilir. Bu yolculukta çiftlere içecekler, güller ve ruh hallerine uygun bir müzik eşlik edebilir.
Fayton yolculuğu gözlerden uzak bir plajda yıldızların altında istakoz ve havyar menülü piknik stilinde olabilir. Elbette hizmetiniz sırasında gelişmiş bir damak zevkinin ürünü olan yiyecekler bulunmalı. Servis tabağı olarak en iyi çin porselenlerinin seçiminden, servisin  nazik ve profesyonel garsonlar tarafından  yapılacak olmasına ve ulaşım çözümlerine kadar her türlü detayı düşünmüş ve planlamış olmalısınız
En iyi tarafı da şef garson rolünde olmak, fayton sürmek ya da servis yapabilme becerisine sahip olmak zorunda olmayışınızdır. Bu konularda gerekli çalışanlar ve ekipmanlar için ajanslardan anlaşmalı olarak destek alabilirsiniz.

Başarı İçin İpuçları:
Reklamınızı yapabilecek blog yazarları, dergi editörleri, gazeteciler vb kişilere, kendi servisiniz olan romantik catering hediye etmeniz ve onlara ekstra yaratıcı sürprizle dolu bir hizmet sunmanız, hakkınızda yazı yazarak hizmetinizi tanıtmaları için iyi bir deneyim yaşatacaktır. Ayrıca bu tip bir hizmet ağızdan kulağa pazarlama açısından da iyi bir potansiyel taşımaktadır.

100 Bin TL ve Altında Sermaye İle Yapılacak Trend İş Fikirleri

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu