Gıda ve Restoran Bayilikleri

Rummani Chicken World Bayilik Veriyor

Antakya’da Erdem kardeşler olarak tanınan kardeşlerin üniversite eğitimlerinden sonra farklı alanlardaki ticari faaliyetleri 2005 yılında Turizm alanında başlamış 2007’de Eğitim sektörüne devam etmiş daha sonra gıda sektörüne yönelen Erdem kardeşler 2011 yılında açılan Antakya Prime Mall Avm’de fast-food ve organik ürün yelpazesini birleştirerek RUMMANİ markasıyla lezzet dünyasına yeni bir tat kazandırmıştır.

Tavuk dünyası olma özelliğiyle Antakya’da ilk olan RUMMANI alanında uzman yaklaşık 10 personeli istihdam ederek faaliyete başlamıştır.Yaklaşık 35 menüde RUMMANİ kalitesini beyaz et lezzetiyle sunma gayreti içinde olan RUMMANİ donmuş et kullanmıyor ve helal gıda konseptine uymaktadır.Taze ve organik sebzelerin , günlük beyaz etle buluştuğu RUMMANİ’ de her menü için ayrı özel soslarla kendine has menüleri damak tadıyla bütünleştirip hijyenik ortamda müşterilerimize sunmaktadır.

Rummani Chicken World

Kısa sürede yaklaşık bir milyon ziyaretçisine ulaşan RUMMANI lezzeti ile bulunduğu yörede kendinden bahsettirmeyi başarmıştır.Bu nedenle her yörede olma vizyonu ve alanında en iyisi olma misyonu ile Türkiye’ nin değişik illerinde 50 şube açmayı hedeflemektedir.

Franchise nedir ?
Bir markanın imtiyaz hakkı sahibinin, belirli süre, koşul ve sınırlar dahilinde, işin yönetim ve organizasyonuna ilişkin sürekli kontrol ve destek sağlayarak, belirli bir bedel karşılığında, bağımsız yatırımcılara sistem ve markasını kullandırmasına dayanan, uzun vadeli ve sürekli bir iş ilişkisidir.

Franchise Adaylarında Aradığımız Özellikler
Girişimci bir ruha ve başarma isteğine sahip olmak, tercihen geçmiş iş tecrübelerinde başarılı olmak, tüm mesai zamanını Rummani’ye harcayabilecek konumda olmak, Rummani için gerekli olan yatırımı karşılayacak finansal kaynaklara sahip olmak.

Franchise Verme Süreci
Aday tarafından Franchise ön başvuru formu doldurulur. Rummani tarafından değerlendirilen forma istinaden aday ile karşılıklı görüşme yapılır. Varsa aday lokasyon ziyaret edilip fizibilite çalışması yapılır. Adayın ve aday lokasyonun uygun olması durumunda mimari proje çizilir. Mimari proje uygulamasına başlanır. Personel alımı ve eğitimi Tavuk Dünyasi tarafından yönlendirilir. Açılışa kadar geçen süreçte her aşama Rummani operasyon ekibi tarafından kontrol edilir ve gerekli yönlendirmeler yapılır.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu