Bayilik ve Franchiseİş Fikirleri ve İş Kurmak

Sampi Express İle Paket Servisi Veren Bayilikler Açılacak

sampi express, sampi pide bayilik, sampi pide franchise, sampi pide franchising, sampi ev ve iş yerlerine paket servisi şubesi, sampi şubesi açmak, sampi pide şubesi açmak, iş fikirleri, pide şubesi açmak, pide bayiliği veren firmalar

Sampi’de ‘express’ dönemi başlıyor

Geleneksel Samsun pidesini markalaştıran Sampi, yeni bir konsept yarattı. Şirket yeni konsepti Sampi Express ile ev ve iş yerlerine yönelik sadece paket servis üzerine hizmet verecek şubeler açacak.

Yurt içindeki bayileşme sürecini rayına oturtan ve yurt dışı ayağında ise Almanya’da geçtiğimiz günlerde iki şube açan Sampi, şimdi de sadece paket servis hizmeti verecek hızlı servis sistemi ile yeni bir konseptle geliyor. Paket servis ile küçük metrekarelerde hizmet verecek Sampi Express şubeleri, evlere ve iş yerlerine hızlı servis sağlayacak. Bu yeni konseptle franchising verilerek yurt içi ve yurt dışında şubeleşmesi planlanıyor.

100 ŞUBEYE ULAŞACAK

Metro Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sevgi Mert, bugün yurt içinde güçlü bir ağa sahip olan, Avrupa’da şubeleşmeye başlayan ve dünyanın dört bir yanından teklifler alan güçlü bir marka olduklannı söyleyerek, “Şimdi ise inovatif çalışmalara öncelik veren gmbumuz yaşadığımız tempolu hayatın ve sektörün gerektirdiği şartları göz önüne alarak Sampi Express konseptini oluşturdu. Bundan böyle turizmde olduğu gibi gıda sektöründe yaptığımız yeniliklerle öncü olmaya devam edeceğiz” diyor.

Sampi Genel Müdürü Melih Başara bugün yurt içinde 46, yurt dışında iki olmak üzere 48 şube ile hizmet verdiklerini söylüyor ve şöyle devam ediyor:

“2010 yılında 10 milyon TL olan ciromuz 2011 yılında 10 milyon dolara ulaştı. En önemli adımımız ise ABD’de şirketleştik ve ilk şubemizi Nisan ayında açmayı planlıyoruz. Dünyanın dört bir yanından talep alıyoruz. Sampi Express ile ev ve iş yerlerine yönelik sadece paket servis üzerine hizmet verecek şubeler açacağız. Hedefimiz Sampi Pide ve Sampi Express ile yurt içinde 2012 yılında 70, 2013 yılında ise 100 şubeye ulaştırmak.”

ANAHTAR TESLİM

Sampi Express, 50 – 60 m2 arasında küçük metrekarelerde düşük kiralarla açılabilecek. Yeni yılda 30 şube açmayı planlayan Sampi minimum dekorasyon maliyeti ile yatırımcıya toplamda 70-80 bin TL’ye anahtar teslim şekilde sunuluyor.

Sampi Pide knowhow’ı, yatırım maliyeti taksitlendirme olanağı, düşük işçilik maliyeti, usta devamlılık garantisi, ulusal reklam desteği, sürekli eğitim, merkezi satın alma, cali çenter Sampi Express’in yatırımcısına sağladığı diğer önemli destekler arasında.

İŞİN AYNASI

Uygun yer: Lokasyonun yoğun olduğu bölgeler. 50 – 60 m2 arasında küçük metrekarelerde düşük kiralarla açılabilecek.
İlk sermaye: 70-80 bin TL arasında değişiyor.
Kâr marjı: Yüzde 30
Başvuru için: 0212 640 08 40

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

 1. Diyar cigköfte bayilikler vermeye basladı

  urfa usulu urfalı ferhat usta nın imal ettigi isotlu gercek cigköfte kalitesiyle uygun franchise sartlarıyla bayilikler veriyor
  kar marjı net %150 olan bu işte kendi işinizin sahibi olabılırsınız
  franchise bedeli kısa süreligine ayın kampanyasını kacırmayın
  ciddi yatırımcılar ile calısmayı hedeflemekteyiz
  has damak tadına uygun bagımlılık yapan garantili tek ürün

  sizde bizimle calısmak isterseniz hemen arayın
  05447998405

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu