Anasayfa / İş Fikirleri 2019 - Girişimcilik / Sanal Dünyada Moda Butikleri İş Fikri

Sanal Dünyada Moda Butikleri İş FikriSanal Dünyada Moda Butikleri

SANAL DÜNYADAKİ MODA BUTİKLERİ İŞ FİKİRLERİ

KENDİ E-TİCARET GİRİŞİMİ BULUNMAYAN KÜÇÜK PERAKENDE MAĞAZALARINI HEDEFLEYEN MIINTO, BUTİKLERE KÜRESEL PAZARDA SATIŞ YAPABİLECEKLERİ ONLİNE SATIŞ İMKÂNI SUNUYOR.

Birçok yerel dükkândan toplu teslimat yapan çeşitli firmalar görmüştük. Londra’daki Hubbub bunların en yeni örneğiydi. Şimdi benzer bir şeyi, Danimarka kökenli Miinto sanal dünyada moda butikleri için yapıyor. Miinto erkek, kadın ve çocuklar için giysi ve aksesuar açısından geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Siteyi gezen müşteriler listelenen her bir ürünün satıldığı belirli dükkânların ayrıntılarının yanı sıra teslimat bilgisine ve fotoğraflarına da ulaşabiliyorlar. Ziyaretçiler, ürün, dükkân ya da bölge bilgisine göre arama yapabiliyor; bir ürünü beğendiklerinde sipariş verip Miinto üzerinden ödeme yapabiliyorlar. İşlemin hızlı tamamlanması için yalnızca bir kaç dakika içinde satıcı firma siparişi alıyor. Ayrıca, sanal dünyada daha önce yer almayan firmalara internette sunulmak üzere ürün stoklarının fotoğraflanmasında yardımcı olarak Miinto fotoğraf çekimi hizmeti sağlıyor ve pazarlama ve ürün iadesiyle de ilgileniyor. Miinto ABD’de Meinto.com adlı bir kardeş site açmayı planlıyor.
BU FİKİR KİME YARAR?
Sanal alışverişin çok gündemde olduğu şu sıralar e-ticaret işine girmek isteyen moda odaklı girişimciler için bu fikir.

İş Kurmak İçin Yatırım Maliyeti Düşük 20 Bayilik

  Konuşarak Para Kazanmak Bir SanatYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak, Üzüm bağı kurmanın maliyeti Üzüm son dönemlerin flaş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir