Dönerci Bayilikleri

Saray Döner Bayilik Şartları

Saray döner franchise sistemiyle bayilikler

Gıda sektörüne yatırım yapmak isteyen girişimciler döner restorant bayiliği alarak kendi işletmesini açabilir. Saray döner’in bayilik şartları hakkında bilgi vermeye çalışacağız.% 100 BUT DÖNER & 100 ÖZEL SOSLU DÖNER Saray Döner, Türkiye’yi %100 Tavuk Budu lezzeti ile buluşturacak marka Türkiye’nin hızlı döner tüketimine lezzet, kalite, sağlık ve hijyen standartları getirmeyi hedef edinmiştir. Saray Dönerin özel olarak ürettiği beyaz etler, gerekli tüm çalışmalar uzmanlar tarafından yapılarak hazırlanmaktadır. Tarifi kendine özel, harika bir sosla karşı konulamaz lezzetine ulaşarak, günlük olarak restorana lezzet yolculuğuna gidiyor. Bu lezzet yalnızca Saray Döner restoranında halkla buluşuyor.

Eğitimli ve profesyonel personeli, Türkiye’de %100 piliç budundan imal edilen dönerleri ile piliç dönerde yeni bir çığır açan Saray Döner, kazandıran bayilik yapısıyla her geçen gün büyümeye ve damaklarda yer edinmeye devam ediyor.

Müşteri memnuniyetine dayalı hizmet anlayışımız gereği, teknolojinin en son imkanlarını sizlere daha iyi ve kaliteli ürünler sunabilmek için hizmetinize sunuyoruz. Deneyimli ve profesyonel kadromuz, güleryüzlü ekibimizle, sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Bayilik Şartları : Anahtar teslim bayilik ücreti 60.000 tlden başlayan fiyatlarla, Franchise giriş bedeli yok, Cirodan pay yok, Reklam katılım bedeli yok, Herhangi ön koşul aranmamaktadır, Hiçbir şart size sunulmamaktadır
Bayilik ile ilgili Destekler : Personel Desteği , Eğitim Desteği , Proje Desteği, Pazarlama Desteği, Yer Seçimi, Bölge Koruması ve Ortak Reklam

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : Anahtar teslim bayilik ücreti 60.000 tlden başlayan fiyatlarla

Ortalama Kar Marjı : % 20-30

Saray Döner İletişim Bilgileri

İlgili Kişi :  İsmail Gökdağ
Telefon :  05531874850
Web Sitesi : isdsaraydoner.com
E-posta Adresi :  info@isdsaraydoner.com
Adres :    Kutlubey Mah 1001 Sok No : 5 Merkez IspartaEtiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu