İlan, Tanıtım, Ticaret, İş Birliği

Sarımsak Şampuanı Saç Dökülmesini Durdurur Mu?

Sarımsak yüzyıllarıdır eski çağlar kullanılan ve özellikle tıp’ın kullandığı bir bitkiydi bunun nedeni ise birçok rahatsızlığa iyi gelmesiydi bu özelliği ile sarımsak yüzyıllardır kullanılmış ve kullanıldığı dönemler boyunca da etki göstermiş bir bitkidir.
İnsan vücuduna faydaları saymakla bitmeyecek kadar çok olan sarımsağın saça faydası çoktur saç dökülmesinde, kepeklenmesinde, hatta saç kıran rahatsızlığında hiç saç çıkmayan bölgelere uygulandığında saç dahi çıkarma özelliği olan kuvvetli bir bitkidir.
Garlex sarımsak şampuanı  sarımsağın bu etkilerinin bir üründe toplanmış halidir. Ve saç dökülmesine karı son derece etkili bir silahtır. Bunun nedeni ise içeriğinde sadece sarımsak değil sarımsak ile birlikte saç dökülmesine saç kepeklenmesine karşı etkenliği klinik testler ile kanıtlanmış etken maddeler bulunmakta ve yine aynı zamanda 6 çeşit bitki ve 2 çeşit mineral bulunmaktadır. İşte bu içeriği sayesinde saçlarınızı zengin içeriği ile kaliteli bir şekilde besleyerek saçlarınızın dökülmelerinin engelleyerek onların daha güçlü gür bir şekilde tekrar çıkmalarını sağlamaktadır. Bu özellikleri ile saç uzaması için ne yapmalı  sorusuna da cevap olmaktadır. Saç uzaması, saç gürleşmesi, hacim kazanması, yeni saç oluşumu gibi hususlar kullanılabilecek olan ürün içeriğinde sarımsak, ısırgan otu, papatya, menekşe, buğday, avokado ve çinko, pro vitamin b5 bulundurmaktadır. Ve içeriği bitkiseldir. Bu sayede de saç dökülmesine karşı doğal yöntemler  arasında sayılmaktadır. Saç dökülmesinin yegâne sebeplerinden bir tanesi de saçların ve saç köklerinin yererince beslenememesidir. Saç kökleri ihtiyaç duyduğu besinleri alamadığı zaman ne yazık ki dökülme eğilimine gidecektir. Bu durum devam ederse saç kökü bir süre sonra ölecek ve kellik dediğimiz durum baş gösterecektir. İşte bu durumla karşılaşmamanız için sizler özel Garlex sarımsak özlü bitkisel şampuanı ürettik.

Saç dökülmesinde saçların iki şekilde beslenmesi çok önemlidir. Birincisi dışarıdan bir ürün ile saç diplerini saç köklerini lokal olarak beslemek bu saçı hem dış etmenlerden koruyacak hem de beslenmesini sağlayacaktır. İkincisi ise saçların içeriden beslenmesidir. Bu ise ancak kişinin beslenmesi ile olur kişi düzenli ve yeterli beslenmesi bununla beraber yukarıda anlattığımız yöntemleri uygulaması saç dökülmesi probleminin çözümünde etkili bir yöntem olacaktır. http://www.garlex.com.tr/


2 Yorum

  1. Sarımsak şampuanını bilmiyorum ama ben çareyi ersağ bio şampuanda buldum dökülmeleri önleyip yeni saç oluşumunuda destekliyo arkadaşım önerdi telefonu 05052432614 fiyatıda uygun ersağa 534008 sponsor noyla ücretsiz üye olarak indiirmlede temin edebiliyorsunuz

  2. saç dökülmesi için birçok ürün denedim sunu söyleyebilirimki hiçbir ürün kesinlikle saç çıkarmaz reklamlara kesinlikle inanmayın paranızı harcamayın..ama saçlarınızın dökülmesini durdurmak istiyorsanız sarımsak işinizi görür boşuna başka ürünler alıp paranızı harcamayın sarımsak kullanıyorun ve cokta memnunum dökülme durdu yıksrken bioxin şampuan kullanıyorum birçok şampuan kullandım ancak bioxin dışında hepsi saçımı yağlandırıyor bioxinin kötü tarafı kepek yapması kepeğide sarımsak kullandıktan sonra kaybolduğunu gördüm bioxin kullandıktan sonra kesinlikle sarımsak kokusu kalmıyor..sac cıkarmak isterseniz ancak ektirme ile olur onuda güvanilir yerlerde yaptırın en azından garantisi olur..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu