Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Rulomatik Bayilikler ve Distribütörlükler Veriyor

Rulomatik Bayiliği

TÜRKİYE VE DÜNYADA BİR İLK…

ARABA KURULAMA HAVLUSU OTOMATI YURT İÇİ BAYİLİKLERİ VE YURT DIŞI

DİSTRİBÜTÖRLÜKLERİ VERİYORUZ …

RULOMATİK otomat makinesi patentli bir ürün olup para ve jeton karşılığı rulo ürünü tek  tek veren otomattır.

FİRMAMIZ daha once farklı alanlarda verdiği rulomatik otomat bayiliklerine türkiye’de ve dünyada olmayan bir ilk le devam ediyor ….

RULOMATİK araba kurulama havlu OTOMATI …

rulomatikarac

Benzinliklerde ücretsiz araba yıkama alanlarında araçlarını yıkadıktan sonra araçlarını havlu gazete ve bezle kurulayan araç sahiplerine şahit olmuşsunuzdur.. Araçlarını akaryakıt istasyonlarında ücretsiz olarak yıkayan bireylerin araçlarında leke kalmasını önlemek için aracı kurulama ihtiyacına yönelik tasarlanmış mikrofiber tabanlı araç kurulama havlusu veren otomattır..

RULOMATİK ARABA KURULAMA HAVLU OTOMATI benzinliklerde ücretsiz araç yıkama noktalarına kurularak araç sahipleri otomata bir lira karşılığında mikro fiber araba kurulama havlusu edinmelerini ve araçlarını kurulamalarını sağlayacaktır..

Ayrıca benzinlik marketlerinde ve büyük marketlerde satılan araç kurulama bezlerinden avantajımız hem fiyat hem de araç sahiplerinin ücretsiz olarak araçlarını yıkattıkları noktaya kuracağımız için dolayısıyla müşteri için hem fiyat uygun hem de konum olarak ulaşılabilir noktaya kurulabilir olması avantaj olacaktır…

Bu tek kullanımlık ürünleri rulo haline getirip RULOMATİK otomatları ile rulo haline getirdiğimiz ürünlerde kesme katlama jelatinleme paketleme gibi kalemleri ortadan kaldırdığımız için ürünler tüketicinin ulaşabileceği fiyatlardadır.

Firma olarak Türkiye geneli bayilikler ve Yurt dışı distribütörlükler veriyoruz…

Ayrıca firmamızın kısa bir zaman önce başlattığı RULOMATİK seccade otomatları ve abdest havlusu otomatlarımız ileride sizde bulunduğunuz bölgelerde bayilikler alarak, cami mescit ve toplu ibadet alanlarına hastanede ,dinlenme tesisleri avm vb bu makineleri kurup ürünleri bizden tedarik ederek bu alandaki bayilik veya distribütörlük zincirimize katılabilir kendiniz için bir gelir modeli oluşturabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN : 0850 650 11 11 / www.rulomatik.com.tr / info@rulomatik.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

2 Yorum

  1. FATİH BEY RULOMATİK ÇAĞRI MERKEZİMİZE 0580 650 11 11 Pbx TELEFON NUMARASINDAN İLETİŞİMİ KURABİLİRSİNİZ. GENİŞ BİLGİ İÇİN http://www.rulomatik.com.tr ADRESİNDEN BAKABİLİRSİNİZ..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu