İş Fikirleri ve İş Kurmak

Sermaye Gerektirmeyen İş Fikri Çiçek Bakımı

Sermaye Gerektirmeyen İş Fikri Çiçek Bakımı

Genel Bakış:
Bitki sahipleri seyahatteyken, bitkilere ihtiyaç duydukları ilgiyi ve sevgiyi kim gösterecek? Bu, pek çok insanın seyahat öncesi yanıtını aradığı bir sorudur. Eskiden komşularımıza anahtar bırakarak bu sorunu çözerdik ancak günümüzde herkes o kadar yoğun bir tempoda yaşıyor ve birbirine güven konusunda sıkıntı yaşıyor ki, artık bunu rica edebileceğimiz komşularımızın sayısı gittikçe azaldı.
İhtiyaçlar:
Sevgi, ilgi, su (mümkünse saf su), yaprakları sulanması gereken bitkiler için spreyli sulama aleti.
Başarı İçin İpuçları:
Bu işe herhangi bir yatırım yapmadan kendi evinizi ya da bahçenizi bitki oteli olarak kullanarak başlayabilirsiniz. Öncelikle yakın çevrenizi haberdar edebilir, Myfikirler ilanları ya da  basit el ilanları gibi yerel duyuru araçlarıyla böyle bir iş yaptığınızı yaşadığınız bölgedeki insanlara duyurabilirsiniz.

Samimi bir fark yaratın!
Verdiğiniz hizmette farklılık yaratmak için yaratıcılığınızı kullanın. Örneğin mümkünse kısa video ya da fotoğraflarını çekip sahiplerine düzenli olarak çiçeklerinin iyi olduğunu bildiren kanıtlar gönderin. Böylece seyahatte oldukları sürece içleri rahat olacak ve sizleri kendi çevrelerine de önereceklerdir.

Yatırım Yapmak ve İş Kurmak İçin Bayilik Veren 55 Firma

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu