İş Fikirleri ve İş Kurmak

Sermayesiz E-Ticaret Sitesi Kurmak İstermisiniz

İnternetten iş kurmanın en popüler olanı e-ticaret sitesi açmak, işin zor kısmı ise sermayeli ve altyapısının zorluklarla dolu olması, heleki kısıtlı sermaye ile başlanmışsa sonu hüsranla bitebilir. Size tanıtacağımız site zahmetsizal.com altyapısı ile bir nevi network sistemi, tüm sermaye ve altyapı zahmetsizal.com’a ait sizin yapmanız gereken müşterilere ulaşmak ve satış gerçekleştirmek.

Kolay ve Zahmetsiz İş Ortaklığı Modeli

E-dükkan iş ortaklığı uygulaması; firma kurmadan, tedarik ve nakliye işleri ile uğraşmadan, kira ve telefon gideriniz olmadan, ürün yükleme, güncelleme ve stok kontrolü gibi bir iş yükünüz olmadan, sanal pos edinmek için uğraşıp bankalara yıllık bedeller ödemeden, ürün tedarikleri için bayilikler edinip yıllık bayilik bedelleri ödemeden, muhasebe hizmetleri ve vergi gideriniz olmadan, fatura düzenleme ve gönderme sorumluluğunuz olmadan, kolay ve zahmetsiz bir şekilde alışveriş imkanı sunar.

is

E-dükkan sahipleri sadece müşterilerine ulaşıp satış gerçekleştirir, bunun haricinde hiçbir iş yükü ya da sorumluluğu yoktur, bu sorumluluklar tarafımızdan yerine getirilir ve E-dükkan sahibine satıştan elde edilen kazancı gönderilir.

On binlerce Hazır Ürün

Onlarca kategoride on binlerce ürün E-dükkan’ınızda yer almaktadır. Ürün ağı hergeçen gün dahada gelişitirilmektedir.

urunler

Yüksek Kar Oranları

Kategorilere göre %7 ile %75 arasında kar oranları ile yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

yuksek kar

Kişisel Logo ve Alan Adı

E-dükkan sahipleri için logo tasarımı yapılır, kendi logoları mevcut ise dükkanlarında bu logoları kullanılabilir. E-dükkan sahipleri Zahmetsizal.com altında bir alt alan adına sahip olur( ornek.zahmetsizal.com bu alt alan adına bir örnektir)İstenildiğinde E-dükkan sahiplerinin mevcut alan adları bu adrese yönlendirilir www.alanadiniz.com gibi.

logonuz

İndirimli Kargo Ücretleri

Zahmetsizal.com’un kargo şirketleri ile yapmış olduğu özel anlaşmalar sayesinde E-dükkan müşterileri avantajlı kargo ücreti öderler.

indirimli kargo

Sanal pos Hizmeti ve Uygun Komisyon Oranları

E-dükkan uygulaması Zahmetsizal.com üzerinden çalışmaktadır.Bu sayede uygun komisyon oranlarına sahip Zahmetsizal.com sanal poslarını kullanır.

sanal pos

Çok Çeşitli Ödeme Seçenekleri

Kapıda Ödeme, Havale ve Kredi Kartı ile Tek ve 12 Taksitli Ödeme Seçenekleri ile E-dükkan müşterilerine ödeme yapmaları için alternatifler sunulur.

odeme secenekleri

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu