Ek İş Yapmak Ek Gelir Sağlamak

Sermayesiz Kendi İşini Yapmak İsteyenlere Forivia Temsilciliği

Ev hanımları evin bütçesine katkı sağlamak için evde yapabilecekleri ek işleri araştırırlar yada nasıl ek gelir sağlayacak iş yaparım diye düşünürler. Ev hanımlarına, memurlara, işcilere ve daha bir çok sektörde çalışıpta ek iş imkanı arayanlara bir iş imkanı olan Forivia temsilciliği ile evinize ek gelir sağlayabilirsiniz.

Ekonomik özgürlüğe giden yol; FORIVIA temsilcisi olmak…

FORIVIA, oluşturduğu özgün çok katlı doğrudan satış iş modeli ile kendi işini kurarak yeni bir kariyer yapmak isteyen ev hanımlarına, öğrencilere ve çalışan herkese esnek ve eşit bir kazanç fırsatı sunar. FORIVIA Satış ve Pazarlama planı kişilerin işlerini büyütmesi ve kazançlarını artırması konusunda azim ve kontrolü sizin elinize verir.

Bu plan sayesinde siz kendi işinizi kurmaya başladığınız andan itibaren kaliteli ürün ve Tam Müşteri Memnuniyetini kendine ilke edinen FORIVIA ile çalışmanın sınırsız faydalarını hissedeceksiniz.

İnternet Üzerinden İşinizi Yönetin!

FORIVIA olarak ürün ve hizmet kalitemizi sürekli olarak geliştiriyoruz. Günümüzün hızlı değişen şartlarına ayak uydurmanız için internet üzerinden online işinizi yönetebilir, prim bilgilerinizi görebilir, sipariş verebilir, ürünler ve FORIVIA hakkında en son ve güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu hizmetten faydalanabilmek için kayıtlı bir e-posta hesabınızın bulunması gerekmektedir. Size mail yoluyla gönderilen kullanıcı adı ve şifreniz ile forivia web sitesine giriş yaparak işiniz ile alakalı tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

forivia kayıt

FORIVIA Temsilcisi Olmanın Avantajları

• İyi düzenlenmiş özgün bir iş modeli ile çalışın.
• Ek gelir veya tam zamanlı bir iş sahibi olun.
• Kaliteli ürünleri uygun fiyata alın.
• Sosyal çevrenizi genişletin.
• Kişisel becerilerinizi geliştirin ve kariyerinizi planlayın.
• Çalışma saatlerinizi kendiniz ayarlayın.
• İşinizin gelişmesini kontrol ederek kendi iş planınızı oluşturun.
• Yüksek kaliteli ürünlerle Tam Müşteri Memnuniyeti sağlayın.
• Sıfır risk ile yüksek kazanç fırsatını yakalayın.
• Aylık minimum ürün satın alma şartı ve üyelik bedeli yoktur.

FORIVIA İş Planı

FORIVIA Satış ve Pazarlama Planı, nihai tüketicilere ürünlerin doğrudan satışı ve kendi altınızda oluşturduğunuz ekibinizin yöneticiliğini yapmaktır.

Perakende sektöründe mağazalar ürünleri toptan fiyatına satın alıp daha yüksek bir fiyata müşterilerine satarlar. Burada oluşan fiyat farkı mağazaların kazancını oluşturur. FORIVIA Satış Temsilcileri de aynı bu şekilde şirketten indirimli olarak satın aldıkları ürünleri müşterilerine satarak %35 oranında bir kazanç elde ederler. Fakat FORIVIA temsilcilerinin kazancı sadece bununla sınırlı değildir.

Satış Temsilcileri beş farklı şekilde kazanç elde edebilirler:

1. FORIVIA Satış Temsilcileri: kendi kişisel tüketimleri ve ihtiyaçları için ürünlerimizi %30 oranında indirimli alabilir. Bu şekilde ekonomik alışveriş yapabilirler.

2. Perakende Satış Karı: Satış Temsilcileri ürünleri FORIVIA’nın önerdiği perakende fiyatlarından sattığı takdirde %30 ila %35 arasında bir kazanç sağlar. Buna karşılık Satış Temsilcileri ürünleri istedikleri kar oranlarıyla da satabilirler, fakat tek fiyat istikrarı ve satış sonrası diğer hizmetler için Temsilciler’in tavsiye edilen satış fiyatlarını kullanması önemlidir.

3. Kişisel Performans Primi: FORIVIA Satış Temsilcileri kendi müşterilerine yaptıkları satış miktarına göre primlerle ödüllendirilir.

4. Grup Performans Primi: Satış Temsilcileri, yeni satış temsilcileri bulup kendi gruplarını oluşturarak onların satışlarından prim kazanabilirler. Grup Performans Primi siz ve altınızda oluşan bütün ekibin satış tutarları dikkate alınarak Performans Prim Tablosu’na göre hesaplanarak dağıtılır.

5. Hediye Puanlar: Satış Temsilcileri yaptıkları alışverişlerden satış karı ve performans primleri haricinde hediye puanlar kazanabilir. Bu hediye puanlarını kullanarak ürünlere ücretsiz sahip olabilirler.

Not: İşinizi büyüterek ek primler ve ödüller kazanabilirsiniz.
Maddi kazançların yanı sıra FORIVIA Satış Temsilcisi olarak grubunuzu ve satış hacminizi büyüttükçe daha büyük motivasyon ödülleri kazanabilirsiniz. Bunların arasında yurt dışı gezileri, tatil fırsatları ve diğer etkinlikler de vardır.

FORIVIA İş Planı Nasıl Çalışır?

FORIVIA İş Planı kendine özgün doğrudan satış iş modeli ile birçok farklı seviyede kazanç fırsatı sunar. Kazanacağınız primleri hesaplamak için kullanılan Performans Prim Tablosu, kişisel ve grup satış tutarınız ne kadar fazlaysa o oranda gelir elde edilecek şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca bu iş planı sayesinde yapmış olduğunuz her alışverişten Hediye Puan kazanabilir, bu puanlar ile ücretsiz ürünler kazanabilirsiniz. FORIVIA bu hesaplamalar için Prim Puanı (PP), İş Tutarı (İşT) ve Hediye Puan (HP)değerlerini kullanır.

Prim Puanı (PP): Prim Puan her ürün için belirlenen bir puandır. Her ürünün farklı Prim Puanı vardır. Satış Temsilcileri kendi satışlarından ve grubunda yer alan diğer temsilcilerin satışlarından kazandıkları puanları biriktirir ve buna göre farklı seviyelerde gelir elde ederler. İş modelimizin en avantajlı kısmı toplanan Prim Puanının tamamının Satış Temsilcilerine dağıtılmasıdır.

İş Tutarı (İşT): İş Tutarı (İşT) her ürünün KDV Hariç Temsilci Alış Tutarına eşittir. FORIVIA İş Planında Prim Puan hesaplamaları İş Tutarı üzerinden yapılır. İş Tutarı kampanyalı ürünlerde farklılık gösterebilir.

Hediye Puanı (HP): Satış Temsilcileri yaptıkları alışverişlerden satış karı ve performans primleri haricinde hediye puanlar kazanabilir. Bu hediye puanlarını kullanarak ürünlere ücretsiz sahip olabilirler. Vadeli ürün alımı ya da kampanya hakkından yararlanılmayan tüm siparişlerin %10’u kadar Hediye Puan toplanır. (Örnek; 100TL değerindeki siparişten 10 Hediye Puan kazanılır)

Sponsor Temsilci: Satış Temsilcisinin bağlı olduğu bir üst temsilciye Sponsor Temsilci denir. Aynı şekilde her Satış Temsilcisi, kendisine direkt bağlı olan diğer kişilerin Sponsor Temsilcisidir.
Başarı Basamakları

Temsilci : FORIVIA işine yeni başlayan ve bir ay içerisinde Performans Prim Tablosunda %10’luk başarı seviyesine ulaşmış kişidir.

Aday Lider: Bir ay içerisinde Performans Prim Tablosunda %25’lik başarı seviyesine ulaşmış kişidir.

Lider: Bir ay içerisinde Performans Prim Tablosunda %40’lIk başarı seviyesine ulaşmış kişidir.

Gümüş Lider: Bir ay içerisinde Performans Prim Tablosunda %55’lik başarı seviyesine ulaşmış kişidir.

Altın Lider: Bir ay içerisinde Performans Prim Tablosunda %70’lik başarı seviyesine ulaşmış kişidir.

Zümrüt Lider: Bir ay içerisinde Performans Prim Tablosunda %80’lik başarı seviyesine ulaşmış kişidir.

Platin Lider: Bir ay içerisinde Performans Prim Tablosunda %90’lIk başarı seviyesine ulaşmış kişidir.

Elmas Lider: Bir ay içerisinde Performans Prim Tablosunda %100’lük başarı seviyesine ulaşmış kişidir.

Çift Elmas Lider: Bir ay içerisinde Performans Prim Tablosunda %100’lük başarı seviyesine ulaşmış ve alt ekibinden ayrı bir Elmas Lider daha çıkarmış kişidir.

Performans Prim Tablosu:

Her aya ait Performans Seviyeniz o ay boyunca sizin ve ekibinizin sipariş ettiği FORIVIA ürünlerinin Prim Puanı ile saptanır. Kişisel Performans Priminiz, geçerli Performans Seviyeniz ile o aya ait toplam Kişisel Prim Puanınız çarpılarak hesaplanır. Grup Performans Priminiz ise, geçerli Performans Seviyeniz ile direkt size bağlı alt gruplarınızda yer alan Satış Temsilcilerinin prim yüzdelerin farkının, alt grubunuzdaki Satış Temsilcilerinin Grup Prim Puanları ile tek tek çarpılmasıyla hesaplanır.

Performans Tablosuna göre hangi aşamada hangi seviyeye ulaşabileceğinizi aşağıdaki görselden kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Nasıl Satış Temsilcisi olabilirim?

FORIVIA Satış Temsilcisi olmak için en büyük ihtiyacınız kendinize duyduğunuz özgüvendir. Bu özgüven sayesinde kendi işinizi kurmak ve FORIVIA Satış Temsilcisi olmak son derece kolaydır. Başlamak için yapmanız gerekenler şunlardır:

• Tanıdığınız bir FORIVIA Satış Temsilcisi ile temasa geçerek kendisinden sponsor yardımı isteyebilirsiniz. Eğer tanıdığınız bir ST yoksa lütfen başvuru formunu doldurarak bizimle irtibata geçin. Başvuru formu için lütfen tıklayınız..

• Sponsorunuzun yardımıyla FORIVIA Satış Temsilcisi Formunu doldurun ve imzalayın.
• Bu sayede işe başlamak için hazırlanan Satış Temsilcisi Başlangıç Paketini satın alın. Bu paket işiniz ile alakalı bilgileri, ürün tanıtımlarını ve fiyat listelerini içerir. Ayrıca satın alacağınız bu paket ile FORIVIA’nın ürünleri kapınıza kadar gelir.
• Başlangıç Paketinde Yer Alan Ürün ve Dokümanlar

Başlangıç Ürün Seti
1 Adet FORIVIA Ürün Katalogu
1 Adet FORIVIA İş Rehberi
1 Adet Fiyat Listesi
3 Adet FORIVIA Satış Temsilcisi Başvuru Formu

Eğitim ve Seminerler ile Kariyerinize Başlayın

FORIVIA bütün Satış Temsilcilerine destek olmak ve onların işlerini geliştirmek için düzenli olarak İş Eğitimleri ve Ürün Tanıtım Seminerleri düzenlemektedir. Bu eğitimler sizin kariyerinize sağlam bir şekilde başlamanızı sağlayıp, başarınızın devamını hedeflemektedir. İlk sponsorunuz da size bu eğitimlerle alakalı yardımcı olmak zorundadır. Bu sayede profesyonel yardım alarak kendi bağımsız işinizi güçlendirebilirsiniz.

İşinizde Özgürsünüz

Eğer bu işin size göre olmadığına karar verirseniz 30 gün içinde herhangi bir nedenle FORIVIA Başlangıç Setini iade edebilir ve tüm bedelini geri alabilirsiniz. Satış Temsilcisi olmak için zorunlu veya minimum ürün satın alma zorunluluğu yoktur. Satılabilecek durumdaki tüm ürünler bütün bedeli geri alınmak üzere iade edilebilir. Bu sayede işinizde sıfır risk alırsınız.

İşinizi Genişletin

FORIVIA işinizde başarılı olmak için atacağınız ilk adımlar çok önemlidir.
1. Öncelikle FORIVIA işine başladıktan sonra kendi hayallerinizi belirleyin ve önünüze hedef koyun.
2. Satacağınız ürünleri daha iyi tanımak ve tanıtmak için öncelikle kendiniz kullanıcı olun.
3. Potansiyel müşteri listenizi ve satış ekibinizi oluşturun.
4. Ürün tanıtım günleri düzenleyerek ürünler ve FORIVIA hakkında çevrenizi bilgilendirin.
5. Kendi grubunuzda oluşan Satış Temsilcileri ile sürekli temasta olun.
6. Başarı için sürekli olarak ekip ruhunu canlı tutun ve alt grubunuzdaki temsilcilere yardımcı olun.

Hedeflerinizi Belirleyin

FORIVIA işinizde başarılı olmak için kendinize hedefler koyun ve o hedeflere ulaşmak için plan ve program yapın. Hedeflerinizi kısa, orta ve uzun zamanlı olarak ayırın ve adım adım tüm hedeflerinizin gerçekleşmesi için çaba sarf edin. Unutmayın ki hedefleriniz sizi motive eder ve harekete geçmenizi kolaylaştırır.

Yapmak istediğiniz işlerin ve gerçekleşmesini istediğiniz hayallerin bir listesini oluşturun. FORIVIA işinden ek bir gelir ya da tam zamanlı bir iş edinebilir; kariyer yapabilir, ailenize ek bir kazanç sağlayabilir, çocuklarınızın eğitimlerine destek olabilir, ailenizle birlikte bir tatil yapabilir, ya da yeni bir araba alabilirsiniz. Bütün bu hedefler doğrultusunda finansal açıdan rahat, daha iyi bir hayat sürebilirsiniz.

Bu hedefleri oluşturduktan sonra harekete geçin ve hedeflerinizin gerçekleşmesi için gerekli olan adımları atın.

İşe Başlayın

FORIVIA işinizde başarılı olmak için başka insanlara ihtiyacınız vardır. Bu başarıya ulaşmak için çevrenizdeki insanların bir listesini oluşturun ve potansiyel müşteri ve Satış Temsilcilerini belirleyin. Listenize en yakınınızdaki insanlardan başlayabilirsiniz.

Bir yandan ürün satışı yaparak diğer yandan kendi ekibinizin oluşmasını sağlamalısınız. Çevrenizdeki insanlara FORIVIA İş Planı hakkında detaylı olarak bilgi verin ve onlarında hayallerinin gerçekleşmesine öncü olun. Bu sayede altınızda kendi grubunuz için potansiyel Satış Temcilerini belirleyin.

Ürün satışlarınızı artırmak için potansiyel müşterilerinizle kişisel olarak temasa geçiniz ve ürünler hakkında bilgi ve tanıtım amacıyla kendilerini ziyaret ediniz. Uygun ortamlarda FORIVIA İş Fırsatı ve ürünleri hakkında çevrenizi bilinçlendirin. Bu sayede işinizin ilerlediğini ve başarıya doğru gittiğine tanıklık edeceksiniz.

FORIVIA Ürünlerini Nasıl Satın Alabilirim?

FORIVIA oluşturduğu özgün çok katlı doğrudan satış sistemi ile faaliyet göstermektedir. Tam Müşteri Memnuniyetini kendine ilke edinen FORIVIA, ürünlerin kalitesinin arkasında durarak memnun kalmadığınız ürünü iade alır ve ödediğiniz bedelin tamamını size geri verir.

FORIVIA ürünleri sadece Satış Temsilcileri tarafından satılmaktadır. Çevrenizde bulunan bir FORIVIA Satış Temsilcisi aracılığı ile veya kendiniz Satış Temsilcisi olarak ürünlerimizi temin edebilirsiniz.

Eğer tanıdığınız bir FORIVIA Satış Temsilcisi yok ise bizimle temasa geçebilir ve bilgilerinizi bırakarak size yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

8 Yorum

 1. 32 yillik bir alman firmasinin is ortagi olmak istermisiniz bildiginiz netvork sistemlerinden cok farkli dir arayin sistemi anlatayim 0530 432 22 69

 2. (körfez arap ülkeleri) (avrupa ülkeleri) yaşayan gurbetci türk (bay/bayan) çalışacak arkadaşlar arıyorum (whatsap) 90 546 203 44 90 (mesaj yazın)

 3. Slm oturduğunuz yerde para kazanmak ister misiniz ?
  Satış zorunluluğu yok Kazanç çok katalok üzeri satış yaparak kazan para puanlarinida biriktir a dan z ye ev eşyasından kisisel esyaya herşeye sahip ol isimiz katalok isidir 0 risk garantili ve orjinal urunler uygun fiyatlarla daha detaylı bilgi için
  İletişim ; suzankara96@gmail.com

 4. çok iyimiş ya.. nerden başvurcaz

 5. 4 yıldan beri Kinoa Yetiştiriciliği yapıyoruz. Ülkemiz şartlarına çok iyi uyum sağlayan ıslahı yapılmış kurak şartlarda yetişen, sıcaklara karşı dayanıklı, verimi yüksek ALEKO cinsi saponinli ve saponinsiz (Hasattan sonra işlemeye gerek olmayan) KİNOA TOHUMU mevcuttur. 0 544 328 41 17

 6. 20 yıldır Akdeniz ve içanadolu bölgesinde turistik tesisler avm ler akaryakıt istasyonlarına teknik hizmet vermekteyim.
  Satın alma birimleriyle düzenli 2 li ilşkilerim mevcuttur.
  Sektörden veya sektör dışından yenilikler aramaktayım ilgilenenlerin
  05438543093 irtabat geçmesi rica olunur
  not
  1) bir ürünüm var ama piyasaya açılacak nakitim ve pazarım yok diyorsanız
  2)Veya türkiyede sadece bende bu üründen var diyorsanız
  iletişim 05438543093

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu