Bayilik Veren Firmalar

Sezgin Group Girişimcilere Franchising Fırsatı Sunuyor

Sezgin, 40 franchise daha verecek

Sezgin Group, kendi işini kurma hedefinde olan girişimcilere franchising fırsatı sunuyor. Yıl sonuna kadar 40 franchise daha vermeyi hedefleyen Sezgin Group, 2012 yılında Hong Kong, Dubai, İspanya ve ABD’de mağaza açarak yurt dışında da büyümeye devam edecek.6O yılı aşkın süredir mücevherat ve aksesuar sektöründe faaliyet gösteren Sezgin Group, 2011 yılını yüzde 30 büyüme ile kapatarak, sürdürdüğü franchise çalışmalarıyla hızlı bir büyüme grafiği çiziyor.

Özellikle So Chic ve Fix Silver markalarıyla verdiği franchise’Iar ile kendi işini kurmak isteyen çok kişiye kazançlı bir fırsat sunduklarını belirten Sezgin Group Genel Müdür Yardımcısı Fehmi Kurdik,

“Üç markamıza ait şu anda 104 mağazamız bulunuyor. Bu mağazaların yüzde 80’i franchise. Bu yıl sonuna kadar toplamda 40 franchise verme hedefimiz var” diyor.

Yüksek kar marjı

Girişimcilik fikirlerini Sezgin Group markaları ile sürdürmek hedefinde olanlara çeşitli ayrıcalıklar tanıdıklarını belirten Kurdik, franchising’e ilgi duyanlara şu tavsiyelerde bulunuyor:
Franchise için öncelikli olan doğru ve güvenilir markalarla çalışmak. Günümüz işletme giderlerini göz önünde bulundurduğumuzda ilk karşımıza çıkan konu hiç şüphesiz yüksek kar marjı. Kazandıran yatırımlara ve markalara yönelmek… Sezgin Group olarak So Chic, Fix Silver ve Moj gibi dünya çapında ilgi gören markalarımızla, bu yöndeki beklentileri rahatlıkla karşılıyoruz.”

Kurdik, önümüzdeki dönemde de franchising çalışmalarını ara vermeden sürdüreceklerini sözlerine ekliyor. Bugün İngiltere, Hollanda, Azerbaycan, Gürcistan ve KKTC’’ele mağazalarının olduğuna dikkat çeken Kurdik, 2012 yılsonuna kadar Hong Kong, Dubai, İspanya ve ABD’de de mağaza açacaklarını söylüyor.Etiketler

Bir Yorum

  1. Fransa’da yasıyorum bayilik icin bilgilendirebilirmisiniz.?
    Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu