Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Shapes Bayan Spor ve Franchise Zinciri

Bayan Spor ve Bayilik

SHAPES For Women Türkiye, franchisıng sistemi ile  bayilerini özenle seçiyor ve bu bayanlara iş ve istihdam yaratarak , konusunda güçlü ve öncü  zincirin bir parçası olma imkanını sunuyor.

SHAPES FRANCHISE (BAYİLİK) SİSTEMİ NEDİR ?

“Sağlıklı kadın, mutlu kadındır ve mutlu nesiller yetiştirir.”

Bunun bilinciyle oluşmuş olan Shapes Franchise Sistemi, sadece kadınlara hizmet sunmakla yetinmeyip, kadına iş hayatının kapısını açıp gerek yatırımcı olarak gerekse istihdam yaratarak Türk ekonomisine katkıda bulunur.

Amerika’dan Avrupa’ya, Arabistan’dan Asya’ya 14 ülkede, 400 den fazla salon ile farklı kültürlerden dünyanın kadınlarına hizmet veren Amerika merkezli Shapes, başarılı know-how ve deneyimini şimdi de Türk girişimci kadınları ile paylaşıyor.

Global bir zincirin parçası olmak, sadece işinizin kuruluş aşamasında değil, işinizin gelecek yıllardaki vizyonu ve gelişimi için de çok önemlidir. Shapes bu özelliği ile Türkiyenin en güçlü fitness zinciridir.

Shapes for Women

KİMLER SHAPES FRANCHİSEE OLABİLİR?

Girişimci ruha sahip, enerjik, çalışmayı seven, özgüveni yüksek ve güleryüzlü  TÜM KADINLAR bir Shapes bayisi olabilir. ERKEKLER, sadece yatırımcı olabilir, işletme için mutlaka bir bayan ortakları veya  bayan yöneticileri olmalıdır.

Spor kökenli olmak gerekmez, sadece spora gönül vermek  ve sağlık için gerekliliğinin bilincinde olmak yeterli!

Firmanın Türkiye’deki franchising bedeli 33.500 TL. Ücrete, ana istasyon adı verilen sekiz fitness ekipmanı, dönüşümlü olarak kullanılan 12 ara istasyon, toplam 20 ekipman, web tabanlı üye takip yazılım programı (CRM), yer onayı, açılış öncesi eğitim ve açılış sonrası koçluk hizmeti dahil. Ayrıca firma, 2012 yılından b uyana Shapesdiyet.com internet sitesi üzerinden kişiye özel online diyet çözümleri sunuyor.

EV HANIMLARI DA SHAPES FRANCHISEE OLABİLİR Mİ?
Tabii ki de olabilir!

Bizce evini yönetebilen her kadın işini de yönetebilir. Shapes olarak bizlerin görevi, bayilerimizin ev kadını veya iş dünyası kökenli olmalarına bakmadan onlara tüm bilgi ve birikimlerimizi aktarmak, onların işi hem kurarken, hem de sürdürürken hiçbir problem yaşamadan sanki “40 yıllık işletmeci” lermiş gibi başarılı olmalarını sağlamaktır.

Bu amaçla merkezimizde zaten hem tüm yatırımcılarımıza hem de antrenörlerimize 4 günlük satış, pazarlama ve salon-spor eğitimi verilmektedir. Devamında da ”franchise koçumuz ” sizi desteklemeye  ve ilgilnemeye devam edtmektedir.

Sizlerle keyifle paylaştığımız bu bilgiler, dünyanın bir çok ülkesinde test edilmiş ve onaylanmış bir başarının sonucudur.

DEVİR HAKKI VAR MI?
Evet var!

Sadece işinizi kurarken değil, devrederken de size yardımcı oluyoruz. Ama Shapes uzun süreli ve tutarlı ilişkilerden yanadır. Umuyoruz ki, bizim sizden ayrılmak istemediğimiz gibi sizler de bizden ayrılmak istemeyeceksiniz.

Web: www.shapesturkey.com
Telefon: 0312 433 53 67

Shapes for Women bayilik veriyor

Spor Salonu Açmak Çok Para Kazandırıyor

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu