Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayilik ve Franchise / Shapes Bayan Spor ve Franchise Zinciri

Shapes Bayan Spor ve Franchise ZinciriTÜRKİYE’ DEKİ EN YAYGIN, SADECE BAYANLARA İŞ KURMA, İSTİHDAM SAĞLAMA VE SPOR YAPMA  İMKANI SUNAN ‘GLOBAL” FITNESS ZİNCİRİ SHAPESekonomik yatırım şartları ile sizi de kendi işinizi profesyonel bir ekibin tam desteğini alarak  kurma imkanını sunuyor. Gelin sizde  iş ortağımız olun !
SHAPES For Women Türkiye, franchisıng sistemi ile  bayilerini özenle seçiyor ve bu bayanlara iş ve istihdam yaratarak , konusunda güçlü ve öncü  zincirin bir parçası olma imkanını sunuyor.

EKONOMİĞİZ !
Haydi BAYANLAR bu mükemmel girişime siz de katılın !!! Hem para kazanın, hem spor yapın !!

SHAPES FRANCHISE (BAYİLİK) SİSTEMİ NEDİR ?

“Sağlıklı kadın, mutlu kadındır ve mutlu nesiller yetiştirir.”

Bunun bilinciyle oluşmuş olan Shapes Franchise Sistemi, sadece kadınlara hizmet sunmakla yetinmeyip, kadına iş hayatının kapısını açıp gerek yatırımcı olarak gerekse istihdam yaratarak Türk ekonomisine katkıda bulunur.

Amerika’dan Avrupa’ya, Arabistan’dan Asya’ya 14 ülkede, 400 den fazla salon ile farklı kültürlerden dünyanın kadınlarına hizmet veren Amerika merkezli Shapes, başarılı know-how ve deneyimini şimdi de Türk girişimci kadınları ile paylaşıyor.

Global bir zincirin parçası olmak, sadece işinizin kuruluş aşamasında değil, işinizin gelecek yıllardaki vizyonu ve gelişimi için de çok önemlidir. Shapes bu özelliği ile Türkiyenin en güçlü fitness zinciridir.
KİMLER SHAPES FRANCHİSEE OLABİLİR?

Girişimci ruha sahip, enerjik, çalışmayı seven, özgüveni yüksek ve güleryüzlü  TÜM KADINLAR bir Shapes bayisi olabilir. ERKEKLER, sadece yatırımcı olabilir, işletme için mutlaka bir bayan ortakları veya  bayan yöneticileri olmalıdır.

Spor kökenli olmak gerekmez, sadece spora gönül vermek  ve sağlık için gerekliliğinin bilincinde olmak yeterli!

Bir SHAPES For Women açmanın yatırım bedeli 37.500 TL dir…Üstelik   PROFESYONEL bir ekibin tam desteği.yle..Yatırımınızın , spor merkezinizi ilk açtığınız günden itibaren artan üye sayınızla yaklaşık 12-14  ay içerisinde geri dönüşü beklenir. Fiyat ve ödeme kolaylıkları konusunda lütfen bizimle bağlantıya geçiniz.

 

  Little Caesars’dan franchise hamlesi

EV HANIMLARI DA SHAPES FRANCHISEE OLABİLİR Mİ? Tabii ki de olabilir!

Bizce evini yönetebilen her kadın işini de yönetebilir. Shapes olarak bizlerin görevi, bayilerimizin ev kadını veya iş dünyası kökenli olmalarına bakmadan onlara tüm bilgi ve birikimlerimizi aktarmak, onların işi hem kurarken, hem de sürdürürken hiçbir problem yaşamadan sanki “40 yıllık işletmeci” lermiş gibi başarılı olmalarını sağlamaktır.

Bu amaçla merkezimizde zaten hem tüm yatırımcılarımıza hem de antrenörlerimize 4 günlük satış, pazarlama ve salon-spor eğitimi verilmektedir. Devamında da ”franchise koçumuz ” sizi desteklemeye  ve ilgilnemeye devam edtmektedir.

Sizlerle keyifle paylaştığımız bu bilgiler, dünyanın bir çok ülkesinde test edilmiş ve onaylanmış bir başarının sonucudur.

DEVİR HAKKI VAR MI? Evet var! Sadece işinizi kurarken değil, devrederken de size yardımcı oluyoruz. Ama Shapes uzun süreli ve tutarlı ilişkilerden yanadır. Umuyoruz ki, bizim sizden ayrılmak istemediğimiz gibi sizler de bizden ayrılmak istemeyeceksiniz.
Franchising Başvuru Formu İçin Tıklayınız
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Llaollao Frozen Yoğurt Pazarında Franchising Veriyor

LLAOLLAO 10 SATIŞ NOKTASI AÇACAK 2009 yılında kurulan Ispanya menşeli Llaollao, ‘frozen yoğurt’ pazarına girerek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir