Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayilik ve Franchise / Shapes For Women Spor Salonu Açabilirsiniz

Shapes For Women Spor Salonu AçabilirsinizSpor salonları açıyor SHAPES / İZMİR

spor salanu acmakShapes For Women, 2007’de İzmir Bornova’da faaliyete başladı. Şubelerin büyük bir bölümü franchising sistemiyle açılan Shapes For Women’ın Genel Müdürü Gediz Ersin, “Önümüzdeki beş yılda şube sayısını 350’ye çıkarmayı hedefliyoruz” diyor. Franchise alacak kişilerin spor sektöründen gelmeleri şart değil. Kendi işinin başında duracak, motivasyonu yüksek, dinamik, insani ilişkileri kuvvetli kadın adaylar tercih ediliyor. Shapes For Women, yeni açılacak şubeler için önceliği İstanbul, Ankara ve Doğu Anadolu Bölgesi’ndeki illere vermiş.
Bir Shapes şubesi açmak için gerekli ekipmanların tamamı şirket tarafından karşılanıyor.

Bunlar sekiz fitness ekipmanı, her biri dörder adetlik step tahtası, koşu karesi, pilates topu ve pilates lastiğinden oluşuyor. Bunlara ek olarak işletmenin sağlıklı yürümesi için web tabanlı bir üye takip programı da veriliyor. Tüm bunlar dahil bir şubenin yatırım tutarı 37 bin 500 TL. Salonun durumuna göre yapılacak dekorasyon masrafı ise 15-20 bin TL arasında değişiyor. Salon büyüklüğü en az 120 metrekare olmak zorunda. Bunun 40 metrekaresi spor için ayrılıyor. Kalan kısımda ise duş, tuvalet, soyunma odası, dinlenme bölümü bulunuyor. Ayrıca pilates, yoga gibi ek faaliyetlerde kullanılabilecek ilave bir alan gerekiyor.
Tel: +90 – 232 – 463 64 69

  FNF Yenilebilir meyve sepeti standları bayiliğiYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Llaollao Frozen Yoğurt Pazarında Franchising Veriyor

LLAOLLAO 10 SATIŞ NOKTASI AÇACAK 2009 yılında kurulan Ispanya menşeli Llaollao, ‘frozen yoğurt’ pazarına girerek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir