Anasayfa / Evde Ek İş Yaparak Para Kazanmak / Silva Pazarlamadan Ek Gelir Arayanlara İş Fırsatı

Silva Pazarlamadan Ek Gelir Arayanlara İş Fırsatı

Ev hanımlarının evine ek gelir sağlamak için bir çok arayışlar içine girdiği bilinmekte, Silva pazarlama belleza markasıyla güzellik bakım ürünlerinin satışından para kazanmak isteyen ev hanımlarına iş fırsatı sunuyor.

silvaNetwork Marketing’te adını sıkça duyduğumuz Silva Pazarlama’nın kişisel bakımdaki markası Belleza Kozmetik sektöründe de yerini aldı.Ürün içeriği ve ambalaj sunumundaki kalite ile kozmetik seköründe de çok iddialı.

Türkiye’de üretimi yapılan Belleza Makyaj Ürünleri; dermotolojik test onayı ile sağlığa zararsız hiçbir madde kullanmadığını da ispatlamıştır.Hem güzel bir görünüm,hem güvenilir ürünler kullanmak Belleza markası ile artık mümkün!Üstelik Silva’nın kazanç sistemi sayesinde ücretsiz üye olarak,çevrenize tavsiye ederek her türlü kazanç sağlanabilir.Yerli sermayeli firmaların ülkemizde kalite ve hizmet ile marka olması ülkemiz ekonomisi için umut verici.Network Marketing’te ismi ilklerde yer alan Silva;2011 yılında yılın girişimci ödülü Başbakan Yardımcısı Sayın Ali Babacan tarafından Silva Yönetim Kurulu Başkanı Murat Karapıçak’a verilmişti.Silva başarılı adımları sayesinde daha bir çok alanda ödüllerin sahibi olacağının sinyalini veriyor.

Firma Adı : Silva Tekstil Pazarlama Dış Tic LTD ŞTİ

Telefon : 444 1 761

Fax : 0 (212) 275 33 79

Firma Adresi : Birlik cad. Akasya sk. No:11 Kat:1 Sefaköy-Beşyol İstanbul

Network sistemiyle ürün satışı yapmak için forivia takı ve aksesuar çeşitlerinide inceleyebilirsiniz.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir