Şirket Haberleri

Skechers’ı Türkiye’ye getiren Olka Spor; Yılın Distribütörü seçildi!

Skechers’ı Türkiye’ye getiren Olka Spor; Yılın Distribütörü seçildi!

Olka Spor; Skechers’ın Amerika’da gerçekleştirilen Yıllık Genel Toplantısı’nda 150 ülke arasından birinci çıkarak Yılın Distribütörü seçildi! Skechers Türkiye, ilk franchise mağazasını Mail Of İstanbul’da açarak hızlı adımlarla da çalışmalarına devam ediyor.

Skechers

Olka Spor’un Yılın Distribütörü seçildiği Skechers Global Konferansı’nda Bili Clinton konuşma yaptı. Bili Clinton; Skechers yöneticileri, takım çalışanları ve uluslararası ortaklardan oluşan 1500 kişilik bir kitleye, Dünya refahı için ortak hedeflere ulaşmada beraber çalışmanın önemi hakkında konuştu.

Başarılarına başarı katmak için hızlı ve emin adımlarla yol alan Skechers Türkiye 2011 yılında Türkiye pazarına giren Amerika’nın en çok tercih edilen ayakkabı markalarından Skechers, Türkiye’deki ilk franchise mağazasını Mail Of İstanbul’da açtı. Böylece mağaza sayısını 3’e çıkardıklarını belirten Skechers Türkiye Genel Müdürü Yasin Kavşak şöyle konuştu: “Skechers dinamik bir marka ve koleksiyon yapısı da çok geniş. Bu nedenle de Türk tüketicisiyle çok güzel bir uyum sağladı. Ürünler rahatlık, tasarım ve ulaşılabilir fiyatları sayesindeTürktüketicisinin beğenisini kazandı.”

Hedef 5 yılda 20 mağaza

Yılbaşına kadar 2, önümüzdeki 5 yıl içerisinde de 20 mağaza daha açmayı hedeflediklerini belirten Kavşak”Hedefimiz ilk 3 markadan biri olmak” diye sözlerini sürdürdü. Türkiye, 2013’te sağladığı yüzde 325 büyümeyle Skec-hers’ın Rusya dahil Avrupa’da en fazla büyüyen pazarı oldu.

Skechers, Türkiye’de çok katlı mağazalarda 400 farklı satış noktasına ulaşmış durumda. 2013’ü 2 milyar dolar ciroyla kapatan olan Skechers’ın, 185 ülkede 1000’den fazla mağazası bulunuyor.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu