İş Fikirleri ve İş Kurmak

Soft Dondurma Üretimi

soft dondurma üretimi, soft dondurma makineleri, soft dondurma satışı, dondurma yapımı, dondurma üretem makine, dondurma üzerine iş fikirleri, soft dondurma iş fikri, soft dondurma makinesi satan firmalar, soft dondurma satışı, soft dondurma yapımı, dondurma yapmak, dondurma üretimi

1-Soft dondurma işini ben yapabilir miyim?
Evet yapabilirsiniz,kullanması çok kolay olan bir makineden çok düşük maliyetle üretilen soft dondurmanın satılmasıyla tatmin edici karlar getiren bir iş modelidir.Elektriğin ve insanların olduğu herhangi bir yer yeterli olacaktır.

2-Makine nasıl çalışır?
Elektrikle çalışır ve sürekli fişe takılı olması gerekir .Makinenin içine dondurma karışımını dökersiniz düğmeye basarsınız ve makine dondurmayı yapmaya başlar.Dondurma set edilen değere geldiğinde makine durur,artık dondurmanız hazırdır.Bu yaklaşık 15 dakikanızı alır.

3-Kullanacağım malzemeleri nereden bulabilirim ve kaç çeşittir ?
Piyasada genel olarak 2 tip soft dondurma vardır.
Toz Dondurma ve Sıvı Dondurma.
Toz olanı siz süt ve şekerle karıştırırsınız. çırpıcı veya mikser işinizi görür.Paketin üzerinde yazan oranlarda hazırlanır.Daha ekonomiktir saklama derdi de yoktur.
Sıvı dondurma direk hazır halde satın alınır, karıştırma yapmazsınız makineye hemen koyup çalıştırabilirsiniz.Sıvı halde yani zaten sütle karışmış olduğundan + 4-5 C derecede saklamanız gerekir. Pratiktir.

4-En çok satılan dondurma çeşidi hangisidir?
Vanilya ve çikolatalıdır.Bilinen ünlü zincirlerin çoğu sadece tek tip yapıp isteyenlere bardakta soslayarak(çikolata,karamel,çilek) çeşitlendirirler.Her iki tipi yaptığınızda da ortadaki musluktan çıkan karışık özellikle çocuk ve gençlerin gözdesidir.

5-Bu iş ne kadar karlıdır? Nerelerde yapılmalıdır?
Kira ve işçi gideri hariç yaklaşık bire dört kazandırır.İşin sırrı işlek yerlerde yapılmasındadır.İster cadde üzerinde işlek bir yerde olsun ister okul kantini, okul karşısı,fast food dükkanı,sahiller yani insanların olduğu her hangi bir yer olması yeterli.1 TL lik bir ürün olmasından herkesimden herkesin yiyebildiği bir üründür.
AVM’lerde veya hipermarket çıkışlarında stand kiralamada başka bir seçenektir. Alışveriş merkezlerinde kiralar dışarıya göre yüksek olsada giren çıkan insan sayısının fazla olmasından çok iyi karlar elde edebilirsiniz.

6-Kazancımı nasıl arttırabilirim?
Güler yüzlü ve temiz servis vererek gelen müşterinin tekrar gelmesini sağlayabilirsiniz.Orada dondurma satıldığını gösterecek branda,pano,tabela gibi şeyler daha dikkat çekmenize sebep olacaktır.Makinenin giydirilmiş olmasına dikkat edin.
Makinenin başında duran kişi çok ama çok önemlidir.Bizim iş modelimizde 1. Derece önemlidir.
Kişi,temiz giyinmiş,önlük ve şapkası takılı ve güler yüzlü olması gerekir.Maaş artı primle çalışması satışınızı kesinlikle arttıracaktır.
örnek vermek gerekirse günlük 20 YTL alan biriyle çalışıyoruz.Eğer ona her 200 adet satışında 5 TL extradan prim vereceğinizi söylerseniz.O da her gelen geçene dondurma satmaya çalışacaktır. Eğer başarırsa 400 adet satarsa 20+10=30 TL para kazanacaktır.
Bu da size 400*30=12.000 TL ciro yaptıracak anlamına gelir.Bulunduğunuz yere ve işlekliğine göre dondurma adetlerini ve primleri siz ayarlayın.Ama unutmayın ki gerçekten kazanabilmeniz için onunda kazanması gereklidir.

7-Bu kriz ortamında makine almak doğru bir yatırım mıdır?
Bizim işlerimiz bu ortamda daha da arttı.1 TL’ye kriz yok.ülkemizde alım gücü düşsede herkesin cebinde küçük paralar var.İnsanlar artık küçük mutlulukların peşinde çünkü daha büyüğü daha zor.Herkes kendini,çocuklarını 1 TL ye sevindiriyor.Makineyi koyacağınız yeri ve masraflarınızı iyi planlarsanız büyük karlar kazanabilirsiniz.

8-Makineye koyduğum malzemeden kaç adet satabilirim?
Makinelerin üst hazne kapasiteleri bir birinden farklıdır.Bunun için tabloyu inceleyiniz.Haznede malzeme azaldığında üzerine ekleyebilir ve hiç beklemeden satışa devam edebilirsiniz.Saatlik kapasiteleri ise modellere göre değişir hangi makinenin size en uygun olacağına emin olamıyorsunuz bize danışabilirsiniz.

9-Makineyi alıp satışa başlamadan önce ne gibi izinler almam gerekiyor?
En önemlisi kullandığınız dondurma malzemesinin üreticisisinin bu izinlere sahip olmasıdır. Aro,Arolez,Fasdat,Danone gibi markalar en bilinenleridir.Başka markalar kullanacaksanız Haccp ve Gıda üretim sertifikaları olduğundan emin olunuz. Merdiven altı, üretim izinleri olmayan firmaların ürünlerini kullanmayınız.
Onun dışında halka açık meydan ve caddelerde satış yapacaksanız bir simitçi gibi belediyeden yer kiralamanız gerekebilir.

10-Dondurmanın içinde hava var mı?Ne avantajı var?
Tüm dondurmalarda hava vardır.Bizim soft dondurma makinelerimizde pompasız modellerde overrun(hava oranı) %30-40 lara varırken.Pompalı modellerimizde % 75 lere çıkmaktadır. Bu da sizin külah maliyetinizi düşürür.Daha şekilli durmasını sağlar.

11-Pompa nedir ve ne kadar etkilidir?
Pompa: üst kapağın altında haznenin içinde bulunur.Haznedeki dondurmayı borusundan içeri alır içindeki dişlilerden geçirerek içine hava basar.Yediğiniz dondurmanın içine havayı homojen olarak siz nerdeyse fark edemeyecek şekilde basar.
Ne kadar fazla hava o kadar az dondurma malzemesi demektir.Yani daha düşük maliyet.Overrun denilen hava oranı %75 lere çıkmaktadır.Bu şu demektir.175 cc lik bir dondurmanın 75 cc si hava 100 cc si dondurmadır.Yani havanın dondurmaya oranı diye hesaplanır. Yaklaşık 1 külah dondurmanın maliyeti 30 kuruşsa pompasız makinede 25 kuruş pompalı makinede 20 kuruşa kadar düşmektedir.Günde 500 tane satıyorsanız 5 kuruştan günde 25 TL avantaj sağlarsınız.Ayrıca silindirin içinde bir basınç oluşturduğundan dondurmayı daha hızlı verirsiniz.Mesela pompasız makinede bir külah 5 saniyede doluyorsa pompalı makinede 1.5 saniye gibi bir hızda dolar.çok yoğun olan yerlerde sıra birikmez hemen verirsiniz.Dolayısıyla saatlik performansınız çok daha hızlı olur.Sitemizdeki tablodaki değerleri inceleyebilirsiniz.Tabi pompanında bir maliyeti vardır.Satış adetlerinize göre farkı amorti etme süreniz azalır.Dizel araba gibi düşünebilirsiniz.

12-Makinenin temizlenmesi nasıldır?
Piyasadaki tüm makineler manuel olarak elle temizlenir sadece ne sıklıkta temizlendikleri değişiklik gösterir.Bizim tüm makinelerimiz üst soğutmalıdır.Yani dondurmanın içinde bekletildiği üst hazneler bir buzdolabi gibi +4-5 C derecede tutulur ve sıvı dondurmanın bozulmasını ve bakteri oluşturmasını engeller.3 günde bir temizlemeniz yeterli olacaktır. Zaten içine döktüğünüz malzemeyi 3 günde bitiremiyorsanız satacağınız miktardan daha fazlasını üst hazneye koymuşsunuz demektir.Daha azını koyup sattıkça yani azaldıkça ekleyebilirsiniz.Detaylı temizlik size eğitimde gösterilecektir.3 günde bir 15 dakikanızı alacaktır. Kısaca anlatmak gerekirse;Makinenin ekranında temizleme modu vardır,ona basılır ve 5-10 dakika öyle çalıştırılır.Sonra malzeme kaplara alınır ve haznelere temiz su dökülür.Su ile dönen mikserler silindirin çeperlerini iyice temizler.Sonra kirli suyu parçalarla birlikte alırsınız bu işlemi bir de Johnson Divers’ın gıdaya uygun temizleme solusyonuyla tekrarlarsınız.Söktüğünüz parçaları tekrar yerine takarsınız.

13-Temizlerken aldığım malzemeyi tekrar kullanabilir miyim?
Sıvı dondurmanın durduğu üst haznelerdeki miktar gözle göründüğünden zaten eğer temizlik günüyse orayı satış rakamlarınıza bağlı olarak çok doldurmayabilirsiniz.Aldığınız dondurmayı buzdolabına koyabilirsiniz.Ertesi günde yeni malzemeyle karıştırıp tekrar makineye koyabilirsiniz.Soft dondurma diğer dondurmalar gibi olmadığından yani zaten normal hali sıvı olduğundan eridiğinde hemen bakteri üretmez.Kimyası ve yapısı tekrar eriyip donmasına izin verir.Dolayısıyla kalan malzemeyi soğukta muhafaza ettiğiniz sürece ertesi gün de tüketebilirsiniz.

14-İçinde kullanılan diğer parçalar nelerdir?
Biz Türkiyedeki tek soft dondurma makinesi üreticisiyiz.Makinenin bazı parçaları dışında hepsi Türk’tür.Zaten ithal birkaç parçayı da kalitesinden dolayı tercih ettik.
Elektronik : Bonfiglioli-İtalya ,Yüksek güvenlikli kontrol sistemi Invertörlü voltaj inip çıkmalarında sisteme zarar vermiyor.
Elektrik Motoru : İtalya Bonfiglioli veya Türk Arçelik(Wat)
Kompresör: Tecumseh-Fransa: Yada İtalyan Aspera’dır.
Redüktör: Bonfiglioli-İtalya: Kasnaklı sistemden çok daha sessiz ve verimli.
Valfler: Danfoss-Danimarka: Selenoit valf sistemiyle 4’e ayrılan soğutma sistemi.

15-Nerelerde servisiniz var?
Makinenin olduğu her şehirde servisimiz vardır. Makineyi her hangi bir yere kargolamanıza gerek yoktur. Eğer o şehre ilk defa makine kuruluyorsa merkez servisimizin bulduğu anlaştığı ve eğitim verdiği bir soğutmacıyla servis sözleşmesi yapılarak servis açılmaktadır.
Yerinde servis verilir.2 yıl servis garanti kapsamındadır.Biz üretici olduğumuzdan sadece 2 sene değil her zaman sorunlara çare bulmaktayız ve müşterilerimiz yalnız bırakmamaktayız.

16-Genelde ne tip arızalarla karşılaşıyorsunuz?
Genelde aşınan contalardan dolayı problemler olabiliyor ki bizde yedekleriyle veriyoruz,onun dışında makine duvara çok yanaştırıldığında yeterli hava alış verişi yapılamadığından soğutması zayıflıyor.Arkasını en az 40 cm açıkta tutmak gerekiyor.

17-Elektrik kullanımı (monofaze-trifaze) ve sarfiyatı nasıl?
Tüm modellerimiz artık invertörlü olduğundan voltaj problemi yaşamayacaksınız. Tüm voltajlarda çalışıyor. Makine dondurmayı yaptığında yani set edilen kıvama geldiğinde durur.Dolayısıyla ne kadar sık dondurma alınırsa o kadar çok çalışır.Yaklaşık külah başına 1.5-2 kuruş gibi bir maliyet tutar.Siz günde 300 tane satan bir yerseniz yaklaşık 6 TL elektrik harcarsınız.Ayda 9000 TL ciro yaparken 180 TL elektrik parası çok değildir.Sensörlüdür,gözü elinizi gördüğünde devreye girer motorlar dönmeye başlar.Onun dışında çalışmaz ,tasarrufludur.

18-Her soft dondurma makinesi verimli çalışır mı? Kullanması kolay mıdır?
Verimlilik göreceli bir kavramdır. Adet ve süreyle bire bir bağlantıldır.Makinenizi uzun yıllar problem çıkartmadan ve masrafsız kullanabilmeniz için makineye ve içinde kullanılan parçalara ve problem olduğunda çabuk tedarik edilebilir olmasına dikkat etmelisiniz.Biz üretici olduğumuz için her zaman arkanızdayız.Makinenin kullanımı da oldukça kolaydır.Eğitimi makine kurulumunda verilmektedir.

19-Dondurma malzemesini sizden mi almak zorundayız?
Hayır,biz makine üreticisiyiz.İster bizden ister direk üreticiden alabilirsiniz.Bizler aynı fiyattan size tedarik ediyoruz.Bazı müşterilerimiz tek muhatap kabul etmek istediklerinden bizde onlara yardımcı oluyoruz.

20-Satın almadan önce makinenizi görmek ve dondurma yemek istiyorum nasıl yardımcı olabilirsiniz?
İster bizi arayıp yönlendirdiğimiz yerlere gidip görebilirsiniz isterseniz ki çok seviniriz İzmir’deki fabrikamıza buyurursunuz hem diğer makinelerimizi ve üretimimizi görürsünüz hemde dondurma yer ve bizleri yakından tanımış olursunuz.Kapımız her zaman açıktır.

21- Frozen Yoghurt yapabilirmiyim?
Evet yapabilirsiniz,bazı müşterilerimiz sadece frozen yoghurt yapmaktadır.Frozen yoghurt ,yoğurtlu dondurmadır. Sağlıklıdır ,meyve parçalarıyla çeşitlendirebilirsiniz.Oldukça tutulan bir çeşittir.Pompalı ve pompasız her iki makinede de yapılabilmektedir.
İstenirse light sütle yapılmaktadır,kalorisi daha düşüktür.Amerikanın en çok tüketilen dondurma çeşitlerinden biridir.

Smach Soft Dondurma Makinesi Satış Yetkilisi
Gaye Hanım
0506 418 89 86
gaye@smach.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

10 Yorum

 1. Fromate Soft Dondurma ve Frozen Tozları, Türkiye’nin her yerine kargo imkanı. Siparişleriniz aynı gün kargoya verilir. Makinelerle tam bir uyum içerisinde çalışan Fromate Soft Dondurma ve Frozen Yoğurt Tozları makinenizden en iyi sonucu almanızı sağlar. Ham maddenin makineler için hayati önem taşıdığını unutmayın. http://www.fromagida.com ‘u ziyaret edebilirsiniz. Numune talep formunu doldurarak Fromate’in kalitesi ve eşsiz tadıyla tanışın. http://www.fromagida.com 0 553 463 464 0

  Merdiven altı üretimlerden uzak durunuz! Fromate ile müşteri devamlılığınız artar, bu da size yüksek kazanç getirir. Unutmayın ki müşterileriniz size ne sıklıkla uğrarsa o kadar uzun soluklu iş yaparsınız.

  Fromate Kalitesi ve uygun fiyat seçenekleri için arayınız..

  Fromate ile diğer malzemelerin yoğunluğu sebebiyle gravity yani hava pompasız makinelerin puf borusunun çıkartılması gibi komedinin önüne geçilmiştir.

  Kalite arıyorsanız, Fromate…

 2. Soft dondurma tozu ile ilgili bilinmesi gerekenler;

  Sorular ;

  1-düşük fiyatlı kalitesiz ürünleri kullanmak hem makinenize zarar verir hem de müşteri kaybetmenize yol açar
  2-firmanın geçmişini sorgulayın kaç yıldır bu işi yapıyorlarmış
  3-firmanın üretim tesislerini gezin (eğer var ise ) internette başka firmaların üretim tesis ve görüntülerini kendi internet sitelerine koyup kendi üretim tesisleriymiş gibi dürüstlüğe ve ahlaka sığmayan bir şekilde lanse eden firmalar var lütfen soft dondurma tozu alacağınız firmaya üretim tesislerinizi gezebilir miyim diye sorabilirmisiniz?
  4-firma ürünü kendimi yapıyor yoksa fason olarak mı ürettiriyor ? lütfen bunu sorun
  5-firmanın ürün verdiği bir satış noktası var mı ? var ise kaç tane referansı var lütfen bunu sorun
  6-doğru bir makine ile kaliteli bir ürün kullanmak bu işin tek kritik noktasıdır
  7-çok güzel satış yapacağınız bir noktada marka değeri olmayan düşük kalite bir ürün ile yola çıkmanız bu işi baştan kaybetmeniz anlamına gelir

  Cevaplar ;

  1-banes soft dondurma tozu dünyanın en kaliteli hammaddelerinden üretilmiştir
  2-banes soft dondurma tozu 2 yıl arge süreci olmak üzere toplam 10 yıldır soft dondurma tozu üretimi yapıyoruz
  3-üretim tesislerimizi gezebilirsiniz her gün üretim yapılmaktadır her zaman taze soft dondurmamızı yiyebilirsiniz?
  4-%100 türk sermayesi ile yüksek kapasiteli tesislerimizde üretim yapılmaktadır
  5-yurt içinde 400 tane aktif satış noktası var bütün noktalardan ürün yiyebilirsiniz
  6-bizi tercih eden bütün müşterilerimize teşekkür ederiz bu 10 yıllık bir emeğin sonucudur
  7-geçen yıl banes soft dondurma markası ile 400 noktada sattığımız ürün sayısı 120 milyon külah dondurmadır bu yıl ise hedefimizi 200 milyon külah

  2014 yılında Sadece tek bir noktada 1 adet soft dondurma makinesi ile burger king ve mc donals gibi firmaların olduğu bir noktada müşterimiz bizi tercih ederek geçen yıl 2 milyon külah dondurma sattı işte ürün bu kadar kaliteli başka söze gerek yok

  Sonsuz saygı ve selamlarımla
  Yönetim kurulu başkanı
  Oktay banes 0532 281 73 74

 3. Fromate Soft Dondurma ve Frozen Tozları, Türkiye’nin her yerine kargo imkanı. Siparişleriniz aynı gün kargoya verilir. Makinelerle tam bir uyum içerisinde çalışan Fromate Soft Dondurma ve Frozen Yoğurt Tozları makinenizden en iyi sonucu almanızı sağlar. Ham maddenin makineler için hayati önem taşıdığını unutmayın. http://www.fromagida.com‘u ziyaret edebilirsiniz. Numune talep formunu doldurarak Fromate’in kalitesi ve eşsiz tadıyla tanışın. http://www.fromagida.com 0 553 463 464 0

 4. Soft dondurma tozu ile ilgili bilinmesi gerekenler;
  Sorular ;
  1-düşük fiyatlı kalitesiz ürünleri kullanmak hem makinenize zarar verir ayrıca da müşteri kaybetmenize yol açar
  2-firmanın geçmişini sorgulayın kaç yıldır bu işi yapıyorlarmış
  3-firmanın üretim tesislerini gezin eğer var ise
  4-firma ürünü kendimi yapıyor yoksa fason olarak mı ürettiriyor ? lütfen bunu sorun
  5-firmanın ürün verdiği bir satış noktası var mı ? var ise kaç tane referansı var lütfen bunu sorun
  6-doğru bir makine ile kaliteli bir ürün kullanmak bu işin tek kritik noktasıdır
  7-çok güzel satış yapacağınız bir noktada marka değeri olmayan düşük kalite bir ürün ile yola çıkmanız bu işi baştan kaybetmeniz anlamına gelir
  Cevaplar ;
  1-banes soft dondurma tozu dünyanın en kaliteli hammaddelerinden üretilmiştir
  2-banes soft dondurma tozu 2 yıl arge süreci olmak üzere toplam 10 yıldır soft dondurma tozu üretimi yapıyoruz
  3-üretim tesislerimizi gezebilirsiniz her gün üretim yapılmaktadır her zaman taze soft dondurmamızı yiyebilirsiniz?
  4-%100 türk sermayesi ile yüksek kapasiteli tesislerimizde üretim yapılmaktadır
  5-yurt içinde 400 tane aktif satış noktası var bütün noktalardan ürün yiyebilirsiniz
  6-bizi tercih eden bütün müşterilerimize teşekkür ederiz bu 10 yıllık bir emeğin sonucudur
  7-geçen yıl banes soft dondurma markası ile 400 noktada sattığımız ürün sayısı 120 milyon külah dondurmadır bu yıl ise hedefimizi 200 milyon külah
  Sadece tek bir noktada 1 adet soft dondurma makinesi ile burger king ve mc donals gibi firmaların olduğu bir noktada müşterimiz bizi tercih ederek geçen yıl 2 milyon külah dondurma sattı işte ürün bu kadar kaliteli başka söze gerek yok
  Sonsuz saygı ve selamlarımla
  Yönetim kurulu başkanı
  Oktay banes

 5. Fromate Soft Dondurma ve Frozen Tozları, Türkiye’nin her yerine kargo imkanı. Siparişleriniz aynı gün kargoya verilir. Makinelerle tam bir uyum içerisinde çalışan Fromate Soft Dondurma ve Frozen Yoğurt Tozları makinenizden en iyi sonucu almanızı sağlar. Ham maddenin makineler için hayati önem taşıdığını unutmayın. http://www.fromagida.com‘u ziyaret edebilirsiniz. Numune talep formunu doldurarak Fromate’in kalitesi ve eşsiz tadıyla tanışın. http://www.fromagida.com 0 553 463 464 0

 6. KNH İthalat Ltd.Sti olarak 8 senedir İzmir merkezli olarak, soft dondurma makinesi ithalatı ve satışı yapan bir firmayız. Soft Dondurma Makinesi almadan önce bizlerle de görüşmenizi arzu ederiz. Bizlere her an asagidaki iletisim bilgilerimizden ulasabilirsiniz. Saygılarımızla;
  e-mail:info@knh-trade.com
  Web Site: http://www.knh-trade.com
  TEL:0-232-3399887

 7. DÜNYADA EN BÜYÜK ZİNCİR MAĞAZALARDA KULLANILAN SOFT DONDURMA&FROZEN YOGURT MAKİNELERİ

  Değerli İşletme sahipleri ve Girişimciler;
  Soft dondurma makinesi almadan son durağınız biz olalım.Gerçekçi olmayan ticari kaygı ile yapılan yanlış lansmanların kurbanı olmayın!!
  Biz Kimiz?
  GelMatic soft dondurma makineleri; aynı segment rakiplerine karşı maliyet avantajı ve enerji tasarruf özellikli 100’ü aşkın modeli ile 1972 den beri İtalya’da sadece soft dondurma makineleri üretimi yaparak konusunda uzmanlaşmış, 5 kıtada faaliyet gösteren,141 distribütörü ve yüzlerce bayisi ile dünyanın sektöründeki en büyük firmalarından biridir.Dünyadaki soft dondurma ve frozen yogurt mağazalarına baktığımızda birçok önemli zincir mağazalar işletmelerinde Gelmatic makinelerini tercih etmektedir.Makinelerimizin üretim yeri İtalya olup üzerinde kullanılan her bir parça tamamen İtalyan teknolojisidir.Trio-max distribütörlüğünde ; Gelmatic isoft dondurma makineleriyle müşterilerimize daha kaliteli hizmet vermeye devam etmekteyiz.Her geçen sene biraz daha büyüyen ve yüksek kar oranları ile işletmeciler için cazip hale gelen bu sektörün kaliteli makineler ve kaliteli hizmet anlayışı ile sağlıklı bir şekilde büyümesi için çalışmaktayız.
  Müşteri memnuniyeti firmamızın en önem verdiği konuların başında gelmektedir.Bu bağlamda 50’yi aşkın şehirde servisimiz bulunmaktadır. Servislerimiz sürekli gelişen market ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde eğitilmiş ve donatılmışlardır.

  Ayrıcalıklarımız:

  Size makinenin işletmenizdeki konumlandırılmasından, makinenize göre kullanacağınız en doğru malzemeye, başındaki elemanın müşteriyle ilişkisine ve reklam seçeneklerinize kadar birçok konuda destek veririz. Sahip olduğumuz bilgiler makine fiyatından bile değerlidir. Biz bütün deneyimlerimizi müşterilerimizle ücretsiz paylaşırız. Çünkü siz kazandığınız sürece biz kazanırız.
  -Biz size en çok kar ettiğimiz ürünü değil, sizin satış hedefleriniz ve yerinizin potansiyeli doğrultusunda en uygun makineyi öneririz. Elinizdeki bütçeyle ve/veya soft dondurma işletmeciliğine yaklaşımınızla ilgili soru işaretleri olduğunu düşündüğümüz anda size bu yatırımı yapmamanızı öneririz.
  -Çünkü size olan ilgimiz, makine satışından önce ve makine satışından sonra da aynıdır. Telefonlarımız her zaman 7/24 açıktır.
  -Çünkü biz Gelmatic olarak sadece soft dondurma makinesi üretiyoruz. Soft dondurma makineleri konusundaki her ileri teknoloji bizim çatımız altında karşılık bulmaktadır.
  Gelmatic olarak; soft dondurma makineleri konusunda uzmanlaşmamız ve sadece bu makineleri üretmemiz değerli rakiplerimizin önüne geçmemizi sağlamaktadır. Bütün kaynaklarımızı tek bir hedefe odaklamış durumdayız.

  Yüksek know-how düzeyimiz ve tecrübemizle kendine has karakteri olan ve ondan beklentileri rahatlıkla karşılayabilen makineler üretmekteyiz. Farkımızı en iyi ortaya koyacak firmamızın bazı yenilikleri aşağıda sıralanmaktadır.

  100’ü aşkın model çeşitliliği
  -Yıkama süresini uzatacak pastörizasyon özelliği.
  -Bag in box teknolojisi(mükemmel hijyenik ortam sağlayan alttan çekmeceli modeller)
  -Hpc serisi makineler.yüksek dondurma üretim kapasitesine sahip makinelerdir. Saatte 1000 porsiyona kadar dondurma üretebilen modellerimiz mevcuttur.
  -Self serisi makineler.jetonlu sistem,başında eleman olmadan çalışabilen makineler.
  -Spagetti soft özelliği.Bazı makinelerimizde spagetti şekilli dondurma servis etmek mümkündür.
  -Değişik giydirme seçenekleri mevcuttur.
  -Dondurma üretim parametrelerine kolay ulaşım ve müdahale.Dokunmatik ekranlı elektronik kontrol sistemi(in.co.di.s.-linux işletim sistemi altyapısını kullanmaktadır)
  -Dişli sistem hava pompası(%80-90 overrun)
  -Tank içi karıştırıcı mikser
  -Su ve hava soğutmalı makineler
  -Üst soğutma sistemleri
  -Malzeme ikaz sistemleri
  -Üst hazne sıcaklık göstergesi
  -Düşük ve yüksek voltaj koruma sistemleri
  -Hassas dondurma kıvam ayarlama sistemi(ckc teknolojisi)
  Bizimle irtibata geçmeden makine satın almamalısınız, Çünkü biz ve İtalyan partnerimiz Gelmatic; sizlerin kaliteli makinelere sahip olabilmesi için kar marjlarımızı minimumda tuttuk.
  Ne mutlu ki dünyanın dört bir yanında binlerce kullanıcısı olan Gelmatic soft dondurma makinelerini, siz değerli işletme sahipleri ve yatırımcılara çok büyük fiyat avantajı ile tanıştırma fırsatına sahip olduk.Artık Çinde üretimi yapılıp Amerikan veya İtalyan malı diye lanse edilen makineleri satın alma riskiniz kalmadı. Sertifikası ile beraber gerçek İtalyan makinesini alabilecek ve senelerce sorun yaşamadan ve Avrupa standartlarında bir hizmet anlayışı ile kullanabileceksiniz
  Sizlerin gerçekçi bilgiler ve hedeflerle problemsiz karlı bir sezon geçirmeniz için ekibimizle birlikte hizmetinizdeyiz.
  Size ilgileneceğinizi düşündüğümüz kampanyamızdan bahsetmek istiyorum.2013 senesine özel lansman fiyatları ile sizde mükemmel bir İtalyan soft dondurma makinesine sahip olabilirsiniz.

  1.Kampanya
  Hizmette sınır yok kampanyasıBiz kalitemize ve hizmet anlayışımıza o kadar güveniyoruz ki herhangi bir sebeple bizden satın almış olduğunuz makineniz arızalanır ve servisi yerinde mümkün olmazsa, makinenizin serviste kaldığı süre boyunca yerine dondurma satmaya devam edebilmeniz için yedek bir soft dondurma makinesi veriyoruz.

  2. Kampanya
  Büyük Değişim Kampanyası
  Soft dondurma sektörüne gönül verdiniz elinizdeki makineden memnun değil misiniz?
  Makineniz satış kapasitenizi karşılamıyor mu?
  Sürekli arızalarla mı karşılaşıyorsunuz?
  Artık sizinde kaliteli makinelerle ve kaliteli bir hizmet anlayışıyla tanışmanızın vakti geldi. Elinizdeki makineyi 10000 TL kadar sayıyoruz ve sizlere yepyeni garantili bir makine veriyoruz. Gelmatic&Triomax’ın kalite anlayışıyla sizinde tanışmanızın vakti geldi…
  Ayrıca buzlu içecek makineleri için sitemizi inceleyebilirsiniz.

  http://www.trio-max.com
  EGE BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ(Merkez)
  Doğuş Dondurma Makineleri Ve Ekipmanları
  ONUR MAHALLESİ ZAMBAK SOKAK NO:37/B UĞUR APT. BALÇOVA/İZMİR
  0533 377 04 42
  0533 695 44 43

  info@trio-max.com
  MARMARA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ(Merkez)

  Mavi Arma Endüstriyel Makine ve Bilişim Hizmetleri
  TATLI SU MAHHALLESİ OKAY CADDESİ TÜZEL APT. NO:33/B .TURGUT ÖZAL BULVARI. YUKARI DUDULLU ÜMRANİYE/İSTANBUL
  0216 314 54 92
  0541 213 60 27
  0532 635 17 91
  istanbul@trio-max.com

  GENEL DAĞITIM
  ANKARA ASFALTI,AKALAN KÖYÜ
  KEMALPAŞA/İZMİR
  Gel Matic Italia s.r.l.(Fabrika)
  Head Office / Showroom / Production Site
  Via Zanica, 6C
  24050 Grassobbio (BG) – Italy
  http://www.gelmatic.com

  Detaylı bilgi için lütfen bizimle temasa geçiniz

  DEĞERLİ EMİRLERİNİZİ BEKLİYORUZ.

 8. merhaba arkadaşlar ,
  ben banes soft dondurma tozu ile yapılan satışlarımdan
  çok memnunum gönül rahatlığıyla herekse tavsiye ederim
  hem tat olarak mükemmel hemde fiyat olarak çok uygun
  emeği geçen herkese teşekkür ederim
  ben banes soft dondurma tozlarını tavsiye ediyorum
  hayırlı bol kazançlar diliyorum yeni sezonda hepinize
  selamlar

 9. soft dondurma makineniz varsa en mükemmel ürün banes soft dondurma tozudur
  1- fiyat avantajı
  2- kalite avantajı
  3- ürünün gramaj ambalajı 1,3 kilo (piyasadakiler 500 gramdır dikkat)
  4- şeker ilavesizdir(piyasadaki ürünler şeker ilavelidir
  5- piyasadaki ürünlere şeker ilave edersiniz buda tat olarak değişiklik gösterir
  6-banes dondurma tozunu 5 litre sütle karıştırısınız (piyasadki ürünler 3 litre süt ile karıştırılır ve şeker ilavelidir ve daha az ürün elde edersiniz)
  7-tarım ve köy işleri bakanlığınınüretim izni ile üretilmiştir
  8-dünyanın en kaliteli hammadeleri kullanılmıştır

  oktay 0532 281 73 74

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu