Kahve Kafe Bayilikleri

Sokak Kahvecisi’den Franchise Alabilirsiniz

 

Sokak Kahvecisi Bayilik: Kahve, kültür bakımında toplumumuzda çok benimsemmiştir. Ticari amaçlı kahve kafe konseptiyle ve yeni ürün yelpazesiyle yoğun bir rekabet ortamı oluşmultur. Sokak kahveciside iş kuracaklar için kahve bayiliklerinde sizlere çok iyi bir alternatif olacaktır.

Sokak Kahvecisi, kalitesini en üst düzeyde tutmak için yatırım yapar. Marka, sürekli kendisini geliştirmeyi görev edinmiştir. Yurt içi mevcut franchise şube sayısı 10, 2017 franchise hedefi 25’tir. 30.000 TL isim hakkı bedeli alınmaktadır. Anahtar teslim fiyatı, 100 m2 için 300.000 TL + KDV’dir. Yatırım geri dönüş süresi 18 ay olarak belirtilmekte olup, lokasyon kriterleri olarak, AVM, cadde, üniversite, plaza ve çarşılar tercih edilmektedir.

sokak kahvecisi

Girişimci neden sizi tercih etmeli: Amacımız minimum masraf ile en verimli dükkânı açmak ve sonraki ticaretimizde bayinin çok satış yapmasıyla bizler-den daha çok kahve ve içecek üretmemizi istemesini görmektir.

Girişimciye not: Anahtar teslim değil Sokak Kahvecisi kurulum maliyeti ve inşaat harcamalarıyla ilgili teklif almanızı tavsiye ederiz.

Sokak Kahvecisi Bayilik Başvurusu

Sokak Kahvecisi Bayilik Başvurusu yapmak isteyen girişimci / yatırımcılar vermiş olduğum bu Sokak Kahvecisi Bayilik Başvuru Formu linke tıklayarak Sokak Kahvecisi Bayilik Başvurusu yapabilirler. Sokak Kahvecisi Bayilik, Sokak Kahvecisi Bayilik Şartları ve Sokak Kahvecisi Bayilik Yatırım Maliyeti hakkında bilgi edinmek isteyenler aşağıda vermiş olduğum irtibat numaralarından firma ile iletişim kurabilirler.

Sokak Kahvecisi Bayilik İletişim Bilgileri

(0232) 375 03 33
sokakkahvecisi.com.tr
info@sokakkahvecisi.com. tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu