Dönerci Bayilikleri

Sözmer Grup Döner Markaları İle Yatırımcılarını Bekliyor

Maydonoz Döner, Bolkes Döner, 1 Piliç

3 markasıyla döner severlere hizmet veren Sözmer Grup, yatırımcılarına bayilik ile iş kurma fırsatı sunuyor.

2018’de kurulan Sözmer Grup, ilk olarak Maydonoz Döneri bünyesine kattı ve 15 ilde 30 şubeye ulaştı. Franchise alanında yatırımlarını büyüten ve daha sonra bünyesine yeni markaları Bolkes Döner ve 1 Piliç’i katan Sözmer Grup, hem yatırımcısına hem de müşterisine kazandırmayı planlıyor.

Sözmer Grup bünyelinde bulunan Bolkes Döner markasının Genel Müdürü Ömer Şeyhin yatırımlarını ve franchise sistemi üzerine düşüncelerini anlattı. Franchise sisteminin global markalar dışındaTürkiye’de henüz oturmadığını anlatan Şeyhin, bayilik vermek ile franchise sisteminin içerisinde yer almak arasındaki farkı çok iyi bildiklerini ve çalışmalarını buna göre gerçekleştirdiklerini kaydetti.

sozmer grup

Sözrner Grup ve bünyesinde bulunan markâların hikayelerini anlatan Ömer Şeyhin açıklamalarını şu sözlerle sürdürdü: “Uzun yıllardır bu işin saha kısmında yer aldığımız ekip ile harekete geçerek deneyimlerimizi ve tecrübelerimizi kendi markamız ile hayata geçirmek istedik. Her ne kadar iş yaptığınız alanda çözümler sizin elinizde olsa da sonuçta şirketlerde karar veren organlarla bazen fikir ayrılığı yaşayabiliyorsunuz. Bu da bizim hayallerimizin ve sahaya yansıtmak istediklerimizin önüne geçiyordu. Aslında çıkış noktamız bu oldu diyebiliriz. Gerçekten uzun zamandır birbirini tanıyan ve güvenen bir ekiple yola çıktık. İşin operasyon kısmına çok hakim olmamız nedeniyle bir marka oluşturduk ve sağlam temellerle hikayemizi başlatmış olduk. Kısa süre içerisinde Maydonoz Döner markasının organizasyonunu tamamladık ve 10 şube ile markamızı sahaya çıkardık. Maydonoz Döner bu sürecin sonucunda kendi kulvarında ilgi gören ve aranan bir marka haline geldi.”

Bolkes Döner ve 1 Piliç markaları hakkında da açıklamalarda bulunan Ömer Şeyhin,”Bizim markamızdaki ilk başarımız yatırımcıların dikkatini çekmemiz olması.Bu süreçte çok sayıda görüşmeye imza attık. Yaptığımız görüşmelerin ardından kendi franchise sistemimize ve çalışma sistemimize en uygun yatırımcılarla neler yapabileceğimizi belirledik. Sözmer Grup olarak 1 Piliç ve Bolkes Döner markalarını bünyemize kattık. %100 Yaprak Et Döner ürün içeriğine sahip olan Bolkes Dönerin yanı sıra kızarmış piliç ile hazırlanan menülerden oluşan ürün içeriğine sahip 1 Piliç markalarını oluşturduk.

2 markamız içinde kısa sürede çok sayıda taleple karşılaştık ve franchise noktalarımızı tüketicilerimizle buluşturmaya başladık”dedi. Şeyhin gelecek planları hakkında ise şu sözleri kaydetti “Sözmer Grup olarak 2018 yılında yaptığımızın çalışmaların meyvesini 2019 yılında toplamaya başladık diyebiliriz. Bu nedenle özellikle

2019 yılının ikinci yarısının sonunda gerçekten zirveye yaklaşmak istiyoruz. Franchise ekibimiz sahada gösterdiği bu özveri bizi bu hedefimize daha da yaklaştırıyor. Ciddi bir şekilde mesai harcayarak günde 40’a yakın bayi adayıyla görüşme gerçekleştiriyoruz. Bizim önceliğimiz franchise ağımızı genişletmek.

Bolkes Döner “Herkes et yiyecek” diyor

Özellikle franchise vermeye başladığı an-dan itibaren yatırımcıların ilgisini çeken Bolkes Döner hakkında konuşan Ömer Şeyhin,”Ülkemiz insanı döneri gerçekten seviyor ve tüketim alışkanlığı ile bağdaştırmış durumda. Bizde bu bakış açısından yola çıkarak müşterilerimize en kalitelisini sunmak istiyoruz. Bu düşünce bizi Bolkes markasının ortaya çıkmasına itti. Bizim en büyük farklarımızdan birisi kendi çiftliklerimiz ve et üretim tesislerimizde ürettiğimiz bir ürüne sahip olduğumuz için maliyetlerimiz düşük kalıyor. Kaliteden ve insan sağlığından kesinlikle ödün vermeden bunu yapıyoruz.

http://sozmergrup.com/iletisim.aspx

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu