Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Starpet Bayilik Almak, Akaryakıt Bayiliği

Starpet Bayilik Veriyor

Starpet Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Okalin’ın verdiği bilgiye göre, 2010 yılında 400 milyon TL ciro yapan şirketin yıllık akaryakıt satış miktarı 220 milyon litre. Starpet, istasyon sayısında sektörde 16’ncı, akaryakıt satışında ise 13’üncü sırada bulunuyor. Yıl sonuna kadar 40 milyon dolarlık yatırım planlayan Starpet’in 2011 ciro hedefi ise 650 milyon TL ciro.

Okalin, bayilik konusunda de bu alandaki girişimcilere yeşil ışık yakıyor:

“2011 yılı bayi yatırım hedeflerinde bir sınırlamamız yok. Ancak en az 3 yıl geri dönüşüm sağlayabilecek ve yüksek satış potansiyeline sahip bayi olması gerekiyor.”

Murat Okalin, bölgesel yatırımlarda sınırlama yapılmayacağını, yeter ki bu şartın sağlanmasını istiyor. Ardından da intifa sonrasında istasyonların yüzde 30 ila 40’ının serbest kaldığını, bu süreçte kendilerinin 60 yeni istasyon kazandıklarını hatırlatıyor. Öte yandan Okalin, yurtdışından da Starpet’e ortaklık teklifleri geldiğini, özellikle Katar ve Ortadoğu ülkelerinden yoğun ilgi olduğunu vurguluyor. Tüm teklifleri değerlendirdiklerini kaydeden Okalin, “Vizyonumuz yurtdışına açılmak. Ancak etrafımızda hep petrol kaynağı bakımından zengin ülkeler var. Oralarda bayi açmak doğru bir strateji olmayabilir. Bu yüzden öncelikli amacımız Türkiye’de Starpet adını daha üst noktalara taşımak” diyor.

Mardin kökenli bir diğer akaryakıt markası Starpet.

Bu markanın dağıtıcı şirketi ise Garzan Akaryakıt Dağıtım. Şirketlerini bu unvanla 2002 yılında Mersin’de kursalar da Nusaybinli Okalin ailesinin petrolcülük geçmişi 90’lu yıllara kadar uzanıyor. Suriye’ye benzin karşılığı patates, şeker ve un gibi malların satışıyla başlayan petrol ticareti, bugün 73 ilde 450 istasyonla devam ediyor.

Starpet Bayilik İletişim

Adres Fatih Mah. Yakacık Cad. No:24 Ortadağ / SANCAKTEPE / İSTANBUL
Tel 0216 999 49 94
Faks 0216 561 24 81
Email info@starpet.com.tr

Akaryakıt İstasyonu Bayiliği Veren Firmalar

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

5 Yorum

  1. adana ceyhanda yaşiyrom kendime ait otoban ustunde 4.500 dönüm yerim var bayılık almak istiyorum şartları nedir yerim tapuldur kendi ustume

  2. selamlar ben kilis ili polateli ilçesinde yaşıyorum bizim istasyonu kurduk şuan hazı ve mevcuta tanklarımız var yerde hatlar çekili bi durumda yani alt yapı var ama üst yapı yok bunun için firma olarak bize katıklarınız neler dir be buray canlanırmak istiyorum daha öncede burada 8.10 yıl hizmet verdi bunun için şartlar oluşa bilirmi lütfen bu konu hakkında bize ne gibi katkılarınız ve ne gibi bir yol haritası çize bilirim gör dileğiyle saygılar metin polat 05079900982

  3. Merhaba param yerim arsam yok işsizim bayiliğinizi almak istiyorum,ticaret yapmak istiyorum mümkünmü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu