Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayilik ve Franchise / Suntech Enerji Bayilik Veriyor

Suntech Enerji Bayilik VeriyorSUNTECH ENERJİ
Alman enerji uzmanı bayilik veriyor

Suntech Enerji, Envalue Solar ve Ked Energy isimli iki Alman şirketi tarafından 2012’de İzmir’de kuruldu. Güneş enerji sistemleri kuran Suntech Enerji, Avrupa genelinde 450 MVV’lik (megavat) sistem kurulumu gerçekleştirmiş. Türkiye’de ise halen birkaç proje üzerinde çalışmalarına devam ediyor.
Anahtar teslim projeler sunduklarını belirten Suntech Enerji Genel Müdür Yardımcısı Ümit Dilli, “Uzman Alman mühendisleri tarafından hazırlanan proje çizimleri, montaj ekibi tarafından kısa sürede hazır hale getiriliyor. Kurulan sistemin periyodik bakımları yine Suntech Enerji uzmanları tarafından yapılıyor. Fizibilite çalışmalarından finansal desteğe kadar her aşamada projeye rehberlik ediyoruz” diyor. Suntech Enerji, başta İstanbul ve İzmir olmak üzere Türkiye genelinde bayilikler verecek. Bayilik için herhangi bir teminat istenmiyor. Şirket, bu sektörde olmak isteyen her yatırımcıyla görüşmeye açık.

Telefon: 0232 220 30 10
E-posta: ¡nfo@suntech-enerji.com
Web: suntech-eneijl.com.tr

  Kapbula Organik Şeyler Bayilik VeriyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Potema Türkiye Temizlik Alanında Bayilik Veriyor

Firma İsmi : Potema Türkiye Bayilik Kategorisi : Temizlik Kuruluş Yılı :  2006 Şube Sayısı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir