Anasayfa / Şirket Haberleri / Susuz araç temizliği

Susuz araç temizliğiSusuz ve çevreci araç temizliği
NATURE CAR CLEAN / İZMİR

2009 yılında kurulan Nature Car Clean, araç temizliğinde su yerine özel olarak üretilmiş doğa dostu solüsyonlar kullanıyor. Şirketin sahibi Cem Gündüz, ürün ve hizmetleriyle ilgili şu bilgileri veriyor:
“Aracın farklı yüzeyleri için farklı ihtiyaçlar olduğunu biliyoruz. Bu yüzden temizleme işlemi yapılacak yüzeye göre ürün kullanıyoruz. Kullandığımız bileşenler geri dönüşümlü. Kaporta için kullandığımız solüsyonumuz, içinde bulunan polimer ve carnauba yağıyla aracın temizlenmesi sırasında boya çizilmesini engelliyor, hatta boya bakımı yapıyor. Ayrıca anti-statik koruma yapısıyla tozlanmayı ve kir tutmayı geciktiriyor. UV (ultraviyole) koruyucu yapısıyla da güneşin araç boyasına verebileceği olumsuz etkileri minimuma indiriyor. Güneş yanığı denilen vernik atmalarının önüne geçiyor.” Nature Car Clean’ın kullandığı döşeme ve tavan temizleyici, torpido temizleyici ve parlatıcı, susuz araç yıkama solüsyonu, jant temizleyici, lastik parlatıcı gibi ürünlerin büyük bir bölümü İzmir’de üretiliyor. Şirket, bu ürünleri aynı zamanda Almanya, Azerbaycan ve KKTC’ye ihraç ediyor.

  Akbank çekim tekniğiyle farklılaşıyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir