Gıda ve Restoran Bayilikleri

TAB Gıda franchise – TAB Gıda bayilik

TAB Gıda franchise başvurusu

TAB Gıda yılda 120 restoran açacak. Burger King, Sbarro, Popeyes ve Arby’s markaların master franchise şirketi TAB Gıda, yüzde 30 büyümeyle 1 milyar TL ciro hedefi koydu. 2011 yılı içerisinde toplam 120 mağaza açacaklarını belirten TAB Gıda Genel Müdürü Caner Dikici, “Şu anda 53 ilde varız ama kısa süre içerisinde tüm Türkiye’ye yayılacağız. Her yıl 120 restoran açarak, 2011 sonunda 620, 2015 yılında 1250 restorana ulaşmayı hedefliyoruz. 8 ay önce bünyemize kattığımız Arby’s markası da büyümemize çok destek olacak. 2015 yılına kadar toplam yatırımımız 250 milyon dolara ulaşacak. Şu anda Türkiye fast food sektörünün yarısını biz oluşturuyoruz” diye konuştu.

30 milyon TL yatırım
Arby’s markasının kendileri için çok önemli olduğunu anlatan Dikici, şunları söyledi: “Arby’s bizim son bebeğimiz. 8 ay önce biz aldığımızda 2 ilde varken şimdi 10 ayrı ilde bulunuyor. Önümüzdeki 2 yıl içerisinde Arby’s markası için 30 milyon TL yatırım yapacağız. İnsanların bu markayı daha iyi tanımaları gerekiyor. Yaptığımız araştırmalarda Arby’s biliniyor ama bulunamıyor. Hızla restoran sayısını artıracağız.”

40 mağazaya ulaşacak
Arby’s markasının 9 ay önce gruplarına dahil olduğunu belirten Dikici, şöyle konuştu: “Arby’s 1997 yılından beri Türkiye’de bulunuyor. Bizden önce Çelebi Grubu bünyesindeydi. Biz aldıktan sonra mağaza sayısını 24’e çıkardık. Çok kısa bir süre içerisinde de 40’a çıkaracağız. Arby’s, Amerika dışında sadece Türkiye’de var. Dubai’de de bir şubeleri var.”

Önümüzdeki dönemde yeni markalarla da anlaşma sağlayabileceklerini anlatan TAB Gıda Pazarlama Direktörü Ümit Zuvin geleneksel lezzetleri içeren bir markayı bünyelerine katabileceklerini söyledi. Farklı alternatifleri değerlendirdiklerini belirten Zuvin, “Tatlı işine girebiliriz. Soğuk sandviç yapan bir marka da ilgimizi çekebilir” dedi.

Esas rakibimiz fişsiz iş yapanlar
FAST food sektöründe rekabetin çok yoğun yaşandığını ifade eden Caner Dikici, şunları söyledi: “Türkiye’de bizim öne çıktığımız marka Burger King. Buna rakip olan diğer büyük marka bizim rakibimiz değil. Biz, pazarı onlarla birlikte büyütüyoruz. Bizlerin esas rakibi merdivenaltı, fişsiz iş yapanlar. Onlar kayıt dışı çalıştığı için büyüklüklerini de tespit edemiyoruz.”

Arby’s zincirine döneri de koyacak
ARBY’S restoranlarında dönerin de satılmasını planladıklarını söyleyen Caner Dikici, “Yurtdışındaki restoranlarında zaten döner satıyorlar. Döner bize has. Bu işi bizden iyi kimsenin yapamayacağını söyledim.”

3 bin franchise başvurusu bekliyor
KENDİ işlettikleri restoranların yanında franchise da verdiklerini söyleyen TAB Gıda Pazarlama Direktörü Ümit Zuvin, “Türkiye genelindeki 541 restoranımızın 111’i franchise. Şu anda 3 bine yakın başvuru var” dedi.Hürriyet

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

 1. yer benden FIRSAT KAÇMAZ BU TARZ İŞLERE UYGUN BAKİR BÖLGE
  500 m2 17 yıllık aynı noktada güzellik merkezi
  düz giriş dükkan sadece aylık müşteri sayımız 1400 2850 kişi
  ortağımdan ayrılacağım için 350 m2 alanı bu tarz iş iiçin kullanmayı düşünüyorum
  ister devir alabilirsiniz ister ortaklık olabilir çok yoğun bir bölgedir büyümek istediğimiz için böyle bir karar aldık bu bölgede bu tarz firmalar yoktur yanlız sermayem yok şuan da ortağıma ödeme yapacağım sermayem yok cadde üzeri merkezim üsküdar bağlarbaşı
  546 540 00 00 istanbulda iş yapmak isteyenlerde arayabilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu