Anasayfa / Ek İş, Ek Gelir / Takı Tasarımı İşi Yapmak

Takı Tasarımı İşi YapmakKadınların çalışma oranları oldukça düşüktür. Fakat kadınlar da artık bir yerden sonra bütçelere katkıda bulunmak istemektedirler. Onların evden para kazanma yöntemlerine uygun işler de onlara bu imkânı sağlamaktadır. Böylece her ev hanımı olan kadın da artık ek iş olarak birçok farklı işte evde çalışıp para kazanabilmektedir.

taki tasarim
Evde yapılan bu ek iş konuları da oldukça basit olmaktadır. Neredeyse hepsi kadınların uzmanlık alanlarına girmektedir. Bu işlerden biri de takı tasarımı işidir. Takı tasarımı kadınların oldukça yatkın olduğu bir konudur. Bu yüzden birçok firma takı tasarımı işini evlere vermekte ve böylece evlere ek gelir sağlamaktadır. Kadınlar hiç zorlanmadan takı tasarım işinde gayet başarılı olabilmektedir. Böylece hem vakitlerini verimli geçirmekte hem de evdeki diğer işlerine kolayca yetişebilmektedir.

Takı tasarım işlerini evlere veren firmalar genelde yapılan takı sayısı üzerinden ücret belirlemektedirler. Çalışan kişi genelde belli bir işi yapmaya zorunlu tutulmamaktadır. Ne kadar yaparsa o kadar ücret ödenmektedir. Bu durum da tam ev hanımlarına göre bir durumdur. Böylece işlerini yetiştirmek için telaşlı olmalarına da gerek kalmamaktadır. Aynı zamanda takı tasarımı işinde bütün malzemeleri firma getirip eve bırakmaktadır. Çalışan kişi kesinlikle kendisi malzeme almak zorunda tutulmamaktadır.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

34 Yorumlar

 1. Ben erzurumda yaşıyorum bu işe gerçekten çok ihtiyacım var elim hızlıdır lütfen yardımcı olurmusunuz

 2. iş ek gelir kozmetik ürünleri doğal sağlık ve güzellik ürünleri
  oriflame üyelik basvurusu

  Menu
  Para Kazanın

  Oriflame FırsatıPara Kazanın
  PARA KAZANIN

  Ekstra para kazanarak kendi gerçek işinizi kurun. Ne kadar ilerleyeceğinize ve nasıl bir yaşam tarzı elde etmek istediğinize siz karar verin. Dünya çapında düzenlenen konferanslar, güzellik eğitimleri ve ödül kazanma fırsatları sizin için var. Kolay bir adımla Oriflame’e katılarak başlayabilirsiniz.

  Kendi başarılı işini kurmayı hayal ediyor musunuz?

  Arkadaşlarınıza ve ailenize daha fazla vakit ayırarak gelir elde etmeyi hayal ediyor musunuz? Özgür, lüks, ödüllerle dolu profesyonel bir yaşam tarzına sahip olma arzun var mı? Yüksek bir kariyer inşa edebilmeniz için ekstra para kazanmaya başlayarak işinizi ne kadar ileri götürebileceğinize ve nasıl bir yaşam tarzı istediğinize siz karar verin. Hepsi sadece basit bir adımla başlıyor; Oriflame’e katılarak!.

  Oriflame ile para kazanmanın 2 yolu vardır!

  Oriflame Ürünlerini Satmak

  Eğer satmaktan hoşlanıyorsanız, müşterilerinizden topladığınız siparişler üzerinden kar ederek kazancınızı artırabilirsiniz. Her ay Oriflame size İsveç’te oluşturulan en yeni güzellik ürünlerinin bulunduğu yeni bir katalog sunmaktadır – bu da kataloğu göstererek satışınızı kolaylaştırmaktadır.

  Başkalarını bu başarıya katılmaya davet ederek daha fazla para kazanın

  Başkalarını Oriflame’e katılmaları için davet ederek kendi ekibinizi oluşturun. Sadece gelirinizi daha çok arttırmak değil aynı zamanda Oriflame Akademi eğitimlerine katılarak güzellik, iş ve yönetim becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Oriflame Güzellik Danışmanınız kendi ekibinizi kurma yolunda size yardım edecektir. Ekibiniz ile güzellik uzmanlığınızla ilgili bilgilerinizi paylaşarak kendi hayallerinizi gerçekleştirme yolunda ilerlediğiniz gibi onların da hayallerini gerçekleştirmeleri için yardımcı olacaksınız.

  Ekibiniz büyüdükçe ve başarılı oldukça kazancınız da büyümektedir.

  Sizi her aşamada destekliyoruz – Oriflame Akademisi

  Oriflame ve Liderleri, sizi her aşamada desteklemek için size çeşitli çalışma materyalleri ve eğitimleri sunmaktadır. En son teknolojilerle sizi başarı ile donatmak için online aplikasyonlara, araçlara ve e-eğitime sahip olacaksınız. Bunlar sizi her zaman ve her yerde online olarak siparişlerinizi vermenize ve başkalarını davet etmeye, kayıt etmeye olanak sağlamaktadır. Oriflame Akademi eğitimlerine ve etkinliklerine katılarak eşsiz güzellik ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgiye sahip olacak ve nasıl para kazanmanız gerektiğini öğreneceksiniz.

  Oriflame ile kendi işinizi online olarak yapabilmeniz için önde gelen online iş araçlarına ve aplikasyonlarına ulaşabileceksiniz.

  Oriflame fırsatları ile hayallerinize kolayca ulaşmak için küçük yatırımlar yaparak, risksiz, olağanüstü ödüllere sahip olabilirsiniz.

 3. Esra nur şahin

  Evde tac , gün çiçegi , gelin damak Bardakları vb şeyler üzerinde daha önce calistim Erzurum yakutiye

 4. Erzurum merkezde yaşıyorum el becerim yüksek ve işimi titiz ve düzenli yaparım. Geri dönüş yaparsanız sevinirim 🙂

 5. Merhaba bende ek is yapmak istiyorum ismim. Her türlü el becerim vardır face adresi esimin tel 05454102421

 6. Merhaba bende ek is yapmak istiyorum ismim. Her türlü el becerim vardır face adresi esimin

 7. Erzurum merkez irtibatinizi bkliyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir