Çiğköfte Bayilikleri

Taksim Çiğköfte Bayilik Veriyor

Taksim çiğköfte bayilik, taksim çiğköfte franchise, taksim çiğköfte franchising, çiğköfte dükkanı açmak, çiğköfte bayiliği

Taksim Çiğköfte konsepti bayilerimizi düşünerek en uygun maliyete karşılık en etkili görsel olmayı hedefler. Bayilerimizi düşündük, gereksiz harcamalardan uzak durmalarını sağladık.

Temel olarak zemini kırmızı beyaz fayansla kapladık. Duvarları yerin durumuna göre beyaz alçılı boya veya tek taraflık damalı fayanas olarak düşündük. Tavanlar düz alçı ve spot lamba. Duvarların ortasından kırmızı lambilerle desen verdik.

Temel konsept bu olsa da, bulunulan semt ve dükkan durumuna göre tasarıma dekoru bozmayacak Taksim Çiğköfte’ye özel dekorlar eklebiliriz. Masa ve sandalye seçimi tek kalemde olacağı için burada belirtmedik. Bayilik anlaşması ve dekorasyon esnasında diğer koşullar gerçekleştirilecektir.

Bayimiz olun

Taksim Çiğköfte bayisi olmak müşterilerinizi marka ve lezzet olarak en üst seviye tatmin eder. Aynı zamanda marka avantajlarından faydalanmanızı sağlar. Her türlü gazete,tv ve internet reklamları sizlere satış olarak geri döner. Bayimiz olabilmeniz gerçekten müşteriye değer verip vermemenizle bağlantılıdır. Bu yüzden aşağıdaki ön koşulları sağlamalısınız.

Bayilik Koşulları;

Bulunduğunuz bölgenin belli bir işleklikte olması (tarafımızdan değerlendirilecektir).
Dükkan yüzölçümünün 15m2 den az olmaması;
Müşterilere karşı güleryüzlü ve anlayışlı olunması,
Bütün görsellerin (tabela,dekor v.b.) tarafımızca belirlecek standartta olması.

Stand alabilirsiniz;

Taksim Çiğköfte sizlere bayilik dışında, kendi mevcut işyerinizde stand açma imkanı sunar. Bu sizin için hem maliyetinizin düşmesi anlamına gelir. Aynı zamanda satış noktamız olursunuz.

İletişim Bilgileri

Tel: 0 532 673 00 49
Tel: 0 532 677 32 37
Mail: bayilik@taksimcigkofte.com
Mail: bilgi@taksimcigkofte.com
Adres: Havaalanı Mah. No:46 Esenler / İSTANBUL

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu