Gıda ve Restoran Bayilikleri

Tantunizade restoranı açmak

TANTUNİZADE

65 bin TL’ye hazır restoran

Ankara merkezli Tantunizade 1997’de kurulmuş. Şirketin şimdi tamamı Ankara’da olmak üzere beş şubesi var. Bu şubelerin biri şirket tarafından işletiliyor, diğer dört şube ise franchisee’ler tarafından çalıştırılıyor.

Tantunizade
Tantunizade

Tantunizade Koordinatörü Sinan Tokgöz, “Türkiye’nin birçok farklı bölgesinden franchise talepleri alıyoruz. Ancak franchise verirken acele davranmayan bir şirketiz. Gelen talepleri değerlendiren uzman bir ekibimiz var. Franchise konusunda uzman arkadaşlarımız öncelikle açılması planlanan yeri inceliyorlar. Daha sonra bu yerle ilgili bir rapor hazırlanıyor. Franchise adayı ile bu rapor üzerinden görüşmelere başlanıyor. Görüşmeler olumlu sonuçlanırsa proje ekibimiz devreye giriyor. İsteyen yatırımcıya anahtar teslimi bir restoran hazırlıyoruz. Dileyen girişimciler bizim standartlarımıza uymak kaydıyla bu süreci kendileri tamamlıyorlar” diyor.

Tantunizade AVM’lerde 40-60 metrekarelik restoranlar açıyor. Bu tarz bir işletmenin anahtar teslimi fiyatı 120 bin TL. Tantunizade’nin cadde konsepti ise 60-140 metrekare arasında değişiyor. Bu tarz şubelerin tüm masraflar dahil toplam yatırım tutarı ise 65-70 bin TL arasında değişiyor. Her iki konseptten de aylık ciro üzerinden yüzde 5 pay alınıyor.

Telefon: 0312 280 32 88

Tantunu markalarını incelemek için link

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu