Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatlarıİş Fikirleri ve İş Kurmak

Tantuni Restoranı Açın

Marka tantuniciler şubeleşme atağında

Tantuni restoranı bayiliği veren firmalar. Kalite, hijyen ve lezzet konusunda standartlaşarak kendini ispatlayan tantuni markaları şimdi de franchising sistemiyle yeni şubeler açıyor. Aralarında franchise bedeli almayanlar var. İşte ünlü tantunicilerin yatırım şartları…

BUGÜNE kadar ancak büfe köşelerinde kendine yer bulabilen tantuni son birkaç yıldır adeta sınıf atladı. Tantuni restoranları, başta İstanbul olmak üzere büyük şehirlerde peş peşe şubeler açıyor. Bu değişim doğal olarak “tantunici” tipine de yansıyor. Tezgahın başından ayrılmayan, babadan ya da ustadan gördüğü işi yapan işletme sahiplerinin yerini, yenilikçi ve eğitimli girişimciler aldı.

Tantuni restoranı
Tantuni restoranı

Standart bir kaliteyi modem, şık ve konforlu mekanlarda sunan, bu alanda yeni bir tarz yaratan tantuniciler; sadece Türkiye’de değilyurtdışında da şubeler açmaya başladılar. Şube sayısını artırıp, markalarım yaygınlaştırmayı hedefleyen tantuni restoranları, cazip koşullarda franchise veriyorlar. Aylık ciro potansiyeli restoranın bulunduğu lokasyona göre değişiyor. Yeni açılanlar arasında kendini bir yılda amorti edebilen restoranlar bile var.

Tantuni Bayiliği Veren Markalar

Göksel Tantuni Bayilik Veriyor

 

Biftek 33 Tantuni Franchise Giriş Bedeli Almıyor

Ayla Tantuni Franchise Veriyor

MMY Tantuni Şubesi Açmak

Tantunizade Bayilik Şartları

Polen Tantuni Franchise Şartları

33 Tantuni Kebap Bayilik Veriyor

Restoran açmak için bayilik veren markaları incelemek için tıklayınız.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu