Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Gıda ve Restoran Bayilikleri / Tarihi Çiçek Lokantası Türkiye Genelinde Bayilikler Veriyor

Tarihi Çiçek Lokantası Türkiye Genelinde Bayilikler VeriyorTARİHİ ÇİÇEK LOKANTASI
Hedef Türkiye geneli

Ankara merkezli Tarihi Çiçek Lokantası‘nın geçmişi 1949’a dayanıyor. Osmanlı ve Türk mutfağı yemeklerinin bulunduğu Tarihi Çiçek Lokantası, 2008’de el değiştirerek Nadir Dağhan tarafından satın alındı.

tarihi cicek lokantasi

Yeniden yapılandırılan marka, büyüme planları çerçevesinde franchise vermeye karar verdi. Halihazırda markanın bir şubesi bulunuyor. Diyarbakır ve İstanbul gibi farklı şehirlerden girişimcilerle görüştüklerini söyleyen Nadir Dağhan, “Girişimcilerle sinerjimizin tutması çok önemli. Bu işi yürütebilecek doğru isimleri bulursak Türkiye geneline açılmayı hedefliyoruz” diyor. Tarihi Çiçek Lokantası’nın yatırım maliyeti mekanın büyüklüğüne göre 300-500 bin TL arasında değişiyor.
tarihi cicek lokantasi bayilik

Franchise giriş bedeli 50-100 bin TL civarında. Nadir Dağhan, iyi lokasyonda bulunan bir restoranın 100-150 bin TL civarında ciro yapabileceğini söylüyor. Şirketin hedefi 2015’e kadar mağaza sayısını 10’a çıkarmak.

Tel:

0 312 285 62 42

0 312 285 62 51

0 312 285 62 52

  Hello Kitty World Bayilik VeriyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Tostmatik Franchise Verecek

Türkiye’de ilk ve tek tost yapabilen Tostmatik tescilli marka adıyla uluslararası patente sahip bir tost …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir