Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Çiğköfte Bayilikleri / Tatlıses Çiğköfte Salonu Açabilirsiniz

Tatlıses Çiğköfte Salonu AçabilirsinizTATLISES ÇİĞ KÖFTE
Şube sayısını 250’ye çıkaracak

İbrahim Tatlıses tarafından 1993 yılında kurulan Tatlıses Gıda bünyesinde faaliyet gösteren Tatlıses Çiğ Köfte, ilk şubesini 2009’da açtı. İlk franchise şubesini de 2011’de açan firmanın halen 56 ilde 247 şubesi bulunuyor. Yurtdışında ise Almanya ve Hollanda’da beş şubesi var.

Dünya piyasalarındaki yoğun rekabeti göz önüne aldığımız zaman franchising sistemi ile kendi işinin sahibi olmak kolay ve risksiz görülüyor. Sistem sayesinde KOBİ’ler bile tek başlarına altından kalkamayacakları teknolojilere sahip olma, bu konularda ücretsiz eğitim alma, ana firmanın promosyon hizmetlerinden yararlanma ve yeni geliştirilmiş ürüne sahip olma şanslarını elde ediyorlar.

tatlises-cigkofte-bayilik
Biz Tatlıses Gıda olarak franchiselarımıza öncelikle geniş kapsamlı bir eğitim veriyoruz. Franchiselarımızın hepsini Tatlıses ailesinin bir ferdi olarak görüyor ve öncelikle onların ticaretlerinde memnun kalmalarını sağlıyoruz. Bu bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özellik.

Tatlıses çiğköfte franchising sorumlusu Fatma Atasever, yeni şubeler açarak büyümeye devam ediyoruz diyor.

Şirket franchise isim bedeli olarak 5 bin TL talep ediyor. Bir şubenin toplam yatırım tutarı ise 15-20 bin TL arasında değişiyor.

Firma, yatırımcılara satışa hazır halde, anahtar teslimi işyeri sunuyor. Mağaza dekorasyonunu ve diğer gerekli donanımları kendileri hazırlamak isteyen girişimcilere ise gerekli standartlara uyulması koşuluyla izin veriliyor. Faaliyete geçen şubeler sürekli denetim altında tutuluyor.

Telefon: 0212 283 07 67

çiğköfte dükkanı açmak için sitemizde bulunan diğer çiğköfte bayilik konularını da inceleyiniz.

  Battalbey Çiğköfte Bayilik VeriyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Adıyaman Çiğ Köftecisi Bayilik Veriyor

Meşhur Adıyaman çiğköftecisi ömer usta bayiliğini alarak kendi dükkanınızı açabilirsiniz. Çiğköfte ülkemizde oldukça revaçta ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir