Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Gıda ve Restoran Bayilikleri / Tavuk Dünyası Restoranı Açabilirsiniz

Tavuk Dünyası Restoranı AçabilirsinizTAVUK DÜNYASI
30 şube açacak

tavuk dunyasiTavuk Dünyası hızla büyüyen bir franchise örneği. Restoranlarında doğal sebze ve baharatlar kullanılarak çok farklı reçetelerde kendine özgü ürünler hazırlanıyor. Soslu tavukların yanı sıra kırmızı et ürünleri de var. Bu konulara çok önem verdiklerini belirten Tavuk Dünyası kurucu ortağı Taylan Kaya, “Malzeme seçimine çok özen gösteriyoruz. Örneğin Şanlıurfa’dan aflatoksin içermeyen biber getiriyoruz.
Kullandığımız diğer malzemeleri de aynı titizlikle tedarik ediyoruz” diyor. Tavuk Dünyası’nın 20 restoranı var. 2013’te şube sayısının 50’ye çıkarılması hedefleniyor. Bir Tavuk Dünyası restoranı açmanın maliyeti 220-400 bin TL arasında değişiyor. Aylık franchise ödemesi, operasyon ve reklam katkı bedeli adı altında cirodan yüzde 3.5 pay alınıyor.

Tavuk Dünyası yurtiçindeki büyüme planlarının yanı sıra yurtdışında da şubeler açmayı hedefliyor. Şirket bu doğrultudaki ilk adımları Dubai ve Suudi Arabistan’da atmaya hazırlanıyor. Tüm bunları gerçekleştirebilecek bir altyapı sahip olduklarını vurgulayan Kaya, bu işe başlamadan önce bir buçuk yıi Ar-Ge çalışması yaptıklarını söylüyor. Kaya, sözlerini şöyle sürdürüyor: ?Markamızın gelişim süreci çok hızlı oldu, tik şubemizi açtıktan sonra hem AVM yönetimleri hem de bayi adaylarından yoğun ilgi gördük. Gıda üretim ve mimari konseptimizle ödüller aldık.”

Telefon: 0216 399 17 80
E-posta: info@tavukdunyasi.com

  Mr.Kumpir ‘En Güzel İş’Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Sosisev Bayilik – Sosisev Standı Açmak

Avrupa’da Hotdog olarak bilinen sosisli sandviçin Türk damak tadına uygun olarak üretilip, çeşitli soslarla tatlandırılarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir