Gıda ve Restoran Bayilikleri

Tavuk Dünyası Restoranı Açabilirsiniz

TAVUK DÜNYASI

Yeme-içmede yeni kulvar oluşturdu

2011 yılında kurulan Tavuk Dünyası, bugün 180’nin üzerinde restoranıyla tavuk ağırlıklı menülerini tüketicilerle buluşturuyor. Kurulduğu günden bu yana tüketicilere alışılmışın dışında bir konsept sunan Tavuk Dünyası, Türkiye’de yeme-içme sektöründe yeni bir kulvar oluşturdu. Üretim merkezi Şekerpınar’da bulunan şirket, franchising modeliyle büyüyor.

Halihazırda Tavuk Dünyası’nın 45 ilde 184 noktada şubesi bulunuyor. Bunların 159’u franchise şube olarak faaliyet gösteriyor. Şirket, 2019 yılı sonuna kadar toplamda 50 restoran açmayı hedefliyor. Tavuk Dünyası CEO’su Volkan Mumcu, bunların 40’ının franchise olacağını söylüyor Franchise giriş bedeli olarak 300 bin TL + KDV talep ediliyor. Tavuk Dünyası’nın bir restoranı için ortalama yatırım maliyeti ise 800 bin TL ile 1 milyon 250 bin TL arasında değişiyor. Royalty fee ve reklam katkı bedeli olarak yüzde 5 ciro primi alınıyor.

Tavuk Dünyası

Şirket, İstanbul, İzmir, Ankara, Trabzon ve Antalya başta olmak üzere şubesinin bulunmadığı iller de dahil Türkiye’nin her iline açılmayı hedefliyor. Tavuk Dünyası, menülerini dünyanın farklı mutfaklarından aldığı ilhamla kendi AR-GE mutfağında, özgün marinasyon yöntemi ve dünya lezzetlerini taşıyan gizli reçetelerle hazırlıyor.

Tavuk Dünyası yurtiçindeki büyüme planlarının yanı sıra yurtdışında da şubeler açmayı hedefliyor. Şirket bu doğrultudaki ilk adımları Dubai ve Suudi Arabistan’da atmaya hazırlanıyor. Tüm bunları gerçekleştirebilecek bir altyapı sahip olduklarını vurgulayan Kaya, bu işe başlamadan önce bir buçuk yıi Ar-Ge çalışması yaptıklarını söylüyor. Kaya, sözlerini şöyle sürdürüyor: ?Markamızın gelişim süreci çok hızlı oldu, tik şubemizi açtıktan sonra hem AVM yönetimleri hem de bayi adaylarından yoğun ilgi gördük. Gıda üretim ve mimari konseptimizle ödüller aldık.”

Telefon: 0216 399 17 80
E-posta: info@tavukdunyasi.com

Tavuk Dünyası Yatırımcı Arıyor

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu