Gıda ve Restoran Bayilikleri

Tavuk Dünyası Yatırımcı Arıyor

Tavuk Dünyası, franchising veriyor

Franchise giriş bedeli olarak 300 bin TL + KDV talep ediliyor. Tavuk Dünyası’nın bir restoranı için ortalama yatırım maliyeti ise 800 bin TL ile 1 milyon 250 bin TL arasında değişiyor. Royalty fee ve reklam katkı bedeli olarak yüzde 5 ciro primi alınıyor.

Tavuk Dünyası, 2003 yılından bu yana faaliyet gösteren, bugün dört ilde 15 farklı noktada restoran- cafe hizmeti veren şirketleri bünyesinde bulunduran Özmar A.Ş. tarafından geliştirilmiş bir konsept. Özmar A.Ş. bünyesinde restoran danışmanlık hizmetleri birimi, restoran tedarik birimi ve lojistik hizmetleri birimleri aktif olarak restoran işletmelerine destek veriyor.

îki yıl süren Ar-Ge ve markalaşma süreci sonunda altyapı çalışmaları tamamlanan Tavuk Dünyası, kısa süre içinde İstanbul’dan başlayarak Türkiye’ye yayılmayı hedefliyor.

Tavuk Dünyası

Dört ayda toplam sekiz şubeye ulaştıklarını söyleyen Tavuk Dünyası Genel Müdürü Taylan Kaya, 2019 yılının sonunda 234 şubeye ulaşmayı hedeflediklerini belirtiyor.

800 BİN TL’YE AÇABİLİRSİNİZ

Şubat ayından itibaren franchising verdiklerini ifade eden Kaya, “Franchise sistemi markamızın gelişimi için en iyi yöntem olarak gördüğümüz için seçtik. Çünkü franchise sistemi, işini geliştirmek ve yeni iş kurmak isteyen girişimcileri bir araya getiren ve markanın gelişmesini sağlayan ve her tarafın haklarını en iyi şekilde koruyan bir sistem” diyor.

Franchise sistemi ile alışveriş merkezinde açılacak bir restoranın maliyeti 800 bin ile 1.250 bin TL arasında değişiyor. Aylık sürekli franchise ödemesi operasyon ve reklam katkı bedeli adı altında yüzde 5 olarak alınıyor. Alışveriş merkezi veya ana arter bir caddede açılan restoranın geri dönüşü yerin durumuna göre iki yıl ile dört yıl arasında değişiklik gösterebiliyor.

14 SAAT MARİNE EDİLİYOR

15 yıldan fazla yiyecek-içecek sektöründe faaliyet gösterdiklerini belirten Kaya, Tavuk Dünyası konseptinin diğer markalardan farklı olduğunu söylüyor ve şöyle devam ediyor:

“Bize özel reçetelerimizle hazırladığımız soslarımızla tavuklar 12 ile 14 saat aralığında marine ediliyor. Ürünlerimiz şubelerde farklı bir işleme tabi tutulmadan müşterilerin önünde pişiriliyor. Uzun raf ömrü sağlayan katkı maddeleri kullanmıyoruz. Konserve veya şoklanmış ürünler, gıda boyalarına yer vermiyor, doğal ve taze gıdalarla hazırlıklarımızı yapıyoruz. Tavuk Dünyası restoranı açmak isteyen yatırımcı adaylarında aranılan en büyük kriter, franchise sistemini bilmesi ve özümsemesi, markaya sahip çıkması ve markanın büyümesine kadar özen göstermesi.”

İŞİN AYNASI

Uygun yer: AVM’ler ve işlek caddeler.
İlk sermaye: 800 bin ile 1.250 bin TL arasında değişiyor.
Ciro hedefi: Lokasyona göre değişiyor.
Bayilerde aranan özellikler: Franchise sistemini bilmesi, markaya sahip çıkması.
Başvuru için: 0533 607 59 94 ya da info@tavukdunyasi.com

Tavuk Dünyası Restoranı Açabilirsiniz

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu