Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Kahve Kafe Bayilikleri / Tea Coffee Store Franchise İle Şubeler Açacak

Tea Coffee Store Franchise İle Şubeler AçacakTea Coffee Store, ilk şubesini dört yıl önce İstanbul Beylikdüzü’nde açmış. Bu yıl şubeleşme kararı alan firma bu doğrultuda ilk kez franchising sistemiyle şubeler açmaya hazırlanıyor. Markanın kafe ve kaferestoran olmak üzere iki farklı konsepti var.

Tea Coffee Store
Yeni açılacak ilk beş şubeden franchise giriş bedeli alınmayacağını belirten Tea Coffee Store’un sahibi Selçuk Aydemir, “Beşinci şubeden sonra açılacak şubelerden isim hakkı bedeli alınacak. Franchise giriş bedeli kafe konseptlerinde 20 bin dolar olarak belirlendi. Kafe restoranlarda ise 50 bin dolar isim hakkı alınacak” diyor. Tea Coffee Store’un kafe konsepti 50-60 metrekare büyüklüğünde olacak. Bunun toplam yatırım tutarı ise 150-200 bin TL arasında değişiyor. Kafe-restoranlarm büyüklüğü ise seçilecek lokasyona göre değişiyor. Kafe-restoranlarda yatırım tutarı ise 500-600 bin TL arasında değişiyor.

Telefon: 0212 854 05 55

  Bosna Kahvecisi Bayiliği AlmakYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Gloria Jean’s Coffees Franchise

GLORIA JEAN’S COFFEES 100 şubeye ulaşmak istiyor 1979 yılında Amerika Chicago’da kurulan Gloria Jean’s Coffees, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir