İş Fikirleri ve İş Kurmak

Teknoloji alanında yeni iş fikirleri

Teknoloji alanında iş fikirleri dikkat çekiyor. Giyilebilir Teknolojiler artık girişimcilerinde gündeminde, teknolojiyi yanımızda taşımak ve onları giymek tüketicilerin daha çok dikkatini çekiyor. bu yüzden bu alanda gelişen yakın geleceğin teknoloji dolu iş fikirlerinden sizlere bazı örnekler sunmak istedik.

1- Yürüdükçe telefon şarj eden bot : Bu kez de botlar teknolojiye ayak uydurmuş. Kullanıcı yürümeye başladıkça botun içindeki ısı artıyor ve bu ısı enerjiye çevriliyor. Aynı şekilde telefonunuzu botun yanında bulunan özel bölmede muhafaza edebiliyorsunuz.

1

2- Akıllı saatler : Apple’ın da üzerinde kafa yorduğu akıllı saatler gelecekte çok daha önemli bir role sahip olacak. Telefon aramaları yapabilen saatler standart bir saatin çok ötesinde bir donanıma sahip olacak.

2

3- Telefon ve eldiven : Cep telefonlarını bir yana bırakalım. Artık eldivenlerle de telefonlardaki gibi görüşme yapabiliyoruz. Bu özel eldivenin üzerinde SIM kart yuvası bulunuyor ve çağrı alıp arama yapabiliyoruz. Cihazın kulaklığı baş parmakta, mikrofonu ise serçe parmakta yer alıyor.

3

4- Klavyeli pantolon : Siz hiç Bluetooth teknoloji pantolon giydiniz mi? Bilgisayara bağlanan pantolonun üzerinde bulunan klavye butonlarıyla yazı yazabiliyorsunuz. Pantolunun üzerinde aynı zamanda hoparlör de yer alıyor.

4

5- Telefon şarj eden bikini : Güneş enerjisinin kullanım alanı yakın gelecekte daha da artacak. Bunun bir örneği de güneş enerjisi paneliyle donatılmış bikinide yer alıyor. Böylece kullanıcılar bir yandan kumsalda uzanırken diğer yandan telefonlarını yanı başlarında priz bulma derdi olmadan şarj edebiliyor. Böylece hem şarj sorunu bitiyor hem de bu soruna pratik bir çözüm bulunmuş oluyor.

5

6- Nerede olduğunuzu otomatik paylaşıyor : Cebinize koyacağınız bu özel cihaz ile otomatik olarak gittiğiniz yerlerde check-in yapabiliyorsunuz. Facebook ve Foursquare’de yer paylaşımında sık sık bulunuyorsanız bu cihazı denemenizde fayda var.

6

7- Bileklik şeklinde bir klavye : Daha çok askeri amaçla üretilen cihaz aynı zamanda su geçirmiyor.

7

8- Gözlük ve Usb : Uzaktan sıradan bir gözlüğe benzese de aslında ufak bir farkı var. Gözlük iki parça haline geldiğinde USB hafıza olarak da gözlüğünüzü kullanabiliyorsunuz.

8

9- T-Shirt ve WiFi : Bulunduğunuz bölgede WiFi sinyali var mı? Sinyalin gücü nasıl? Giydiğiniz bu özel T-Shirt ile bunu öğrenebiliyorsunuz.

9

10- Casus Kamera : Bugün olduğu gibi yakın gelecekte de sık sık kullanılacağı şüphesiz bir cihaz: Casus kamera..

10

11- Klimalı Gömlek : Yazın sıcaktan bunalanlar için üretilen bu özel gömleğin üzerinde yer alan fan ile aşırı sıcak kabusu da bitiyor.

11

12- Metal bulan Terlikler : Metal dedektörü özelliğine sahip olan bu özel terliklerle metallerin yerini anında tespit edebiliyorsunuz.

12

13- Bisikletçiler için Sinyal veren Kıyafetler : Daha çok bisiklet kullanıcıları için tasarlanan bu özel giysi, frene basıldığında kırmızı yanıyor.

13

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

 1. 2013 de 4000 TL haftalık ciro yapmak ister misiniz ?
  yaşam kalitenizi artırmak ? o zaman size sesleniyorum
  devlet memurları
  ev hanımları
  öğrenciler

  ek işe ihtiyacı olanlar
  işi olmayıp iş kurmak isteyenler
  yaşam kalitenizi artırıp sevdiklerinize daha çok zaman ayırıp ve bunun yanında hayal edemeyecek kadar para kazanmak isteyen arkadaşlar bu iş tam size göre işle ilgili biraz konusuca olursak sanal pazarlama değil internet reklamı değil ve karşınıza cıkmış bir iş değil . 2013 milenyum cağınız olacak bir iş fikri biz şuan aydın merkezde bu işi yapmaktayız işe inancınız yoksa gelip görebilirsiniz çalışma seklimizi ve kazancımıza canlı şahit olabilirsiniz biz ciddiyiz bu yazıyı önemseyin ve arayın eminim sizinde aklınızda bir şeyler canlanacak irtibat 05300388045

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu