Anasayfa / Teknoloji İnovasyon / Telefonunuzu Fabrika Ayarına Döndürmenin Kolayı Var

Telefonunuzu Fabrika Ayarına Döndürmenin Kolayı VarTelefonunuzu bazen içindeki uygulamalar yüzünden şişip yavaşladığı için, bazen güvenliğiniz için, bazen de satmadan önce temiz bir şekilde teslim etmek için ilk satın aldığınız haline döndürmek istersiniz. Aslında hemen hemen her cihazın ayarlarında bir yerlerde böyle bir seçenek yer alıyor. Sorun şu: Bu kadar çok farklı cihazın ve sürümün yer aldığı bir ortamda, sizin telefonunuzda bu ayarın nerede olduğunu nasıl bulacaksınız?
fabrika ayarlari

Böyle bir durumda yapmanız gereken doğruca Hardreset.info web sitesinin yolunu tutmak ve karşınıza çıkan pencereye kullandığınız cihazın modelini yazmak. Cihazın içindeki tüm bilgileri silerek fabrika ayarlarına döndürmenizi sağlayan ayarları burada bulabilirsiniz. Ayrıca telefondaki verileri silmeyen, bunun yerine sadece yeniden başlamaya zorlayan Soft Reset adlı fonksiyona dair açıklamalar da yine sitede yer alıyor.Tabii bu işe kalkışmadan önce telefonunuzdaki önemli bilgilerin yedeğini almayı unutmayın.

  Elektronik Hafıza Teknolojisinde Kontrol Edilen Manyetik BölgelerYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Siber Saldırı Yöntemleri Neler? Nasıl Korunmalı?

Siber saldırılar 2021’e kadar yılda 6 trilyon dolar global maliyete yol açacak. Peki, bu yıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir