Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Tesbihci Dede Bayilik Şartları

Firma İsmi : TESBİHCİ DEDE
Bayilik Kategorisi : Tesbih, Takı, Broş, Yüzük, Kol Düğmesi vb.
Kuruluş Yılı : 1990
Şube Sayısı : 2
Firma Tanıtım : Mağaza ürün konseptimiz kendi özel tasarımlarımızla beraber Tesbih, Takı, Broş, Yüzük, Kol Düğmesi vb. ürünlerinden oluşmaktadır.

tesbihci dede bayilik

Tesbihci Dede Bayilik Şartları

Mağaza ürün konseptimiz kendi özel tasarımlarımızla beraber Tesbih, Takı, Broş, Yüzük, Kol Düğmesi vb. ürünlerinden oluşmaktadır.

Mağazalarımız minimum 25 m2 büyüklükte olmaktadır. Mağaza açılması düşünülen bölge genel kriterleri doğrultusunda incelenir ve lokasyon uygunluğu konusunda ekibimiz tarafından gerekli çalışmalar titizlikle yapılarak nihai karar verilir. Mağaza ve lokasyonu konusunda onay verildikten sonra Tesbihci Dede bayilik ana sözleşmesi karşılıklı imzalanır.

Mimarlarımız,sizler tarafından kiralanan veya satın alınan yada Tesbihci Dede merkez ekibi tarafından ana sözleşmesi yapılıp sizinle alt sözleşme yaptığı mağzayı titizlikle projelendirir. Mağazalarımızın tümünün aynı standartlara ve aynı konsepte sahip olması gerekmektedir. Mimarımız mağazanızın detaylı dekorasyon projesini hazırladıktan sonra size teklifle sunar. Bu projenin uygulama aşaması belli standartlarda tarafımızdan yapılmaktadır. Mimari projelerin bitimini takiben ürün tespiti yapılır. Mağazada teşhir edilecek ürünler yalnızca Tesbihci Dede’dentemin edilir. Standart olan teşhir malzemeleride tarafımızdan yaptırılır. Seçilecek ürünler sizler tarafından da bizlerin kontrolu ve yardımıyla merkez mağazadan seçilebilir.

Tesbihci Dede Bayilik Bedeli

Tesbihci Dede franchise mağaza verilmesi için işletmecinin girişimci bir ruha sahip olması ve başarıya odaklanması çok büyük önem taşımaktadır.

Bu sistemde, işletme, yönetim, muhasebe,reklam çalışmaları,barkod ve personel eğitimi gibi ana konularda hazır ve destek göreceğiniz bir sisteme sahip olmaktasınız. Ayrıca mağaza yönetimi için gerekli teknoloji ve bilgi işlem alt yapısında danışmanlık, dekorasyon, mağaza personelinin giyim tarzı, program ve web hizmeti uygulamaları da tarafımızdan yönlendiriliyor. .

Güvenli ve istikrarlı bir iletişimi, sistemin verimli çalışması için temel unsur olarak Tesbihci Dede ekibimiz mağazalarımızın faaliyet standartlarını izlemek ve gelişmesine yardımcı olmak amacıyla periyodik olarak mağaza denetimler gerçekleştireceklerdir.

Bayilik ile ilgili Destekler : REKLAM ve PAZARLAMA EĞİTİM
İsim Hakkı Bedeli: 5.000 TL
Dekorasyon m2 Tahmini Birim Fiyatı: 1.500 – 2.000 TL
Yatırım Tahmini Geri Dönüş Süresi: 6-12 Ay
Toplam Tahmini Yatırım Bedeli: 100.000 TL
Ortalama Kar Marjı: %200
Merkeze Şube sayısı: 2
Reklam Katılım Ücreti: 1.000 TL

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : KADİR PARLAK
Telefon : 0 543 811 5222
Müşteri Hizmetleri : 0 850 302 2981
Web Sitesi : www.tesbihcidede.com
E-posta Adresi : kadirparlak@kadirparlak.com
Adres : Oltu Taşı El Sanatları İş Merkezi Ahyuka Sanat Oltu Taşı No:4 Oltu / Erzurum

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu