Anasayfa / İş Fikirleri 2019 - Girişimcilik / Tezgah Üzerinde Telefonları Kablosuz Şarj Eden Yaratıcı İş Fikri

Tezgah Üzerinde Telefonları Kablosuz Şarj Eden Yaratıcı İş FikriTezgah, akıllı telefonları kablosuz olarak şarj edebiliyor

Günümüzde akıllı telefonlar, hayatımızın vazgeçilmezleri oldukları için, kullanıcıların sıcak içecek vasıtasıyla telefonlarını şarj etmelerine imkan tanıyan Epiphany onE Puck gibi bir çok yaratıcı şarj fikrini gördüğümüzde o kadar da şaşırmıyoruz. Şimdi ise daha yaratıcı bir ürün ile karşı karşıyayız. DuPont Corian. DuPont Corian, kullanıcıların telefonlarını sadece üstüne bırakarak şarj edebildikleri bir mutfak tezgahı. Çok şaşırtıcı değil mi?

dupont
Duracell Powermat, şarj istasyonundan güç transferi için elektro manyetik emilimini kullanan kablosuz şarj etmenin mümkün olduğunu göstermişti. DuPont, bu teknolojiyi ürünlerine entegre etmek için Power Matters Alliance şirketi ile birlikte çalıştı. Ticari ve normal kullanıma uygun olan bu tezgah, içerisindeki gömülü Powermat teknolojisi gibi granit hissini veren katı bir yüzeye sahip. Duracell firmasının AccessCase telefon kabıyla birlikte kullanıldığnda, kullanıcılar, sadece telefonlarının ahizlerini yüzeye yaklaştırarak telefonlarını şarj edebiliyorlar.

Akıllı telefonları şarj edebilen bir tezgah, kullanıcıların sürekli telefonlarının bataryalarını sonuna kadar dolmasını beklemesini ortadan kaldırıyor. Bu da, bu tezgahın günlük yaşamı kolaylaştıracağı anlamına geliyor. Peki bu tezgah, ev mobilyalarında standart olarak sunulabilir mi?

Website: www.dupont.com

kaynak : www.myfikirler.com

  İş Kurmak İstiyorum Ama Ne İşi KurabilirimYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak, Üzüm bağı kurmanın maliyeti Üzüm son dönemlerin flaş …

Bir yorum

  1. çok meraak ettim.dönüş yaparsanız sevinirim….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir