İlan, Tanıtım, Ticaret, İş Birliği

Ticaret, İşbirliği, Ortaklık Teklifleri 2012

Araç içi hava temizleyici
15 yıllık deneyime sahip İspanyol plastik üreticisi, geliştirip patentini aldığı mikro kapsül kokular içeren plastik tabletler için distribütör arıyor. Bu yeni ürünler otomobillerin çakmak yuvasına takılıyor ve araç içindeki havayı temizlemek için kullanılıyor.
Referans numarası: 20110524018

Kaban üreticisinden ortaklık teklifi
Yıllardır kendi üretim tesislerinde ağırlıklı olarak kaban üreten MakedonyalI bir tekstil üreticisi, yeni üretim hatları kurmak için partner arıyor.
Referans numarası: 20120907009

isyapmak1Paneller için jel teknolojisi
Çek Cumhuriyeti’nden bir firma, düşük moleküler ağırlıktaki silikon lastiklere dayandırılmış yöntemle silikon elastomerin enkapsülen şeklinde bir güneş cihazı geliştirmiş. Güneş santrallerinde kullanılacak bu yenilikçi teknolojinin lisans haklan da Çek firmada. Söz konusu teknoloji sayesinde daha yüksek enerji elde edilebildiği, ortaya herhangi bir atık çıkmadığı belirtiliyor. Çek firma ticari anlaşmalar yapabileceği şirketlerle görüşmek istiyor.
Referans numarası: 12 CZ 0744 3PC9

Endüstriyel otomasyon hizmeti
Endüstriyel otomasyon pazarında faaliyet gösteren, bu alanda 20 yıllık deneyime sahip PolonyalI bir KOBİ, taşeronluk hizmeti vermek istiyor. Şirket aynı zamanda anahtar teslimi alüminyum ve çelik harmanlama hizmetleri sunuyor.
Referans numarası: 20120912029

Yeni bir kumaş arıyor
Litvanyalı bir şirket, tekstilde kullanabileceği ve yaratıcı ürünler geliştirebileceği yeni bir kumaş türü arıyor. Bu yenilikçi kumaş çocuk oyuncaklarında kullanılacak. Bu noktada firma, üretim anlaşmaları imzalayabileceği ortaklar arıyor.
Referans numarası: 12 LT 57AB 3PGL

MakedonyalI şirket partner arıyor
Bilgisayar onarımı alanında faaliyet gösteren MakedonyalI bir şirket, ortak yatırım İçin uygun partner arıyor.
Referans numarası: 20120918003

İtalyan güzellik ürünleri
İtalya’da profesyonel güzellik ürünleri üreten bir şirket, ürünleri için distribütör arıyor. Bu alanda 30 yıllık deneyime sahip olan firma, kendi bilim ekibiyle, özellikle estetik problemlere yönelik ürünler geliştiriyor, istenilen distribütörün estetik ve güzellik ürünleri konusunda deneyimli ve geniş bir dağıtım ağına sahip olması bekleniyor.
Referans numarası: 20120920004

Makine titreşimi için teknoloji
Bilgi teknolojileri ve mühendislik sistemleri konusunda uzmanlaşmış bir Alman şirketi, dönen makine parçalarının titreşimlerinin görüntülenmesinde kullanılabilecek sistem arıyor. Söz konusu sistem geliştirilebilmen, karmaşık görüntüleri analiz edebilmeli ve yapay bir zeka tarafından uygulanabilmen. Firma, başarılı bir konsorsiyum oluşturmak için konuyla ilgili endüstriyel ortaklar arıyor. Referans numarası: 12 DE 12713Q2X

Yağmur suyu tankı
Özellikle bitkilerin sulanması için yağmur sularının depolanabildiği enjeksiyonlu kalıp üretiminde uzmanlaşmış bir Italyan şirketi, yenilikçi bir sistem geliştirmiş. Öncelikle yağmur suları bir plastik tankta depolanıyor. Daha sonra basit bir boru sistemi yardımıyla doğal yağmur suları bitkilere ulaştırılıyor. İtalyan şirket, bu sistemin geliştirilebilmesi için partner arıyor.
Referans numarası: 12 İT 55W6 3POC

iç mekan tasarımcısı Türkiye’ye gelecek
İç mekanların tasarımı konusunda faaliyet gösteren bir Italyan şirketi, hizmetlerini Türkiye pazarına sunmak istiyor. Bu doğrultuda benzer alanlarda faaliyet gösteren firmalarla İşbirliği yapılacak.
Referans numarası: 20120802035

Su geçirmez yapı malzemeleri
Su geçirmez yapı malzemeleri konusunda uzmanlaşmış Yunanlı bir şirket, ortak yatırım yapabileceği firmalarla görüşmek istiyor. Yunanlı şirketin yetkilileri aynı zamanda taşeronluk hizmeti de verileceklerini belirtiyorlar.
Referans numarası: 20120917005

Termostat üretimi için yeni bir teknoloji
Termostat üretimi çini yeni bir teknoloji geliştiren İsveçli şirket, bu teknolojiyi kullanmak isteyen firmalarla temas kurmak istiyor. Aynı zamanda termostat üreten isveçli şirket, stoktaki ürünlerini satmak istiyor.
Referans numarası: 20120906024

Yeni bir geri dönüşüm teknolojisi
Macarlstanlı bir şirket, metallerin geri kazanımı için yüzeylerin elektrik kaplama yöntemine dayandırılan bir teknoloji geliştirmiş. Söz konusu teknoloji gümüş, bakır, kalay, nikel kaplamalar sırasında ortaya çıkan metal atıkların kullanılabilir hale gelmesini sağlıyor. Macar şirket, Hsanslama veya ticari anlaşmalar yapabileceği firmalar arıyor.
Referans numarası: 12 HU 50S5 3PVVY

Çevre dostu alüminyum alaşım
Ispanya’da havacılık ve denizcilik sektörleri için Ar-Ge projeleri geliştiren ve kalite kontrol alanında faaliyet gösteren bir firma, çevre dostu alüminyum alaşımlarının geliştirilmesi projesine katılacak, bu konuda zengin tecrübesi bulunan firmalarla işbirliği yapmak istiyor.

Projeye katılmak isteyen firmalarda aranacak temel özellikler şu şekilde sıralanıyor: Alüminyum alaşımlarının geliştirilmesi konusunda tecrübe sahibi olmak; yapı bakımından büyük, alüminyum-lityum-magnezyum alaşımlarında 1-2 referans verebilmek; dinamik testler gerçekleştirebilecek altyapıya sahip olmak…
Referans numarası: 10 ES 27F4 3J4K

Ambalaj sanayisinde yeni teknikler
Ambalaj sanayisi için tasarım ve yeni teknolojiler geliştiren bir Fransız şirketi, deneyim ve teknik bilgi sunuyor. Şirket, ambalaj sanayisi için sızdırmazlık sistemleri, asepsi (mikropsuzluk), titreşim azaltma alanlarında yeni teknolojilere sahip. Ayrıca şirketin hacimsel dozajlama, lastik birleştirme ve metal ürünleri için tıpa ve piston deneyimi var.
Referans numarası: 11FR 38n0 3M03

Ekolojik su arıtma için yeni yöntem
Bir Fransız şirketi, su arıtılması İçin basit ekolojik yenilikçi bir yöntem geliştirmiş. Bu yöntem mevcut su minerallerini koruyor. Sudaki ağır metal, virüs, kolera gibi zararlı maddeleri süzüp çıkarabiliyor. Fransızlar, teknik destekli ticari anlaşmalar yapmak İstiyor.
Referans numarası: 11 FR 38n0 3MY2

Asansör üreticisi taşeron arıyor
Almanya’da asansör kapı ve kabinleri üreten bir şirket, taşeronluk hizmeti alabileceği firmalar arıyor. Taşeron firma sac metal parçaların (tornalı, frezeli, pullu, sivri bilenmiş) üretimi ve bu parçaların (3 mm kalınlığına kadar) montajını yapabilmeli.
Referans numarası: 20120823019

Daha fazla bilgi için

EBIC-Ege telefon: 0232 343 44 00-150 Faks 0232 374 42 89
İlgili kişiler: Semih Erden (semih.erden@ebiltem.ege.edu.tr) Can şenyılmaz (can.senyiimaz@ebiltem.ege.edu.tr)
Web: www.ebicege.org.tr
NOT: Başvurularınızı referans numarası He yapabilirsiniz.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

  1. Biz Isvicredeyiz Türkiyede bizimle isbirligi yapacak ve te knoloji ntransfer edecek Partner ariyoruz kursun gecirmeyen plakalar ve kursun gecirmeyen mihwer Yaris arabalarinin emniyet donanimi yatirim myapmak isteyen lerle görüsnmek isteriz bizim 50 yillik meslek tecrubemiz ve 40 yillik isletme sahibiyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu