Anasayfa / Teknoloji İnovasyon / TouchCast Video Üretme ve Yayınlama Platformu

TouchCast Video Üretme ve Yayınlama PlatformuPlatform, kullanıcıların videoları web içeriği ile zenginleştirmelerini sağlıyor.
TouchCast, zengin multimedya entegre seçenekleri sunan, video üretme ve yayınlama platformu.

YouTube’un uyguladığı gibi videolara 3D efekti uygulamayı hedefleyen bir platform olan Sketchfab’ın incelemesini hatırlayacaksınız.. Şimdi ise, TouchCast, zengin multimedya entegre seçenekleri sunan, video üretme ve yayınlama platformu karşımızda duruyor.

TouchCast

İnternet dünyasının sunduğu sonsuz imkan düşünüldüğünde, video biraz basit gibi kalabiliyor. TouchCast ile birlikte, kullanıcılar, yerleşik metin, resim ve diğer videodan haritaya kadar bir çok ekentiden istediklerini videolarına ekleyebiliyor. Twitter beslemeleri, internetten videolar ve interaktif anketler de eklenti seçenekleri arasında. Kullanıcılar, site üzerinde kendi kanallarını yaratabiliyor ve yorum özelliğinden faydalanabiliyor. TouchCast, ayrıca kullanıcılara video ya da sunum hazırlarken ve bunları yayınlarken yararlanabilceği bir çok alet sunuyor. Tümleşik rehber, kullanıcıların, eklenti gösterildiği zaman doğru noktada durmalarını sağlıyor. Efektler ve kamera açıları bu platform sayesinde ayarlanabiliyor. Aşağıdaki video, TouchCast hakkında daha fazla bilgi veriyor. Fakat detaylı bilgi, şirketin kendi internet sitesinde mevcut.
TouchCast, App Store’da, iPad sürümüyle bedava indirilebilir durumda. Masaüstü versiyonu ise önümüzdeki günlerde piyasaya çıkacak. İnternetin gücünden yararlanarak, bu gücü video üreticilerinin kendi videolarına eklemesini kolaylaştıran TouchCast, internet videoculuğuna yeni bir soluk getirecek gibi gözüküyor.

Website: www.touchcast.com
kaynak: www.myfikirler.com

  Geleceğin İş Fikri Olacak İki BuluşYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Siber Saldırı Yöntemleri Neler? Nasıl Korunmalı?

Siber saldırılar 2021’e kadar yılda 6 trilyon dolar global maliyete yol açacak. Peki, bu yıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir