Teknoloji İnovasyon

TouchCast Video Üretme ve Yayınlama Platformu

Platform, kullanıcıların videoları web içeriği ile zenginleştirmelerini sağlıyor.
TouchCast, zengin multimedya entegre seçenekleri sunan, video üretme ve yayınlama platformu.YouTube’un uyguladığı gibi videolara 3D efekti uygulamayı hedefleyen bir platform olan Sketchfab’ın incelemesini hatırlayacaksınız.. Şimdi ise, TouchCast, zengin multimedya entegre seçenekleri sunan, video üretme ve yayınlama platformu karşımızda duruyor.

TouchCast

İnternet dünyasının sunduğu sonsuz imkan düşünüldüğünde, video biraz basit gibi kalabiliyor. TouchCast ile birlikte, kullanıcılar, yerleşik metin, resim ve diğer videodan haritaya kadar bir çok ekentiden istediklerini videolarına ekleyebiliyor. Twitter beslemeleri, internetten videolar ve interaktif anketler de eklenti seçenekleri arasında. Kullanıcılar, site üzerinde kendi kanallarını yaratabiliyor ve yorum özelliğinden faydalanabiliyor. TouchCast, ayrıca kullanıcılara video ya da sunum hazırlarken ve bunları yayınlarken yararlanabilceği bir çok alet sunuyor. Tümleşik rehber, kullanıcıların, eklenti gösterildiği zaman doğru noktada durmalarını sağlıyor. Efektler ve kamera açıları bu platform sayesinde ayarlanabiliyor. Aşağıdaki video, TouchCast hakkında daha fazla bilgi veriyor. Fakat detaylı bilgi, şirketin kendi internet sitesinde mevcut.
TouchCast, App Store’da, iPad sürümüyle bedava indirilebilir durumda. Masaüstü versiyonu ise önümüzdeki günlerde piyasaya çıkacak. İnternetin gücünden yararlanarak, bu gücü video üreticilerinin kendi videolarına eklemesini kolaylaştıran TouchCast, internet videoculuğuna yeni bir soluk getirecek gibi gözüküyor.

Website: www.touchcast.com
kaynak: www.myfikirler.comBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu