Anasayfa / Teknoloji İnovasyon / Traveler 900 Artık Mücevher Renklerinde

Traveler 900 Artık Mücevher RenklerindeGenius Traveler 900

Seyahat ederken içinde farenin içinde saklayabileceğiniz, dünyanın en küçük Pico alıcısına sahip olan Traveler 900, gelişmiş izleme fonksiyonu için 1600 dpi optik motora sahip.

2.4 GHz dijital kablosuz teknolojisi ile geleneksel kablosuz cihazlara kıyasla 10 metreye kadar daha fazla çalışma alanına sahip olan Traveler 900, anti-parazit özelliği ile engelsiz kullanım olanağı da sağlıyor.
İki adet AAA kalem pil ile çalışan fare, güç tasarrufu özelliği sayesinde sekiz aya kadar daha uzun pil ömrü sunuyor.
Bütün bu özelliklerinin yanında Traveler 900, Turbo Scroll özelliği ile özellikle uzun dokümanları ve Internet sayfalarını saniyeler içinde gezebilmeniz için ideal bir fare olarak öne çıkıyor.
Son Kullanıcı Fiyatı: 36 TL

Genius Hakkında:

1985’te kurulan Genius’un ürünleri arasında bilgisayar faresi, klavyeler, web ve güvenlik kameraları, hoparlörler, oyun çevre ürünleri, uzaktan kumandalar, kulaklıklar, dijital fotoğraf makineleri, dijital video kameralar ve dijital fotoğraf çerçeveleri bulunmaktadır. Genius ayrıca ABD’den patentini aldığı scroll-wheel teknolojisi bulunan bilgisayar faresinin de sahibidir. Genius 2007 yılında İnternet’te sayfaların ve belgelerin sekiz yönde daha hızlı taranması için optik dokunmatik kontrollü scroll-wheel teknolojisine sahip Mouse’u duyurmuştur. Genius ürün gamını bilgisayar çevre ürünlerinden öteye taşıyarak tüketici elektroniği endüstrisine giriş yapmış ve cep telefonu aksesuarları, Bluetooth özellikli kulaklıklar, dijital fotoğraf makineleri, dijital fotoğraf çerçeveleri, iPod hoparlörleri ve MP4 çalar üretimine başlamıştır. Genius 1997 yılında Tayvan Borsası’nda (TAIEX: 2365) işlem görmeye başlamıştır.

  Zaman her şeyi bozarken Ferrari’yi de mi bozdu?Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Siber Saldırı Yöntemleri Neler? Nasıl Korunmalı?

Siber saldırılar 2021’e kadar yılda 6 trilyon dolar global maliyete yol açacak. Peki, bu yıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir