İş Fikirleri ve İş Kurmak

TTNET İş Fikirleri Projesi (Teknoloji Vadisi)

fikir sahibi girişimciler, yatırımcılar, TTNET Teknoloji Vadisi, TTNET Teknoloji Vadisi projesi, İş fikrine sahip girişimciler, İş fikri, girişimciler, fikirler, yatırımcıların beğenisi, Yeni iş fikirleri, yatırımcılar, yeni iş fikirleri, Yatırımcı olmak, iş fikirlerine yatırım, başarılı girişimci, İyi bir fikir

TTNET, fikir sahibi girişimcilerle yatırımcıları TTNET çatısı altında buluşturmak için; ”Fikrinizin Yanında TTNET Var” sloganıyla ”TTNET Teknoloji Vadisi” projesini hayata geçiriyor.

TTNET açıklamasına göre, TTNET Teknoloji Vadisi projesi; sektörde yeni  ürün ve servislerin sunulmasına olanak sağlamanın yanı sıra her sektörden iş fikirlerini değerlendirmeyi amaçlıyor.

İş fikrine sahip girişimciler ve yatırımcılar, TTNET tarafından ”www.ttnetteknolojivadisi.com.tr” web adresinde buluşturulacak. İş fikri olanların ”girişimciler” bölümünden kayıt olarak sisteme sunduğu fikirler, öncelikle TTNET’in profesyonel ekipleri tarafından ön değerlendirmeye alınacak ve bu aşamayı geçen fikirler yatırımcıların beğenisine sunulacak.

Yeni iş fikirlerinden yararlanmak isteyen yatırımcılar ise web sitesindeki ”yatırımcılar” kısmından sisteme kayıt olabilecek ve isimleri ya da şirket isimleri sitede yer alacak, TTNET Teknoloji Vadisi’nde girişimciliği destekleyen potansiyel bir yatırımcı olarak bilinecek ve yeni iş fikirlerine ulaşabiliyor olacak.

Yatırımcı olmak, iş fikirlerine yatırım konusunda herhangi bir yükümlülük getirmeyecek; girişimlerle ilgili bilgi alma, değerlendirme ya da yatırım için görüşme ancak yatırımcı talebine bağlı olarak gerçekleşecek.

TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, konuya ilişkin değerlendirmesinde, şunları kaydetti:

”TTNET Teknoloji Vadisi ile girişimcilere projelerini TTNET güvencesiyle hayata geçirme konusunda destek olurken, yatırımcılara da yine TTNET güvencesiyle ve tek kaynaktan iyi fikirlere ulaşma imkanı sağlamayı hedefliyoruz. Projemizle Türkiye’nin yaratıcılık ve teknolojik gelişimine katkıda bulunacağımıza; geleceğin başarılı girişimci ve yatırımcı hikayelerinde önemli rol oynayacağımıza inanıyoruz. İyi bir fikir dünyayı değiştirebilir.”

AA

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu