Anasayfa / Şirket Haberleri / Tüketiciler, Bursa Kebap Evi’ni tavsiye ediyor…

Tüketiciler, Bursa Kebap Evi’ni tavsiye ediyor…Tüketicileri Koruma Derneği’nin düzenlediği “Tüm Tüketicilere Tavsiye Ediyoruz” araştırması kapsamında, Bursa Kebap Evi, “döner” kategorisinde tavsiye edilen marka ödülünün sahibi oldu.

Tüm Tüketicileri Koruma Derne-ği’nin 15 Mart Dünya Tüketiciler Günü kapsamında 2004 yılından bu yana her yıl düzenlediği “Tüm Tüketicilere Tavsiye Ediyoruz” araştırmasının buyılki sonuçları açıklandı.

Bursa Kebap Evi
Araştırma kapsamında Türkiye’de İskender denince akla ilk gelen marka olma yolunda hızla ilerleyen Bursa Kebap Evi, “döner” kategorisinde tüm tüketicilerin tavsiye ettiği marka ödülüne layık görüldü.

Tüketiciye duyduğu saygı ve kaliteli hizmet anlayışıyla Bursa’nın eşsiz lezzetlerini ziyaretçilerinin beğenisine sunan Bursa Kebap Evi, www.ttkd.org.tr, www.sika-yetcozer.com ve www.sikayet-var.com web sitelerine gelen değerlendirmeler değerlendirilerek “hiç şikayet almayan marka” olarak öne çıktı ve “Tüm Tüketicilere Tavsiye Ediyoruz”sertifikasının sahibi oldu.

  HAFELE / ÖRNEK FRANCHISE SİSTEMİYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir