Ek İş Yapmak Ek Gelir Sağlamak

Tupperware Ek İş Fırsatı, Tupperware Ek Gelir İmkanı

Tupperware Ek Gelir İmkanı

Ev hanımlarına ek iş fırsatları sunan Tupperware yeni ürün ve kampanyaları ile temsilcilerini düşünüyor. Tupperware ek iş fırsatlarını değerlendirip sizlerde istediğiniz hayata kavuşun.

Kadınların hayatını değiştirmek için çalışıyoruz.

Dünyanın neresinde olursa olsun Tupperware’in değişmeyen tutkusu, kadınları ve onların ailelerini eğitmek, onların hayatlarına Işık tutmak ve başarılarını takdir etmek olmuştur. Bunun bir sonucu olarak Tupperware kurulduğu 1946 yılından bu yana gücünü her zaman değerli satış gücünden almıştır.

Amacımız

Kadınlara ilham vererek;yaşamlarını zenginleştirmek, ailelerini desteklemek ve dünyadaki diğer toplulukları cesaretlendirmek için ihtiyaç duydukları özgüveni onlara sağlamak.

Tupperware
Tupperware ek is

Vizyonumuz

 • Doğrudan satış yapımızı, kaliteli ve yenilikçi ürünlerimizi sürdürmek.
 • Çalışanlarımıza, satış gücümüze, tüketicilerimize ve yatırımcılarımıza güven aşılamak.
 • Kadınların sahip oldukları potansiyellerini açığa çıkarmalarına destek olarak hayatlarını değiştirmeye devam etmek.
 • Kadın istihdamına olan katkıyı artırmaya yönelik yatırımlar yapmak ve ilerleyen dönemde ekonomik bağımsızlığa sahip, ülke ekonomisine katkıda bulunan, özgüven sahibi Türk kadını oranını yükseltmek.

Tupperware geniş ürün yelpazesi ve eşsiz satış hizmetiyle dünyanın en çok tercih edilen mutfak ürünleri firmasıdır. Kalitesi, dayanıklılığı ve sunduğu kariyer fırsatlarıyla kurulduğu 1946 yılından beri tüm dünya kadınlarının hayatlarını değiştiren Tupperware, Türkiye’de de 1996 yılından bu yana deneyimiyle mutfaklarımızda yerini almaya devam ediyor.

Tupperware ürünleri Reddot, IF, Good Design gibi dünya çapında büyük öneme sahip tasarım yarışmalarında kullanım kolaylığı ile birçok ödül kazanmış, 2008 yılında düzenlenen “Focus Green” adlı uluslararası yarışmada ise çevre dostu, güvenilir ve geri dönüşümlü ürünleriyle övgü toplamıştır.

Nasıl Üye Olabilirim?

Kendi işinizin sahibi olun!

Tupperware ile kendi işinizin sahibi olabilir, aile bütçesine katkıda bulunurken çalışma saatlerinizi istediğiniz gibi düzenleyebilir, sevdiklerinize zaman ayırabilirsiniz. Esnek çalışma saatleri ve maddi kazanç olanakları yanı sıra, birbirinden eğlenceli gezilere katılma ve hediyeler kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Tupperware ile çalışmak isteyen tüm kadınlar Danışman olabilir.

Siz de Tupperware Danışmanı olup hayatınızda yepyeni bir sayfa açmak istiyorsanız buraya tıklayarak, size en yakın distribütörümüz ile iletişime geçebilir ya da bencetupperware.com web sitemizi ziyaret edip Danışman Olmak İstiyorum sayfasındaki formu doldurarak Tupperware Danışmanı olabilirsiniz.

Tupperware üye olmak

Danışman

Tupperware Danışmanı Olmak

Tebrikler! Bir Tupperware Danışmanı olarak eğlenerek kazanma, farklı sosyal bir çevre edinme, yeni yerleri keşfetme ve birbirinden değerli birçok hediyeye sahip olabilme fırsatları sizi bekliyor.

Tupperware’in fırsatlar dünyasından bir an önce faydalanabilmek sizin elinizde. İstediğiniz takdirde çıkmış olduğunuz bu yolda başarılı adımlarla ilerlemenize engel olacak hiçbir şey yok! Bizim için çok özel olduğunuzu söyleyerek yeni iş hayatınızda size başarılar diliyoruz.

Danışman olmanın avantajları nelerdir?

Kazanç: Tupperware Tarif Günü Ürünleri’nizi aldıktan sonra kendi Tarif Günleri’nizi yapmaya başlayacak ve toplam satışınız üzerinden %20 komisyon kazanacaksınız. Kazancınızın miktarını belirlemek sizin elinizde.

Esnek Çalışma Saatleri: Tupperware Danışmanı olarak çalışma saatlerinizi kendinize göre ayarlayabilir, böylelikle aile yaşantınıza, hobilerinize istediğiniz zamanı ayırabilirsiniz.

Hediyeler: Tupperware kariyeriniz süresince çok çeşitli promosyonlar ve hediyelerle karşılaşacaksınız.

Kariyer Fırsatları: Danışman olarak planlı çalışır ve yeterli üye sayısına ulaşırsanız Tupperware’de önce Grup Lideri, sonra Elit, Premium ve Mega Grup Lideri daha sonra Distribütör olmayı hedefleyebilirsiniz. Bu süre zarfında kariyer basamaklarınızda size olan destek ve eğitimimiz devam edecektir.

Ücretsiz Eğitim: Tupperware Danışmanı olduğunuzda Distribütör’ünüz, Grup Lideri’niz ve Tupperware Türkiye, size ihtiyacınız olan eğitimi ve desteği her zaman verecektir.

Danışman olan herkes Süper Danışman olabilir!

1 kampanya döneminde 2.400 TL şahsi satışa ulaşan Danışmanlarımız, Süper Danışman statüsüne yükselir. Bu statüyü devam ettirebilmek için kişinin her kampanya döneminde en az 2.400 TL satış gerçekleştirmesi gerekir. Bu da takip eden kampanya boyunca her siparişinde %5 oranında ekstra fatura indirimi alması anlamına gelir.

Grup Lideri

Nasıl Grup Lideri olabilirsiniz?

Bir Danışman, altında 2’si şahsi olmak üzere 5 Asil Danışman’ı* olduğunda ve geriye dönük (4 haftalık) 2.500 TL grup satışı gerçekleştirdiğinde, Grup Lideri statüsüne sahip olur.

*Asil Danışman: 2. siparişini veren yeni Danışman’a denir.

Grup Lideri olmanın avantajları nelerdir?

Kariyer: Tupperware’de Danışman olduktan sonra sizi bekleyen ikinci kariyer adımı Grup Lideri olmaktır.

Ekstra Kazanç Fırsatı: Grup Lideri olduğunuzda şahsi satışınızdan gelecek kazancınıza ek olarak, grubunuza büyüklüğüne bağlı olarak kazancınızı arttırabilirsiniz.

Eğitimlerle Kendini Geliştirme: Aday Grup Lideri Eğitimi ve Yeni Grup Lideri Eğitimi programlarına katılarak Tupperware Türkiye’nin hem işiniz hem de kişisel gelişiminiz için size sunduğu imkanlardan yararlanabilirsiniz.

Bir Grubun Lideri Olma Ayrıcalığı: Grup Lideri olduktan sonra almış olduğunuz eğitimlerle size bağlı olan üyelerinize toplantılar düzenleyerek onların da kendilerini geliştirmelerine öncü olursunuz.

Grup Lideri’ne Özel Hediyeler ve Geziler: Tupperware kariyeriniz süresince çok çeşitli promosyonlar ve hediyelerle karşılaşacaksınız. Grup Lideri olarak sadece size sunulan gezilere katılma ve grubunuzun performansına bağlı olarak birbirinden değerli hediyeler kazanma şansına sahip olacaksınız. Katılacağınız geziler sırasında Türkiye’nin her yerinden gelen Grup Liderlerimiz ile tanışma ve yeni dostluklar kurma fırsatı yakalayabileceksiniz.

Eve Teslim: Danışmanlarımız siparişlerini bağlı oldukları distribütörlüklerinden alırken, Grup Liderlerinin siparişleri evlerine ücretsiz teslim edilir.

Mega Grup Lideri Olmak

Nasıl Mega Grup Lideri olabilirsiniz?

Bir Grup Lideri son 2 yılda kendisine bağlı grup liderleri ile birlikte 3 kampanya peş peşe en az 50.000 TL grup satışı gerçekleştirmeli ve kampanyanın sonunda, son 2 yılda kendisine bağlı en az 6 Grup Liderine sahip olmalıdır.

Mega Grup Lideri olmanın avantajları nelerdir?

Bilgisayar: Yeni yetişen Mega Grup Liderlerimiz, Mega Grup Lideri Yetişme hediyesi olarak Casper Nirvana Notebook bilgisayar kazanırlar. (Bir defaya mahsus)

Özel Kampanya Hediyeleri: Mega Grup Liderlerinin her kampanya satış ve üyelerine göre, Hızlı Başlangıç ve Aylık Grup Satış ve/veya üye Hediyeleri olacaktır. (Detaylar hakkında distribütörünüze danışabilirsiniz.)

Kazanç: Mega Grup Lideri olduğunuzda şahsi satışınızdan %20 kazanç sağlayabileceğiniz gibi, prime esas grubunuzdan da Grup Lideri ciro primi alırsınız ve Mega Grup Lideri olarak tüm alt grubunuzdan da ciro primi almaya hak kazanırsız. (Detaylar hakkında distribütörünüze danışabilirsiniz.)

Araç Kullanma Hakkı: Tüm alt Grubu ile beraber, 6 Kampanya dönemi boyunca üstüste her kampanya 120.000 TL Satış gerçekleştiren Mega Grup Lideri, araba kullanma hakkı kazanır. (Detaylar hakkında distribütörünüze danışabilirsiniz.)

*Mega Grup Liderliği hakkında tüm detaylar için size en yakın distribütörlüğümüz ile iletişime geçiniz.

Distribütörlerimiz

Siz de Tupperware Danışmanı olmak istiyorsanız hatlarımızı arayarak ya da aşağıdaki bölüme adres bilgilerinizi yazarak size en yakın Tupperware Distribütörlüğü’müze ulaşabilirsiniz.

Danışma Hatlarımız

444 78 77 – 0800 261 21 37
Size en yakın Distribütörlük bilgilerine nasıl ulaşabilirsiniz?

Arama çubuğuna posta kodunuzu, ilçenizi ve/veya şehrinizi yazıp “Arama” butonuna tıklayın. (Adresin bulunamaması durumunda şehir ismi yazarak ilerleyin.)
Haritanın altında filtrelenmiş olarak göreceğiniz adreslerden size en yakın Distribütörlük’ün adresine tıklayın.
Tıklamanıza istinaden harita üzerinde beliren kutucuk içerisinde Distribütörlük ve Distribütör isimleri, adres ve cep telefonu bilgilerine ulaşabilirsiniz.

tupperware.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

11 Yorum

 1. Tupperware Kadıköy distribütörlüğümüze tüm bayan arkadaşlarımız davetlidir.Her Pazartesi 13:30′ da Ürün tanıtımlı,Yemek tarifli ve hediye çekilişli tamamen ücretsiz toplantımıza bekliyoruz.Kazanç ve kariyer için vakit kaybetmeyin derim.Tel:0 532 600 13 17

 2. nurten hanım merhaba üye oldunuzmu tekrardan olmadıysanız yardımcı olayım

 3. Merhabalar kolay kazanc ve harika hediyeler icin bana ulaşin tupperware..

 4. Kolay kazanc ve muthis hediyeler icin bana ulaşınn 05315562220

 5. Merhaba Hanımlar…
  Tupperware fırsatlar dünyası ayağınıza geldi..Dünyanın 106 ayrı ülkesinde 62 yıldır varolan tupperware AB Sağlık Standatlarına uygun olarak üretilmektedir. Hammaddesi kalça bacak protezinde, kalp kapakcığında ve lens optikte kullanılan malzeme ile aynıdır..
  Kaliteyi ve sağlığı vaad eden tupperware, tasarım ödülleri almış eşşiz ürünleri ile mutfağınızı %20 kar marjı ile de cebinizi sevindirecek..Tüm dünyada satış rekorları kıran bu ürünlerle tanışmak içingeç kalmayın..
  Risk yok..318 lira değerindeki 10 ayrı üründen oluşan başlangış kitini sadece 120 veya 80 liralık 2 seçenegimizle faydalanabiliyorsunuz
  üstelik 1 ay vaadeyle alabilir,bu ürünleri tanıtarak siparişinizi çıkartabilirsiniz.. Yapamadığınıza inandığınız an başlangıç kitini firmaya geri iade edebilir, sistemde adınızı ve borcunuzuda iptal edebilirsiniz..
  Hadi hanımlar..Yapabilirsiniz..Bu lüksü sizde yaşayın..
  Başarılı ve tecrübeli bir VİP lideriyle çalışmak isterseniz,
  İletişim için 0535 590 64 31 numaralı telefona mesaj atabilir ya da deryaaslan81@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz..
  DERYA ASLAN
  SEVGİLERİMLE…

 6. merhabalar ben üye olmak istiyorum 05934410133 ulaşırsanız sevinirim. Daha önce bir üyeliğim vardı fakat uzun süre sipariş vermeyince iptal oldu. yenileyebiliyormuyum?

 7. BAYANLAR DAHA AZ YORULACAĞINIZ VE DAHA ÇOK PARA KAZANACAĞINIZ AVON MARKASINA ÜYE OLUN YÜZDE 33 KAR VE HEDİYELER AYRICA KATALOG KİME GÖSTERİRSENİZ MUHAKKAK SATIŞINIZ OLUYOR BANA ULAŞIN SİZE ÜYELİK AÇALIM ÜYE OLAN 5 ÜYEDE BULAN PRİM ALMAYA BAŞLIYOR AYRICA TUPPERWARE İÇİNDE YARDIMCI LURUM https://www.facebook.com/TC.zeynepakpinartupperware
  05352966195

 8. TUPPERWARE ÜYELİK tupperware ürünleri ile daha ayrıntılı bilgi almak ve danışman olmak için süper fırsatlar sizleri bekliyor ..su anda 300liralık ürün sadece 60LİRA ve muhteşem üyleik şansı ile sizlerin sadece bir tık ötesinde navural@hotmail.com a mail atmanız yada 0505 708 84 10 ten msj atmanız yeterlidir ..şart yok tahahut yok …sipariş verme zorunlulugu yok ..siparişleriniz adresinizi ücretsiz teslim edilecektir…kısa bir süre için bu kampanya ve stoklarla sınırlıdır ..kaçırmayın ..tupperware ailesinde olmak buyuk fırsatlar kariyer ve sosyal cevre imkanı saglar ..sizleride aramızda görmekten onur duyarız ..0505 708 84 10 bu kampanyaya yetişmek isteyen hemen arasın …yada smsle iletişim bilgisi bıraksın ..çagrıda atmanız yeterlidir … sevgilerimle… Nurten Vural

 9. 250 TL SERMAYE İLE KENDİ İŞİNİ KURMAK İSTEYEN.
  -EV HANIMLARI,
  -KENDİ GRUBUYLA ÇALIŞMAK İSTEYEN,
  -EN AZ 18 YAŞINDAKİ ÖĞRENCİLER,
  -EMEKLİLER,
  -EK GELİR YADA EK İŞ ARAYAN ÇALIŞANLAR LÜTFEN BİZE ULAŞIN.
  -İŞİMİZ OFİS DESTEKLİDİR, DİLERSENİZ İŞİNİZİ EVİNİZDENDE YÜRÜTEBİLİRSİNİZ.
  -NOT: CİDDİ OLANLAR ARASIN, İŞİMİZ PAZARLAMA İŞİ DEĞİLDİR.
  -İRTİBAT: 0537 630 76 41
  GENEL MERKEZİMİZ MECİDİYEKÖYDE’DİR.
  OFİSİMİZ KADIKÖYDE GÖRÜŞMELER KADIKÖYDE YAPILMAKTADIR.

 10. EVDEN SERBEST ZAMANLI İŞ İMKANI !!!
  İNTERNET TABANLI İŞİMİZDE EV HANIMLARI,MEMURLAR,ÖĞRENCİLER RAHATLIKLA ÇALIŞABİLİR. İNTERNET KULLANABİLMENİZ VE GÜNDE SADECE 2 SAATİNİZİ AYIRABİLMENİZ YETERLİ. FİRMAMIZDAKİ 7GÖREVDEN KENDİNİZE EN UYGUN OLANI SEÇİP İŞE BAŞLAYABİLİRSİNİZ SORULARINIZI ONLİNE ODALARIMIZDA ÇALIŞMA ARKADAŞLARIMIZA SORUP YARDIM ALABİLİRSİNİZ.

 11. merhaba harika tupperware fırsatlarından yararlanmak isteyen herkeis bekliyorum
  kendi paranızı kaznın kariyer yapın harika hediyelere sahip olun ve hoş tatillerde yerinizi alın fırsatı kaçırmayın üyelik bu aya özel 59.90 maillerinizi bekliyorum tupperwareidirimdukkanim@hotmailçcom

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu