Anasayfa / İş Fikirleri ve Yeni İş Kurmak / Türk Girişimci Erkekelere Özel Ped Yaptı

Türk Girişimci Erkekelere Özel Ped YaptıErkekler de kanatlanacak!
Hijyeni elden bırakmak istemeyen erkeklere özel üretim

Türk  girişimci, günlük yaşam ve hastalık durumları için erkeklere özel ‘ped’ yaptı. Erkeklerde idrar damlamasını önüne geçmek ve hijyen amaçlı kullanılacak olan pedin, namaz kılan erkekler tarafından da tercih edilmesi planlanıyor.
Erkeklerin prostat, bel soğukluğu, frengi gibi akıntılı hastalıklar nedeniyle zor durumda kalmasını önlemek için geliştirilen ped, namaz kılmadan önce alınan abdestin çamaşırdaki ıslaklık ve lekeleri önleme amaçlı kullanılacak. 50 yaş üstü erkeklerde var olan prostat hastalığının verdiği idrar hissinin sıklığı, anlamadan akan damlalar ve bir çok idrara çıkma isteğinin pedle önüne geçilmesi planlanırken, hastalarda sonda ve torba kullanımının da azalması hedefleniyor.

Ürünün bakımlı erkekler tarafından hijyen amaçlı kullanılacağına da dikkat çekilirken, kötü kokuların çeşitli kokulardaki pedlerle aşılması planlanıyor. Erkekler için geliştirilen ped, medikal mağaza, eczane ve alış-veriş merkezlerinde kullanılacak

  Para kazanma yöntemleriYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Başarılı Fintech Girişimleri ve Para Kazanmanın Pratik Yolları

Türkiye bankacılık ve finans teknolojileri alanında ABD ve Avrupa’dan daha ileride. Dünyanın pek çok bankasında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir