İş Fikirleri ve İş Kurmak

Twitter’da Takipçi Sayısını Arttırma İş Fikri

Twitter’daki boşluğu Türkiye’den liseli genç doldurdu: Parasını ödeyen takipçi sayısını bir anda çığ gibi arttırabilir.

Twitter’da takipçi sayınızı on binlere ulaştırabilir ya da adını duymadığınız birilerini takip ediyor olabilirsiniz.

Sosyal medyanın milyonlarca kullanıcısı bulunan alanı Twitter’da artık parayı bastıran yeni takipçiler edinebiliyor.

Twitter’ın açığından yararlanan 17 yaşındaki B.,D. ‘makul’ bir ücret karşılığında dakikalar içinde binlerce takipçi ekleyebiliyor. Üstelik şifrenizi de vermenize gerek kalmadan. Takipçi tarifesi şöyle: 20 bin takipçi 1000 TL., 500 takipçi 500 TL., 1000 takipçi 100 TL. Üstelik habersizce sizin takipçiniz haline gelen Twitter kullanıcıları durumu fark edip sizi bırakır diye 20 bin alana 3 bin takipçi de bedava.

Radikal’in haberine göre, satın alınan takipçilerin hepsi Türk ve gerçek kişiler. Başka birini istemeden takip ettiğini öğrenen Twitter kullanıcıları şaşkın.

Muhabir Serkan Ocak olayı test ettiğini şöyle yazdı: “Twitter’da parayla takipçi ekleyen lise öğrencisi ile iletişim kurduktan sonra kendi hesabım olan ‘serkanocakkk’a kullanıcı ekletmek istediğimi söyledim. Birkaç günlük yazışma sonucunda pazarlık tamamlandı. Lise öğrencisi B.w D. fatura kesemeyeceğini bir şirketinin olmadığını, Twitter’ın açığından faydalanarak bu işi yaptığını belirtti. Karşılıklı güven sorununu aşmak için de 100 takipçiyi ücretsiz ekleyebileceğini söyledi. Anlaşmanın ardından ilk 100 ücretsiz takipçiyi önceki gün eklettirdim. Ancak ücretsiz takipçiler 100 değil, 300 kadar oldu. Lise öğrencisi ücretsiz takipçileri eklerken bir de uyarıda bulundu: “24 saat içinde parayı yatırmazsanız eklediğim takipçileri geri alacağım.”

Takipçi ekleme serüveni şöyle sürdü:

14.27: Asıl takipçi sayısı 681.

14.29: Avans olan ‘ücretsiz takipçiler’ yüklenmeye başladı. Takipçi sayısı 715.

14.32: Takipçiler hızla artıyor. Sayı 761.

14.35: Takipçi sayısı 824 oldu.

14.49: Avans takipçi, 952’de durdu.

Bir gün sonra 100 TL karşılığında ücretli takipçiler yüklendi. Ücretli yükleme dün saat 17.04’te başladı.

İlk anda takipçi sayısı 948.

Kısa bir internet kesintisinin ardından saat 17.51’deki takipçi sayısı 1260.

17.57: Takipçi sayısı 1349.

Saat 18.41: Takipçi sayısı 2 bin 13.

2 saatin sonunda ‘yeni’ 1000 takipçiyle toplam sayı 2 bin takipçiyi geçti.”

‘KENDİ YAZILIMIM’
Takipci sayısını arttırma, Twitter kodlarındaki bir açıktan faydalanılarak yapılıyor. Takipçi, Facebook’ta hayran, YouTube’ta beğeni sayısını arttıran programlar internette 10-250 dolara satılıyor. Bazı yabancı kaynaklı internet servisleri aracılığıyla kısıtlı oranda takipçi sayısı arttırmak da mümkün. Ancak 17 yaşındaki B.D., bu işi kendi yazdığı bir yazılımla yaptığını söyledi.

Sürekli Para Kazandıracak İşler

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

  1. Değerli okurlar, uzun zamandır twitter takipçi uygulamaları içinde liderliğini koruyan ve havuzunda bulunan %100 aktif ve gerçek kullanıcılar ile etkileşim sağlayan uygulama fixtakip güncellenerek kullanıcılarına süpriz krediler vermeye başladı gün içinde 5000 kullanıcıya kadar kredi hediye heden sistem tamamen güvenli ve reklamsız bir uygulamadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu